Соціальні зобов’язання будуть виконані, – Шмигаль

Цього і наступного року соціальні зобов’язання держави будуть виконуватись повною мірою

Соціальні зобов’язання будуть виконані, – Шмигаль

У цьому і наступному році всі соціальні зобов’язання держави будуть виконуватись повною мірою.

Про це повідомив прем'єр міністр Денис Шмигаль, коментуючи питання залучення міжнародної фінансової допомоги для покриття дефіциту державного бюджету.

За його словами, Україна працює з міжнародними партнерами для підтримки фінансової стабільності в державі. Для покриття дефіциту державного бюджету наступного року планується залучення міжнародної фінансової допомоги та випуск військових облігацій.

«Це два джерела надходжень, крім податкових та митних, які ми бачимо наступного року», — зазначив глава уряду.

Також Шмигаль підкреслив, що на сьогодні є три фінансових партнери, з якими активно співпрацює наша держава: Міжнародний валютний фонд, Європейський Союз і Сполучені Штати. Зокрема, з МВФ вже йде спільна робота над програмою на наступний рік.

«Вчора відбулася розмова Президента України з керівницею Фонду Крісталіною Георгієвою. МВФ погодив виділення Україні ще одного фінансування в розмірі 1,4 млрд доларів. Так само як це було на початку війни. Ми домовились, що будемо продовжувати працювати з МВФ, щоб наступного року започаткувати нову спеціальну програму», – повідомив глава уряду.

Як підкреслив Денис Шмигаль, минулого тижня також відбулися плідні зустрічі з керівництвом Європейської комісії. Допомога у розмірі 8 млрд євро надійде Україні цього року: 5 млрд євро вже до кінця вересня, 3 млрд у вигляді гранту очікується наприкінці жовтня – на початку листопада.

Прем’єр-міністр також нагадав, серед іншого, про ініціативу Президента США щодо виділення додаткової допомоги нашій державі у розмірі 11,7 млрд дол.

«Ми розуміємо, що з такою підтримкою Сполучених Штатів, і з отриманням допомоги від Євросоюзу, ми цей рік проходимо стабільно», – зазначив Денис Шмигаль, додавши, що наступний рік всі соціальні зобов’язання держави будуть виконуватись повною мірою.

Освіта.ua
15.09.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Сергей Лимонов
У 2023 році не планується збільшувати розмір мінімальної заробітної плати. А згідно з законодавством, посадовий оклад І тарифного розряду повинен становити 44,5% від мінімальної зарплати. У наступному році він становитиме 2 893 гривні. "З урахуванням вимог статті 51 Бюджетного кодексу України керівники бюджетних установ та державних органів мають забезпечити утримання чисельності працівників та виплату заробітної плати в межах видатків, передбачених у проєкті державного бюджету на 2023 рік", - йдеться в документі. Крім того, не будуть підвищуватися оклади й працівників інших державних органів, оплата праці яких регулюється спеціальними законами, а також працівників податкових і митних органів. Вона буде розраховуватися з прожиткового мінімуму у 2 102 гривні.
Сергей Лимонов
Для депутатів-прокурорів -судів ( зрадників 70%)- знайшлися кошти аж бігом!У них війни немає!