Освітяни-колаборанти фігурують у кримінальних провадженнях

В Україні вже зареєстровано 19 проваджень, де фігурують директори і вчителі шкіл

Освітяни-колаборанти фігурують у кримінальних провадженнях

В Україні 223 особам вже повідомлено про підозру у колабораційній діяльності. Про це під час брифінгу повідомив голова Національної поліції Ігор Клименко.

За його словами, серед тих, хто пішов на співпрацю з російськими окупантами, є й керівники та вчителі освітніх закладів.

«На сьогодні зареєстровано 19 кримінальних проваджень, де фігурують директори шкіл, вчителі, які намагалися за російськими програмами викладати у школах, промивали мізки не лише батькам, а й учням. Чотирьом уже повідомлено підозру», – зазначив Клименко.

Він наголосив, що закон – один для всіх, тож з огляду на зібрану правоохоронцями доказову базу всі ті, хто зрадили Україну і пішли на співпрацю з ворогом, мають нести відповідальність. 

«Ми щодня працюємо з людьми, і кожен розказує, де був керівник місцевої влади під час окупації, де були правоохоронці в цей час, де були працівники освіти тощо. Ми тільки тиждень працюємо на території Харківської області, тому багато фактів колабораційної діяльності ще відкриється», – наголосив голова Національної поліції.

Освіта.ua
19.09.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів