В. Ющенко проведе нараду з керівниками вищих навчальних закладів

Під головуванням Президента України Віктора Ющенка відбудеться нарада з керівниками вищих навчальних закладів з питань забезпечення доступу громадян до якісної вищої освіти

В. Ющенко проведе нараду з керівниками вищих навчальних закладів

Нарада відбудеться 16 вересня з 11.00 до 12.30 години у концертному залі Центру ділового та культурного співробітництва "Український дім" (м.Київ, вул. Хрещатик, 2). Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки.

До участі в нараді запрошено представників Секретаріату Президента України, Секретаріату Кабінету Міністрів України, Секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, центральних органів виконавчої влади, НАН України, АПН України, галузевих академій наук України, профспілок працівників освіти і науки, Українського центру оцінювання якості освіти, громадських організацій, студентського самоврядування, а також голів Ради міністрів АРК, обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій, міністра освіти і науки АРК, начальників управлінь освіти обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій, керівників вищих навчальних закладів ІІІ-IV рівнів акредитації, голів рад керівників вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.

Освіта.ua
12.09.2008

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів