На деокупованій Херсонщині зруйновано 22 заклади освіти

Найбільших пошкоджень заклади освіти зазнали в сільській місцевості Херсонської області

На деокупованій Херсонщині зруйновано 22 заклади освіти

На деокупованих територіях Херсонщини пошкоджено 84 заклади освіти, з них зруйновано 22 заклади освіти.

Про це у прямому включенні телемарафону повідомив міністр освіти Сергій Шкарлет

За його словами, на Херсонщині мають місце надскладні руйнування, які об’єктивно показують, чого вартує «руський мир».

«У нас зруйновано 22 заклади, з них 14 шкіл, інші мають пошкодження від 50 до 90%. … Всього 84 заклади пошкоджено, з них 48 шкіл, 23 садочки, п'ять профтехів, два заклади вищої освіти. Маємо надскладні руйнування», – зазначив Шкарлет.

Також міністр розповів про те, що найбільших пошкоджень заклади освіти зазнали в сільській місцевості, при цьому матеріальна база закладів розграбована.

«Більша частина деокупованих територій знаходиться на відстані вогневого ураження, тому доступ до будівель для оцінки їх стану дуже обмежений», – наголосив Шкарлет.

Попри це, 157 шкіл Херсонської області, як на деокупованій, так і на тимчасово окупованій території, працюють у дистанційній формі.

Освіта.ua
14.11.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
гуцули
Децентралізація доб’є Україну. З одного боку ви Україну латайте, а другого далі усе буде рватися. Багаті не поділилися з бідними. Багаті відбирають у бідних останній шматок хліба. Держава у якій закон нічого не вартує - це пропаща держава. Батьки не повинні здавати гроші на ремонт. Учителі не мають робити ремонт за свої кошти. Діти до 4 класу мають мати право на безкоштовну булочку і стакан чаю. У цивілізованій країні не моють існувати сайти з продажу дипломів, атестатів і решти документів про освіту. Директорів мають призначати з числа досвідчених фахівців, які мають не менше 20 років стажу, а не нічних метеликів щоб чиновники мали де шукати утіхи. Батьки мають нести відповідальність за своїх дітей, як закордоном. Ніхто не має права робити з учителя козла відпущення. Ви розуйте очі! Навіть якщо ви приєднайте території, це може бути не довго. Бо не може влада втриматися там де народ не хоче цієї влади.