Школярів з усієї країни відзначили за добрі справи для тварин
PR

Переможці конкурсів «Біоетика» отримали цінні подарунки за небайдужість до тварин

Школярів з усієї країни відзначили за добрі справи для тварин

У рамках проєкту «Біоетика» протягом 2021/22 навчального року школярі з усієї країни зробили чимало добрих справ. Беручи участь у таких конкурсах, школярі дізнаються багато нового та беруть активну участь у вирішенні питання покинутих «хвостиків».

Лише у ІІ Всеукраїнському конкурсі «БлагоДІЙники в дії» взяли участь 9895 учнів (6–7 класів) з 131 навчального закладу України.

Також були проведені такі конкурси:

  • Міжнародний урок доброти;
  • ІІІ Всеукраїнський конкурс «Будка мрії»;
  • V Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин»;
  • міський конкурс «БлагоДІЙники в дії» (для шкіл м. Києва та Київської обл.) та інші.

Але через масштабне військове вторгнення росії організатори не змогли вчасно оголосити підсумки конкурсів та розповісти про їх учасників.

Проте гарні вчинки та щирі серця не можуть залишатись не поміченими. Тому переможці усіх конкурсів «Біоетика» отримали цінні подарунки за небайдужість до безпритульних тварин.

Відповідно до результатів проведених конкурсів, цінні подарунки (а це – телевізори, музичні центри, колонки, 3-D-ручки, смарт-годинники, навушники тощо) нещодавно направилися до 9 шкіл-переможців та 28 учнів у різні куточки країни.

Серед переможців – навчальні заклади Запорізької, Хмельницької, Київської, Кіровоградської, Донецької, Луганської, Харківської та інших областей.

«На жаль, багато навчальних закладів, які долучились до конкурсів, постраждали внаслідок проведення жахливих воєнних дій, їхні території були або поки що залишаються тимчасово окупованими (школи Маріуполя, Херсона, Бучі, Бахмута, Макарова, Бердянська, Херсона, Каховки, Мелітополя та ін.). Ми щиро сподіваємось, що всі педагоги, учні та батьки наразі перебувають у безпеці», – відзначили організатори конкурсу.

Уже другий рік поспіль до проведення конкурсів залучається мережа електроніки Фокстрот.

Ще задовго до війни компанія спільно з благодійною організацією Happy Paw запровадила власну комплексну програму Пухнасті друзі в кожен дім, у рамках якої передає в притулки побутову техніку, допомагає з рекламою тваринок, які шукають дім, та підтримує освітній проєкт фонду «Біоетика».

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
05.10.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів