Підсумки тижня в освіті: головні події

Пропонуємо перелік найбільш значних подій тижня, що відбулися в українській освіті

Підсумки тижня в освіті: головні події

Зимові канікули в столичних школах триватимуть місяць. Зимові канікули в столичних школах розпочнуться за графіком – з 26 грудня, але триватимуть місяць – до 27 січня. Вчителі, за бажанням, можуть піти на час канікул в оплачувану відпустку.

Школи поступово переходять на очний та змішаний режим. Наразі близько 8 тисяч шкіл здійснюють навчання у традиційній або змішаній формі. Кількість шкіл, що перебувають на онлайн навчанні поступово зменшується. Наразі таких шкіл трохи більше 5 тисяч.

МОН готове провести мультитест замість ЗНО. Міністерство освіти і науки готове провести у 2023 році вступну кампанію за результатами національного мультипредметного тесту в разі внесення відповідних законодавчих змін українським парламентом.

В Україні розробляють Концепцію безпечної школи. В Україні розробляється Концепція безпечного закладу освіти, метою якої є створення безпечних умов для забезпечення ефективного очного освітнього процесу. Наразі над її змістом працює міжвідомча група.

В Україні презентували Екосистему психологічної допомоги. За словами міністра освіти і науки, екосистема психологічної допомоги у сфері освіти охопить освітян, шкільних психологів, керівників закладів освіти, учнів, студентів та їх батьків.

МОН просить інтегрувати освіту до освітнього простору ЄС. Міністерство освіти і науки України звернулося до європейських партнерів з проханням підтримати ініціативу всебічної інтеграції української освіти до європейського освітнього простору.

В Україні продовжено воєнний стан і мобілізацію. Верховна Рада законодавчо затвердила укази Президента України, згідно з якими воєнний стан та загальна мобілізація в Україні продовжені ще на 90 днів і триватимуть до 19 лютого 2023 року.

Освіта.ua
18.11.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ласточка
Проглядаю на телеграмі пости Шкарлета- просто якісь смички і псевдопатріотичні заклики… Ні слова про реальні проблеми , кроки назустріч вчителю, студенту, батьку. Хоч би одну нараду провів по гострим проблемам освіти! ? Навчився в своіх»керовніків» - відосик, заклики, бульки, приіхав- мигнув- порхнув….A по ділу можна?