Литвин хоче прирівняти педагогів до держслужбовців

Володимир Литвин, лідер фракції Блоку Литвина у Верховній Раді, пропонує прийняти нову редакцію Закону "Про освіту"

Литвин хоче прирівняти педагогів до держслужбовців

Також сподівається, що Верховна Рада підтримає пропозицію надати вчителям, викладачам та вихователям статус держслужбовця. За його словами, уже днями він подасть у парламент відповідний законопроект.

Сьогодні під час поїздки в Полтавську область В.Литвин презентував програму реформування національної освіти. На його думку, насамперед необхідно звернути увагу на фінансування сфери освіти, статус педагога.

Зокрема, В.Литвин заявив, що базова проблема - це фінансування сфери освіти, на яке "сьогодні ніхто не звертає уваги" і яке "складає в межах 4%, а для відтворення інтелектуального потенціалу суспільства повинно бути вдвічі більше - 8%" .

Крім того, за словами В.Литвина, необхідно звернути увагу на статус педагога, учителя, викладача. "Абсолютно недержавним є закриття шкіл під гаслами, що вони малокомплектні. Тільки цього року 21 школа припинила своє існування в Полтавській області... Це взагалі аномальне явище, коли в нас у країні близько 1 тис. вузів, а далеко не усі дотягають до такого статусу, 200 університетів, причому близько 80 з них мають статус національного. Це приводить до нівелювання системи освіти", - сказав він.

liga.net
11.09.2008

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів