Українці можуть долучитись до збору на VAC-апарати

Наразі гостра потреба з VAC-ми та витратними матеріалами до них існує у 31 медичному закладі України

Українці можуть долучитись до збору на VAC-апарати

Українців закликають долучитись до Всеукраїнського благодійного збору на апарати вакуумної терапії (VAC) для поранених військових.

За даними благодійного фонду «Соборна», наразі гостра потреба з VAC-ми та витратними матеріалами до них існує у 31-му медичному закладі України.

Такі апарати необхідні, аби рани бійців загоювалися швидше, а сам метод лікування заснований на впливі негативного тиску до поверхні рани, що значно пришвидшує її загоєння.

Ефективність VAC-ів при лікуванні бойових травм підтвердив лікар-ортопед-травматолог Сумської обласної клінічної лікарні Олександр Олександрович Солдаткін.

«Якщо взяти за приклад рану, яка не загоюється протягом кількох тижнів під час традиційного лікування, то завдяки переходу на ВАК-терапію закриття рани можна очікувати протягом 10 днів», – наголосив лікар.

У благодійному фонді розповіли, що наразі лікарням вже передано 10 ВАК-апаратів, 260 контейнерів для ексудату та 555 перев'язувальних комплектів загальною вартістю 48 312 USD.

«Але це лише початок, адже загальні витрати на придбання VACів та витратних матеріалів до них складають понад 1 300 000 USD», – зазначили у фонді.

Щоб допомогти у благодійному зборі, кожен бажаючий може задонатити будь-яку суму на рахунок БФ «Соборна». Донати приймаються з конвертацією в гривні за курсом Нацбанку України.

ДОПОМОГТИ

Освіта.ua
14.11.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів