В Україні створили платформу для онлайн-курсів WeStudy
PR

Розробники WeStudy розробили платформу для запуску, продажу та проведення онлайн-курсів

В Україні створили платформу для онлайн-курсів WeStudy

Розробники платформи WeStudy підготували новий проект – платформу для запуску, продажу та проведення онлайн-курсів.

І якщо перший проект платформи був розрахований на системи цифровізації закладів вищої освіти України (наразі ним користується низка провідних університетів, такі як Львівська політехніка, Волинський національний університет ім. Лесі Українки, Миколаївський національний університет ім. В.О. Сухомлинського та інші), то новий проєкт буде цікавим для широкого загалу користувачів.

Реєстрація в платформі WeStudy

Реєстрація в платформі WeStudy проходиться за 15 секунд, при цьому є можливість одразу обрати безкоштовний період використання від 30 днів.

Платформа має зрозумілу панель управління онлайн-школою та зручні інструменти для зв’язку та взаємодії із клієнтами.

При проходженні реєстрації генерується вже готовий лендінг пейдж. По суті, користувач отримує не тільки платформу онлайн курсів, а ще й сайт під них для роботи із клієнтами.

Платформа має повноцінний конструктор сайту, тим самим вона є інтегрованим міксом двох різних сервісів в одному (наразі за доволі скромну ціну).

Налаштування курсів в платформі

Меню налаштування курсів достатньо зрозуміле. Наразі автоматичну сплату за курс можна налаштувати через LiqPay, Monobank, WayForPay та Fondy. Таке налаштування займає менше хвилини – треба лише скопіювати ключі від мерчанта у відповідні поля та натиснути «Зберегти».

Актуально для тих, хто змінює іноземне ПЗ на вітчизняний продукт WeStudy – міграція особистих кабінетів клієнтів. З цим у платформи теж все в порядку. Функція імпорт студентів із таблиці Exel значно спрощує цю процедуру.

Отже, українська платформа для створення та продажу курсів Westudy – гарний та фінансово доступний вибір як для тих, хто має свої великі онлайн школи, так і для початківців, які тільки хочуть спробувати себе у ролі коучів онлайн-курсів.

Також платформа ідеально підходить як майданчик для підвищення кваліфікації компаній.

Освіта.ua
05.10.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів