Виступ міністра Лісового при призначенні на посаду

Виступ міністра освіти Оксена Лісового у парламенті перед призначенням його на посаду

Виступ міністра Лісового при призначенні на посаду

Верховна Рада призначила на посаду міністра освіти і науки Оксена Лісового. За відповідне рішення проголосувало 313 депутатів.

Пропонуємо виступ Оксена Лісового у парламенті перед призначенням його на посаду міністра, під час якого кандидат озвучив пріоритети своєї роботи.

Серед них – комплекс безпекових питань і відповіді на виклики війни, зміна культури в освіті і перш за все в школі, перегляд підходів до освітнього менеджменту, питання популяризації профтехнічної освіти та підвищення якості вищої освіти.

Освіта.ua
27.03.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вікторія
Популяризація профтехнічної освіти... Ідея непогана. А де матеріальна база? На пальцях не навчиш ні кухаря, ні тесляра, ні муляра.
До_міністра
Чи можна досягнути якості, якщо в класі учні так будуть поводилися, як оце брутальне бидло у ВР? Невиховане стадо сидить у сматрфонах, ходить, розмовляє, вирішує свої проблеми, їм глибоко начхати на проблеми освіти і на щойно обраного міністра.
Валентин Мирський
Добрий чоловік, має деяку уяву про школу і дещо про внз. Так може виступити добрий вчитель із Києва. І що далі!? Хто біля нього? Де команда? Порозганяє старих, нові ще гірші прийдуть. Логіка…
Для Валентин Мирський:
А навіщо йому команда, якщо реально освітою буде керувати Федоров?
Коментувати