МОН: кількість закладів, готових до очного навчання, зростає

Відсоток закладів, у яких заплановано проводити навчання в очній формі, зростає

МОН: кількість закладів, готових до очного навчання, зростає

Відсоток закладів освіти, у яких заплановано проводити освітній процес в очній формі, щотижня зростає.

Про це повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

За його словами, станом на 2 вересня оглянуто понад 24 700 закладів освіти, що складає 94% від загальної кількості. Із них укриття організовують майже 15 тисяч закладів.

Відповідно до результатів перевірок, 56% закладів освіти готові до навчання в очній формі.

За інформацією міністра,  найвищі показники готовності до освітнього процесу у традиційному форматі у Києві, а також у Львівській, Закарпатській, Чернівецькій та Кіровоградській областях.

За останніми даними перевірок закладів освіти, укриття, які відповідають усім вимогам, мають: 70% закладів фахової передвищої та вищої освіти, 88%  профтехів, 64% шкіл та 44% закладів дошкільної освіти.

Освіта.ua
02.09.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Галичанка
Якщо закладені мішками з піском вікна на першому поверсі - це укриття і безпечне середовище для дітей та працівників навчальних закладів, то Бог суддя міністру. Велика ’’подяка’’ членам комісій, які звітують, що такі заклади готові до очного навчання.
Якось так
Як голосно заявлено: "укриття, які відповідають усім вимогам мають ...". Одразу маєш відчувати, що це дуже безпечно для дітей та освітян. Інша справа, якби Міністр сказав не напівправду, а правду. Проте, що відповідно до статті 32 глави 7 Кодексу цивільного захисту України виокремлюють п’ять різновидів захисних споруд і ті що "укриття, які відповідають усім вимогам" це найменш захищений їх різновид, а саме "НАЙПРОСТІШЕ укриття – це фортифікаційна споруда, цокольне або підвальне приміщення, інша споруда підземного простору, в якій можливе тимчасове перебування людей задля ЗНИЖЕННЯ комбінованого УРАЖЕННЯ від небезпечних чинників, а також від дії засобів ураження в особливий період". Думаю, що в такому випадку ті, кому адресувався цей допис міністра мали б зовсім інші відчуття про безпечність.