Тренерів та вихователів дитсадків звільнять від призову
Педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів, а також тренерів (тренерів-викладачів) закладів фізичної культури і спорту державної або комунальної форми власності звільнять від призову на військову службу під час мобілізації.
Відповідний законопроект зареєстрований у Верховній Раді 02 вересня.
Умовою звільнення від мобілізації є робота у закладі за основним місцем не менш як на 0,75 ставки.
Метою ухвалення законопроекту є забезпечення стабільної роботи в умовах воєнного стану закладів, які виконують важливі соціальні функції.
Як відомо, раніше від призову вже звільнено студентів та викладачів закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти.
Доброго дня! Шановні, кому не байдужа доля осіб, що підпадають під законопроект №7352, будь ласка підпишіть петицію !
№22/163290-еп
Підписання ПРЕЗИДЕНТОМ законопроекту №7352 щодо відстрочки від призову на військову службу під час мобілізації науковим, науково-педагогічним та педагогічним працівникам https://petition.president.gov.ua/petition/163290
09.09.2022 в 13:24
007
Для ilona: xa-xa-xa
09.09.2022 в 13:30
Іван
Для ilona: Із такими труднощами,які потрібно пройти,щоб зареєструватися,не кожен бажаючий може пройти авторизацію і підписатися.Це спеціально так зроблено
10.09.2022 в 15:10
Марина
Ця петиція - це пряме нагадування Президенту його обов’язки. Я розумію що війна і купа інших справ , але виділити п’ять хвилин та підписати чи відправити на допрацювати за місяць можна було. Тепер ми побачили як Президент відноситься до освітян.
10.09.2022 в 21:49
Коментувати
VV
Вибачте, але ще існують інші позашкільні заклади: станції юних техніків, натуралісти, туристи тощо. Треба і на них звернути увагу.
07.09.2022 в 14:55Відповісти
Дрейк
Верхова Рада закони приймає, а Президент не підписує. Зокрема законопроект 7352 вже більше місяця чекає підписа Президента, хоча на це йому дається 15 днів. І не ветує і не підписує. Спеціально так робить чи як? Те саме буде з тим законопроектом?
07.09.2022 в 00:17Подивитись всі відповіді (6)
Галина
Для Дрейк: свідоме порушення конституції її "гарантом". "Стаття 94. . У разі якщо Президент України протягом встановленого строку не повернув закон для повторного розгляду, закон вважається схваленим Президентом України і має бути підписаний та офіційно оприлюднений."
07.09.2022 в 08:35
Дрейк
Для Галина: де-юре то так, але де-факто - ні. У Президента лежить на підпис біля 40 законопроектів і він їх всіх поставив на паузу і вони офіційне не прийняті і неоприлюднені після 15 днів перебування їх в ОП. Порушення чинного законодався на лице. Отже законопроект 7352 не вступив в дію.
07.09.2022 в 16:16
Марина
Для Дрейк: але в законі поставити на паузу законопроект такого немає! Чи для Президента закон нічого не означає?
07.09.2022 в 19:39
Коментувати
Марина
А інші предмети хто вести буде? Чи інші предмети не важливі? А математика, інформатика, українська мова та інші не потрібні?
06.09.2022 в 19:09Подивитись всі відповіді (4)
Андрій
+1
Для Марина: Вчителі звільнені від мобілізації ще з 2014 року.
06.09.2022 в 22:16
Марина
Цікаво, а якщо вчителі звільнені , навіщо Верховна рада приймає законопроект 7352 та 7726?? Якщо не володієте інформацією не пишіть будь ласка!
06.09.2022 в 22:53
ДепартаментДюсолей
Для Марина: 7352 - ще не підписаний Президентом. А вчителі мають відстрочку згідно закону 7272, за умови що мають 0,75 ставки.