Тренерів та вихователів дитсадків звільнять від призову

У ВР зареєстрований законопроект, що звільнить від призову ще одну групу освітян

Тренерів та вихователів дитсадків звільнять від призову

Педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів, а також тренерів (тренерів-викладачів) закладів фізичної культури і спорту державної або комунальної форми власності звільнять від призову на військову службу під час мобілізації.

Відповідний законопроект зареєстрований у Верховній Раді 02 вересня.

Умовою звільнення від мобілізації є робота у закладі за основним місцем не менш як на 0,75 ставки.

Метою ухвалення законопроекту є забезпечення стабільної роботи в умовах воєнного стану закладів, які виконують важливі соціальні функції.

Як відомо, раніше від призову вже звільнено студентів та викладачів закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти.

Освіта.ua
06.09.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ilona
Доброго дня! Шановні, кому не байдужа доля осіб, що підпадають під законопроект №7352, будь ласка підпишіть петицію ! №22/163290-еп Підписання ПРЕЗИДЕНТОМ законопроекту №7352 щодо відстрочки від призову на військову службу під час мобілізації науковим, науково-педагогічним та педагогічним працівникам https://petition.president.gov.ua/petition/163290
007
Для ilona: xa-xa-xa
Іван
Для ilona: Із такими труднощами,які потрібно пройти,щоб зареєструватися,не кожен бажаючий може пройти авторизацію і підписатися.Це спеціально так зроблено
Марина
Ця петиція - це пряме нагадування Президенту його обов’язки. Я розумію що війна і купа інших справ , але виділити п’ять хвилин та підписати чи відправити на допрацювати за місяць можна було. Тепер ми побачили як Президент відноситься до освітян.
Коментувати
VV
Вибачте, але ще існують інші позашкільні заклади: станції юних техніків, натуралісти, туристи тощо. Треба і на них звернути увагу.
Дрейк
Верхова Рада закони приймає, а Президент не підписує. Зокрема законопроект 7352 вже більше місяця чекає підписа Президента, хоча на це йому дається 15 днів. І не ветує і не підписує. Спеціально так робить чи як? Те саме буде з тим законопроектом?
Галина
Для Дрейк: свідоме порушення конституції її "гарантом". "Стаття 94. . У разі якщо Президент України протягом встановленого строку не повернув закон для повторного розгляду, закон вважається схваленим Президентом України і має бути підписаний та офіційно оприлюднений."
Дрейк
Для Галина: де-юре то так, але де-факто - ні. У Президента лежить на підпис біля 40 законопроектів і він їх всіх поставив на паузу і вони офіційне не прийняті і неоприлюднені після 15 днів перебування їх в ОП. Порушення чинного законодався на лице. Отже законопроект 7352 не вступив в дію.
Марина
Для Дрейк: але в законі поставити на паузу законопроект такого немає! Чи для Президента закон нічого не означає?
Коментувати
Марина
А інші предмети хто вести буде? Чи інші предмети не важливі? А математика, інформатика, українська мова та інші не потрібні?
Андрій
Для Марина: Вчителі звільнені від мобілізації ще з 2014 року.
Марина
Цікаво, а якщо вчителі звільнені , навіщо Верховна рада приймає законопроект 7352 та 7726?? Якщо не володієте інформацією не пишіть будь ласка!
ДепартаментДюсолей
Для Марина: 7352 - ще не підписаний Президентом. А вчителі мають відстрочку згідно закону 7272, за умови що мають 0,75 ставки.
Коментувати