Економія енергоресурсів – внесок у перемогу, - Шмигаль

В уряді наголошують, що цей опалювальний сезон буде найскладнішим в історії України

Економія енергоресурсів – внесок у перемогу, - Шмигаль

Економія енергоресурсів цієї зими – внесок кожного українця в перемогу над ворогом.

На цьому наголосив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Кабінету Міністрів, зазначивши, що цей опалювальний сезон буде найскладнішим в історії України.

Прем’єр-міністр відзначив, що завдяки роботі атомних електростанцій Україна має достатній ресурс для забезпечення країни електроенергією. Інтеграція до європейської енергосистеми ENTSO-E також дозволяє Україні в разі потреби отримати допомогу від європейських партнерів.

«Без Запорізької АЕС енергосистема України в зимовий період працюватиме з максимальним навантаженням. Але кожен із нас може зробити свій внесок в енергетичну стійкість держави. Наприклад, максимально змістити побутове та промислове споживання електроенергії на нічні години. Такі прості речі дають величезний сумарний ефект і допомагають країні з найменшими втратами пройти складний зимовий період», – сказав Денис Шмигаль.

Глава Уряду додав, що Україна продовжує роботу з партнерами щодо демілітаризації Запорізької атомної електростанції та створенням навколо неї 30-кілометрової безпечної зони.
За умови демілітаризації ЗАЕС Україна матиме більше можливостей для балансування власної енергосистеми та навіть зможе продовжувати експорт електроенергії до Європи.

Шмигаль підкреслив, що Україна не раз демонструвала єдність, тому економія енергоресурсів цієї зими – так само внесок кожного українця в перемогу над ворогом.

Освіта.ua
06.10.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ТТ
А у ВР теж будуть економити? І депутати свої палаци будуть отоплювати тільки частково? Чи це стосується тільки простих громадян?