Київські учні постраждали у наслідок вживання отруйної рослини

Надзвичайна подія сталася 10 вересня цього року, одинадцять учнів старших класів, професійно технічних ліцеїв та технікумів Святошинського району Києва постраждали в результаті вживання отруйної рослини дурман

Київські учні постраждали у наслідок вживання отруйної рослини

Усіх потерпілих негайно було госпіталізовано до Української дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ».

Факт отруєння дітей рослинними продуктами попередньо підтверджено медиками лікарні. На даний час стан здоров'я дітей стабілізувався. Створено комісію для розслідування цієї події. Про це повідомила начальник Головного управління освіти і науки Лілія Гриневич.

Вона наголосила, що з метою запобігання повторення подібних випадків у столичних закладах освіти наразі проводиться просвітницька та роз'яснювальна робота про загрозу життю вживання отруйних рослин.

У той же час Київський міський голова Леонід Черновецький доручив Головному управлінню житлового господарства, а зокрема ЖЕКам та КО «Київзеленбуд», знищувати отруйні рослини у парках та зонах зелених насаджень. Також мер дав завдання Головному управлінню охорони здоров'я та медичного забезпечення розробити та розповсюдити у закладах освіти інформаційні матеріали про шкоду отруйних рослин для здоров'я людини. Повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.


12.09.2008

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів