Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Праця
Та коли ж ви вже навідпочиваєтеся?! Три роки відпочивали. У людей відпустки 24-28 днів. А вам усе мало.
Гість Гість
Для Праця: так вчителі і відпрацювали сповна цей навчальний рік! В умовах військового стану, з власних гаджетів і інтернет за власні кошти, хто в полі хто в лісі , а хто й з за кордону. Ще й їхали з усіх куточків країни та світу , щоб заповнити документацію по закінченню навчального року. Хоча міністерство освіти мало б розробити певні електронні програми , які би замінили живий журнал чи особову справу. І вчителі не витрачали останні кошти на дорогу туди й назад. А нинішні умови праці , які рекомендує МОН? Таке навчання вас не бентежить - суцільна біганина до сховищ, а вчитель має нести кримінальну відповідальність за дітячі життя у сховищі! Прикро що саме ви дитину водите чи водили в школу на передеєржку, а не вчитись! Вчитель для того щоб вчити , а не бути з ними , тому що діти немає куди. Якщо ви скажете вчителю такі слова, наприклад в Німеччині, то вами одразу зацікавляться органи соц опіки, як неблагонадійною родиною.
Ірина
Щоб ти так все життя відпочивав
Праця
Для Гість та Ірина щоб відпочивати, потрібно спочатку працювати. Хто працював сповна і де? Герої праці! Батькам та репетиторам подякуйте, що робили за вас свою роботу. Не думаю, що в Німеччині таке "навчання", як в Україні))). Вже ці статті "про відпустки" загадили всі стрічки в соцмережах. Можна подумати, що всі відпочивають, тільки ви працюєте. ????
Коментувати
Світлана
Подавайте інформацію правильно. "«4. У період дії воєнного стану роботодавець за заявою працівника, який виїхав за межі території України або набув статусу внутрішньо переміщеної особи, в обов’язковому порядку надає йому відпустку без збереження заробітної плати тривалістю, визначеною у заяві, але не більше 90 календарних днів, без зарахування часу перебування у відпустці до стажу роботи, що дає право на щорічну основну відпустку, передбаченого пунктом 4 частини першої статті 9 Закону України «Про відпустки»;" Ця відпустка БЗ ЗП не зараховується до стажу роботи для надання щорічної відпустки.
Зацікавлена особа
Якщо тривалість щорічної основної відпустки працівника становить більше 24 календарних днів, надання не використаних у період дії воєнного стану днів такої відпустки переноситься на період після припинення або скасування воєнного стану. Де тут написано, що продовжать відпустку до 56 днів? Лише перенесення її після припинення або скасування в/с. Що за маніпуляція текстом? Її можуть і не продовжити, посилаючись на цей абзац.
Адміністратор
Для Зацікавлена особа: Теоретично, можна і не продовжувати. Але який у цьому сенс? Всеодно колись її треба або надавати, або компенсовувати....
Микола
В частині 1 статті 12 Закону України "Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану" двічі повторюється слово ""МОЖЕ", що дає право роботодавцю надавати відпустку повної тривалості Стаття 12. Відпустки 1. У період дії воєнного стану надання працівнику щорічної основної відпустки за рішенням роботодавця МОЖЕ бути обмежено тривалістю 24 календарні дні за поточний робочий рік. Якщо тривалість щорічної основної відпустки працівника становить більше 24 календарних днів, надання не використаних у період дії воєнного стану днів такої відпустки переноситься на період після припинення або скасування воєнного стану. У період дії воєнного стану роботодавець МОЖЕ відмовити працівнику у наданні НЕВИКОРИСТАНИХ днів щорічної відпустки. Норми частини сьомої статті 79, частини п’ятої статті 80 Кодексу законів про працю України та частини п’ятої статті 11, частини другої статті 12 Закону України "Про відпустки" у період дії воєнного стану не застосовуються.
Ольга
Не можу зрозуміти, чому всі говорять, що продовжили відпустки освітянам? Норма Закону стосується усіх категорій працівників, у яких тривалість відпустки більше ніж 24 дні
Коментувати