В Україні запустять «Платформу соціальної освіти»

Онлайн-майданчик міститиме матеріали для навчання представників органів місцевого самоврядування

В Україні запустять «Платформу соціальної освіти»

В Україні запустять «Платформу соціальної освіти», метою якої стане навчання представників органів місцевого самоврядування навичкам соціальної роботи та організації соціальних послуг.

Про це повідомили у Міністерстві соціальної політики.

Скористатись платформою для навчання зможуть усі користувачі, діяльність яких пов’язана із соціальною сферою у територіальних громадах.

Онлайн-майданчик міститиме навчальні матеріали з питань забезпечення і захисту прав дитини, здійснення соціальної роботи та організації соціальних послуг в територіальних громадах та протидії домашньому насильству та торгівлі людьми тощо.

За результатами проходження онлайн-курсів на платформі соціальної освіти фахівці зможуть отримувати сертифікати про успішне завершення навчання. 

Наразі у Міністерстві соціальної політики формують базу навчальних матеріалів у соціальній сфері, які після опрацювання та погодження відомством будуть опубліковані в розділах «Бібліотека» та «Навчальні курси».

Тому партнерські організації можуть долучитися й надіслати для розміщення на платформі розроблені посібники, навчальні програми, методичні рекомендації, записи вебінарів, подкастів, результати досліджень та інші навчальні продукти.

Надсилати матеріали для розміщення можна на е-адресу [email protected] до 5 грудня 2022 року.

Презентація першого державного онлайн-майданчика відбудеться 7 грудня 2022 року.

Освіта.ua
30.11.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів