Osvita.ua Новини У вишах буде новий курс "Основи споживчих знань"
У вишах буде новий курс "Основи споживчих знань"

Програма розроблена завдяки співробітництву Міністерства освіти і науки України і спільного проекту ЄС і Програми розвитку ООН "Співтовариство споживачів і суспільні об'єднання"

У вишах буде новий курс "Основи споживчих знань"

У Києві презентований новітній навчальний курс для вищих навчальних закладів - "Основи споживчих знань".

Автори проекту переконані, що курс "Основи споживчих знань" є актуальним і буде важливим для вузів, оскільки на сьогодні в Україні існує проблема порушення прав споживачів, проблема низької проінформованості споживачів про власні права, що у свою чергу є гальмом для розвитку вітчизняного ринку та економіки.

Курс розроблений для вузів, що проводять навчання по власних програмах. Студент може обрати цю програму для вивчення за власним бажанням разом з економічними спеціальностями ступеня бакалавра.

Але навчальний матеріал курсу буде доречним не тільки для економічного курсу, але і для інших дисциплін, зокрема, для майбутніх рекламістів або маркетологів.

Тематика курсу "Основи споживчих знань" знайомить з основними європейськими і світовими практиками захисту прав споживачів, історією виникнення споживчого руху і діяльністю громадських організацій споживачів. Також у курс включені законодавчі акти і порівняльний аналіз інформації з різних країн, щоб покупець в Україні орієнтувався на існуючому споживчому ринку.

Сьогодні вже висловили бажання викладати цей курс такі національні вузи як Києво-Могилянська академія, Національний торгово-економічний університет, Національно-економічний університет, Національний університет "Львівська політехніка", а також ряд регіональних вузів.

podrobnosti.ua
12.09.2008

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!