Уряд забезпечить своєчасні зарплати освітянам

КМУ у наступному році забезпечить своєчасну виплату заробітних плат освітянам

Уряд забезпечить своєчасні зарплати освітянам

Кабінет Міністрів у наступному році забезпечить своєчасну виплату пенсій, соціальних допомог, виплати заробітних плат, зокрема, й освітянам.

На цьому наголосив заступник міністра фінансів Роман Єрмоличев під час зустрічі з представниками профспілок, роботодавців, Мінсоцполітики та Мінекономіки щодо формування основних показників держбюджету-2023.

За його словами, мінімальна заробітна плата у 2023 році буде на рівні грудня минулого року.

Він також зазначив, що в умовах воєнного стану пріоритетом державного бюджету на наступний рік буде сектор безпеки і оборони, а також забезпечення усіх соціальних зобов’язань держави.

Освіта.ua
08.09.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Альона
Працюю шкільною мед.сестрою . На даний час на 2/3 . в мічяць. А до війни ставка 6500. А на руки 5200. І що це за зарплати . Які можуть бути вищоти.
Галина
Для Альона: ви що в простої? Чому зараз 2/3? Вже ж почались заняття
Щось тут не те...
"Із 1 січня 2022 року медичні сестри державних ЗОЗ і КНП отримують заробітну плату на рівні не менше 13 500 грн. Такий розмір визначає Постанова КМУ «Деякі питання оплати праці медичних працівників закладів охорони здоров’я» від 12.01.2022 № 2 (далі — Постанова № 2)".
Галина
Для Щось тут не те...: школа не заклад охорони здоров’я
Коментувати
Сергей Лимонов
З першого жовтня ( державний бюджет 2022 року )- мінімальна зарплата повинна підвищитися з 6500- до 6700! Відповідно ставка (14 розряду (вища кваліфікаційна категорія) зараз становит 7001грн. з першого жовтня повинна підвищитися до 7216 грн , але Шмигаль сказав що мінімальна зарплата у 2023 році залишатиметься на рівні грудня 2021 року- тобто 6500! Ніякого (навіть копійчаного підвищення з жовтня не планується). Хай навіть так, у нас війна й розруха в економіці-згоден-але як це все співвідноситься з захмарними зарплатами вищого керівництва "Нафтогазу" та подібних контор + підвищена "втіхаря" зарплата депутатів?!
Галина
Для Сергей Лимонов: ні. Згідно листа мінфіну, мінімалка буде та, що й мала стати з 1 жовтня: 6700. А ось посадові не зміняться
Сергей Лимонов
Не вмер Данило - так болячка задавила
Коментувати
гріша і Ко.
На Закарпатті в низці ОТГ, зокрема в НижньоВорітській, школи примусово переводять на 6 денний робочий тиждень.Таке рішення вчителі мають прийняти на педагогічній раді, хоча проти всі, в тому числі і батьки , і учні. В разі відмови голова ОТГ разом з Начальником відділу освіти обіцяють зрізати престижність до 5 %. Про санітарні норми та граничне тижневе навантаження для учнів ці "чинуші" не знають.
Для гріша і Ко.:
Закидайте листами МОН, зверніться до преси.
Вуйко
Закарпаття ще те... тут багато таких директорів, яким навіть прибирання туалетів не варто довіряти. Непотизм на вищому рівні! А зараз золоті часи - зі шкіл зробили прихисток для біженців, от вони і накрали гуманітарки.
Коментувати
Учитель
Зараз не виплачують усю зарплату. Можливо у столиці і платять. А на прифронтових відправили на простой. Платили 2/ 3. Учителів виїхали, винаймають житло. А де обіцянка середня зарплата? Обіцянка - цяцянка. Скаржилися, але ніхто не реагував. Як платитимуть у новому навчальному році ніхто не говорить. Працюєте, а там якось буде.
Від учителя
Для Учитель: Годі нам чубитись." Столиця" теж отримувала не всі кошти. Всі шукають роботи, бо треба виживати. До війни були принизливі зарплати(порівняно з дупутатськими). Видихаємо, ми є воююча країна. Єднаймося! Добре, що живі і не замучені. Дякуємо усім нашим хлопцям та дівчатам, що на передку. Переживемо все, якщо будемо разом
Ігор
Готовий йти по заклику Єднаймося. Готовий єднатися з депутатами і отримувати таку ж зарплату яку вони собі підняли в важкі часи війни
Йдучий
Скиглити треба після Перемоги!Єднаймося та вчимо дітей!Молімося й наближаймо ПЕРЕМОГУ!Кожен на своєму місці!!!
Коментувати