Юрій Павленко та Віктор Пилипишин відкрили новий стадіон

У школі № 139, що в Шевченківському районі столиці, Віктор Пилипишин та міністр у справах сім`ї, молоді та спорту Юрій Павленко відкрили сучасний спортивний комплекс

Юрій Павленко та Віктор Пилипишин відкрили новий стадіон

На зведення комплексу з бюджету Шевченківського району було виділено 2,4 млн. грн.

На відкритті комплексу Голова райради Шевченківського району м.Києва Віктор Пилипишин зазначив, що за півтора року це вже шістнадцятий в районі спортивний комплекс. Наразі завершується будівництво ще чотирьох.

Як зазначили в прес-службі Шевченківського району створення сучасних спортивних майданчиків європейського зразка передбачене „Програмою стратегічного розвитку Шевченківського району на 2007-2012 рр."

Відкритий комплекс включає в себе поле зі штучним покриттям для гри в міні-футбол розміром 30x60 м, бігові доріжки, майданчики для силових вправ, стінку для метання в ціль тощо. Об'єкт оснащений зовнішнім освітленням і системою водовідведення.

Згідно з програмою в районі щороку з'являтиметься 10 стадіонів та 50 спортивних майданчиків, а також здійснюватиметься ремонт приміщень та благоустрій дворів навчальних закладів.

Цього року також суттєво збільшилися й видатки на зміцнення матеріально-технічної бази та проведення поточних і капітальних ремонтних робіт у школах та дитячих садках. На це з районного бюджету було виділено 91 млн. грн.

Освіта.ua
11.09.2008

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів