Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
123
Подивившись багато форумів, дійшов висновку, що в більшості областей все ж відпустку повернули! А ось у Харкові просто мовчать, мабуть гроші на оплату пішли на висаджування квітів????
Help
Для 123: Міністерство освіти і науки України ez@mon.gov.ua Урядова «гаряча лінія» 0-800-507-309 Профспілка освітян Тел.: (044) 205-74-51 (067) 463-64-23 E-mail: sekr.osvita@gmail.com Освітній обмудсмен https://zvernennya.eo.gov.ua/open.php Міністерство економіки України https://www.me.gov.ua/Feedback/SendMessage?lang=uk-UA Урядовий контактний центр кабміну https://ukc.gov.ua/appeal/
Ірина
Херсон.. не оплатили відпустку.. як людям жити ?
Коментувати
АБВГ
А не забагато відпусток для освітян? А нічого що робітники на підпииємствах (ті, які в даний момент заробляють можливість освітянам сидіти дома і отримувати заррлату) мають відпустку майже у 2,5 разів меньшу?
Валентина
Для АБВГ: Добро пожаловать работать в школу! Тут и узнаете, много это или мало)
Реб
Для АБВГ: я педагог. Йде третій тиждень моєї відпустки. Півтора тижні з них я повноцінно провів на роботі. Бо тре готувати як заклад, так і власні справи до нового навчального року. Тому відповідаю: ні, тиждень фактичної відпустки - не забагато. Це менше, ніж у вас. А ви й далі продовжуйте займатися ниттям.
Коментувати
ООО
Запоріжжя. Хортицький район, 106 школа. Відпустка в 56 днів надається лише тим, кому вдалося "домовитися" з директором, інші, а таких більшість, мають лише 24 дні. Що за самодурство? .
?
Для ООО: директриса минус поставила)
Коментувати
Гость Харьков
Господа можновладці, почему Харьковская область получила отпуск 56 дней, а Харьков нет? Деньги отпускные учителей на озеленение ушли?
Харьков
Для Гость Харьков: так Харьков это свое маленькое государство)
Коментувати
Олена
А за позашкільну освіту забули? Зараз як і у всіх 24 дні. Але освітянам повернули можливість відгуляти 56 днів. А в позашкіля то 42 і ніхто раніше не подовжував як усім. Як тут зрозуміти? Чи можно повну відпустку брати чи ні?
гість
Для Олена: От чесно... Постійно чуєш ниття дошкілля: а чому в нас зп менше, ніж у школі, тепер про відпустку... Шановні, запрошуємо вас в університет отримати ВИЩУ освіту, п"ять років впахуватись, а потім ви теж будете отримувати все, "як у школі", а не як після педучилища, гордо названого зараз коледжем чи як там ще.
Коментувати
Бухгалтер Харків
А чому мова лише про вчителів, наразі всі, хто працює в освіті, і прибиральниці и бухгалтери, і двірники, і вихователі, і багато багато інших посад отримують 2/3 и не зарплати, а посадового окладу. А це, для повного розуміння картини, менше ніж дві тисячі на місяць. І як людям виживати за ці гроші не зрозуміло. Всі, хто отримує заробітню плату з міського бюджету, знаходяться в таких умовах. А освітня субвенція, саме на викладачів загальних предметів, надходить вчасно і в повному обсязі, але це лише 10% працівників закладу. А всі інші педагогічні і не педагогічні працівники майже без зарплати. А начальник місцевого відділу освіти вимагає відправляти всіх за власний рахунок або зовсім припиняти трудовій договір. І хто ж тоді буде навчати наших дітей, якщо ми їх всіх звільнено?
Якось так
Для Бухгалтер Харків: якщо б Ви відкрили прийнятий закон, а не обмежились лише прочитанням заголовку, то побачили б, що цей закон (в частині повернення, за бажанням керівника, раніше встановленої тривалості відпусток) стосується ВСІХ категорій працівників всіх галузей в Україні, а не лише вчителів.
Бухгалтер Харків
Так я взагалі то не про тривалість відпустки писала, а про фінансування взагалі галузі освіти, а це і школи, і дитячі садочки, і професійно-технічні навчальні заклади. А те що відпустка надається за рішенням керівника я знаю, професія зобов’язує. Ось тільки грошей ні на відпустку, ні на оплату праці не має. Тому щоб там керівник не вирішив, люди постраждають.
Коментувати
Вчитель Харків
Харків. Тривалість відпустки в усіх 24 дні. Так вирішили засновники навчальних закладів. Вчора сказали, що йдемо на 56 днів, додали, що з 25 липня, а сьогодні вже не йдемо. До того ж не дають ходити на роботу, працювати і отримувати 100% зарплати, хто знаходиться в Харкові або в Україні, отримує 2/3, хто за кордоном написав за свій рахунок або був звільнений. Також звільнили тих, хто веде гуртки та ГПД. Класне керівництво не оплачується, але кожного тижня треба проводити просвітницьку роботу і надсилати фото-відео різних заходів, ділення на підгрупи з наступного року не буде, як вивчати мови, інформатику і працю взагалі незрозуміло. Вчителі починають звільнятися, бо, не дивлячись на видимість зниження доходів громадян, усі розуміють, що НМТ на наступний рік не буде, таку лафу дітям більше не повторять, і усі починають готуватися до ЗНО з профільних предметів і наймати репетиторів. Тому вчителі сідають за комп’ютер і починають викладати індивідуально тим, хто платить.
Правда
Для Вчитель Харків: в следующем году уже будет ЕГЭ, поэтому расслабьтесь.
Харьков
Для Вчитель Харків: за то Харьковская область ушли на 56 дней!
Світлана
Для Правда: срекеге ваше буде у вас на гівнорасеї... геть звідси, рашист
Коментувати
Татьяна
А медикам не хотят вернуть отпуск? Учителя и так вели уроки сидя жопой на диване. Медики работают не смотря что война или пандемия
Светлана
Для Татьяна: особенно в поликлиниках работают) не смешите.
Олександра
Для Татьяна: А ви б попробувал вести так уроки, а потім кожному учневі надавати зауваження на виконання завдань. Станьте вчителем і вам буде добре
Коментувати
Олена Ковальчук
А якщо вчитель за кордоном 4 місяці був у відпустці за свій рахунок, тобто більше чим 90 кал.днів, значить він на повну щорічну відпустку не може претендувати?
Анастасія
Для Олена Ковальчук: теж цікавить. Треба знати, щоб розуміти на що маємо право
Коментувати
Людмила
Не пройшло і півроку... Дали 56 днів відпустки після того, як більшість вчителів написали заяви на відпустки за власний рахунок до середини серпня. І що тепер? А тепер Закон не має зворотньої сили. Скільки грошей зекономити на вчителях??? Набридли вже ці суцільні розмови про вчителів!!! Краще не говоріть і пишіть. А то тільки цим збурюєте батьків, які і так не жалують вчителів: за що їм платити, нічого не роблять, тільки відпочивають...
Олена Ковальчук
Для Людмила: Чому зворотньої сили немає? Пишете нову заяву про зупинення першої заяви і берете відпустку щорічну
Олександра
Пані Олена, підскажіть будь ласка згідно якого закону можна призупинити дію попередньої заяви, бо в нашій школі заставили написати за свій рахунок (правда дуло пістолета до скроні не ставили, вийшло так, що ми забажали самі)
Коментувати
kain
Доброго дня! Ми тільки і чуємо, що кредити для вчителів, транш із Італії на зарплату вчителів, іде війна, а у нас все на вчителів! Так, гадаю, міркує кожен, хто не пов’язаний з освітою. Реалії трохи інші. У Харкові за квітень (перший тиждень) 2/3 , та ще не доплатили пару тисяч, не можемо добитись за що, у червні (3 тижні) 2/3 зарплати, при цьому виконуємо свою роботу!! Оздовчих взагалі немає, відпустки (другої частини) немає, зато те зробіть, те зробіть і т. д У мене до Уряду одне просте запитання: як контролюються виділені субвенції на освіту на місцях. Куди поділися гроші, які виділяються? Проблема з виплатами у Харкові постійна, але, на мою думку, реакції немає.
гость
в Харькове сказали: никаких 56 дней не будет, сидите на 2/3. Учителя и так богатые...
Работающий родитель
Для гость: так вы и так сидите. У нас тоже зона боевых действий, школа не работают с начала карантина и теперь из-за войны. Какие ещё могут быть отпуска???
Yhyg
Мы не работаем???? Мы под обстрелами проводили уроки онлайн. Ходили на работу в июне - убирали, мыли школу и территорию. Если ты сидело и не работало где-то - сиди дальше молча!!!
Гость
Работающий учитель? Да ты неработающая мамашка, которой некуда сбагрить чадо. Сидишь тут желчь льешь. Ребенком займись) Вся Харьковская область и город пахали под обстрелами в апреле-июне , а твое дитятко, видимо, маме не сообщило, что уроки идут, да?
Коментувати
Капуста
Розповім чудову історію. Моя дружина у минулому вчителька й класний керівник. Ось такі батьки як деякі дописувачі на цьому сайті були у неї в класі. Постійно дорікали, що вона нічого не робить, а лише відпочиває, хоча працювала вона як проклята, як під час навчального року, так і на канікулах. І ось пішла вона собі зі школи та допрацювалася до того, що її перевели на посаду керівника регіонального відділу в одній великій торгівельній компанії. Двоє її підлеглих виявилися тими самими батьками. Перший же вступний аналіз роботи підрозділів показав, що ці прекрасні й обізнані системою освіти батьки мають найменші показники ефективності серед усіх колег. Впевнений, що ті батьки, які самі працюють сумлінно, прекрасно знають у тому числі і ціну труду педагога і не ходять на цей сайт повисловлюватися щодо ефективності роботи інших - це роблять лише нікчеми: треба ж якось самореалізуватися у цьому житті.
Анатолій Васильович
Скажіть, чи нормально сидіти на простої коли в одних школах пішли в відпустку, а в інших ні, в одному і тому ж місті -Черкаси, як відправляють у простій без терміну його закінчення. Це нормально-чи немає нікому діла?
Наталія
Для Анатолій Васильович:якщо директор не надає відпустку 56 днів,то пишіть заяву на компенсацію за невикористану відпустку. І що говорить ваша профспілка?
Коментувати
Nataliya
Я, наприклад, зараз у відпустці, але, нажаль, не відпочиваю. Працюю над методичною розробкою , яку повинна відправити на конкурс до 1 серпня. І це не моє бажання, це так вимагає керівництво! Так що отака у нас, вчителів, класна відпустка! А всі думають, що ми тільки те і робимо, що відпочиваємо! Ні вдень, ні вночі немає спокою! Та щей у відпустці повинен працювати! Так що, давайте, заздріть, скільки вам завгодно!
2022
Читаю і просто дивуюсь! То педагоги - не люди? Коли ж ми вже навчимося поважати працю інших??? Коли вихователька буде під час тривоги за лічені секунди піднімати, одягати та спускати до укриття ваших діток, а там продовжувати проводити заняття ( бо навчальний процес не повинен зупинятись), відповідати за життя, безпеку, здоров’я кожного малюка за 3000 грн. в місяць в кращому випадку, бо після простою утримали 2/3 З.П. І їй треба на них якось жити та кормити дітей☝️ То вона буде згадувати, ваші слова і відношення до неї???? Це стосується усіх педагогів☝️ Люди працювали і в умовах карантину і в воєнний період, про вимоги та паперову роботу я взагалі мовчу! Працювали і працюють усі в різних форматах, але працювали і працюють: садочки, школи, позашкілля, УСІ!!! З укриттів, знімали...монтували відео-заняття, уроки, розваги...тощо. Позашкілля все літо працює створюючи для діток простори дозвілля, приймають сотні діток впо та проводять для них різноманітні заходи: майстеркласи, тренінги!!! Це розуміють тільки педагоги та адекватгі батьки! Освіта за кордоном? Такого немає? Так, ви праві, немає! І що немає напевно, так це такого зневажливого та споживчого відношення до педагогів! Не рівняйте усіх під одного не компетентного... Отак...віддєш щодня дітям УСЕ..знання, любов, енергію, емоції...а потім читаєш....ось це!!!
Свет
У нас дают 56 только тем, кто свалил за границу, а тем, кто здесь "выгребает дерьмо" больше 24 не дают. Как вы думаете, они не охренели?
Ольга
Для Свет: Це де таке??я вихователь,зараз за кордоном,нам перестали платити з Марта місяця,і ніякої відпустки в 56днів...
Валентина
Для Ольга: не знаю як у вихователів, а вчителям за кордоном платили до травня. Потім червень надали 24 дні відпустки. Липень за власний рахунок. Серпень у відпустку знов. Ось вам і 56 днів. А з вересня дистанційне навчання і всі знов отримають зарплатню.
Анастасія
а що вчителя працювали дистанційно з-за кордону?
Коментувати
Марина
Отпуск 56 дней не потому, что учителя так уж устали, а потому что дети все лето на каникулах, и в школе просто нечего делать. Абсолютно нечего. Вот и придумали про страшно тяжёлый труда. В горячем цеху или кассира супермаркета не легче.
Олександра
Для Марина: Попрацюй у школі , а тоді будеш писати.
Оксана
Для Марина: Приходьте до школи і теж "нічого" не робіть у класі з іноді 35-40 учнями, не спіть ночами, перевіряючи зошити, роботи чи готуючись до уроків, відкритих заходів, конкурсів, олімпіад, перевірок. Чи шукаючи дитину, яка втекла від горе-батьків... Тільки от пам’ятаю ті часи, коли була присутньою на розподілі випускників педагогічного університету (державне замовлення). Одиниці найбільш невезучих йшли за розподілом працювати у школу: ті, хто не знайшов місця у інших державних чи комунальних структурах. А можливо й добре, що не йшли, тому що дітей і школу треба ЛЮБИТИ
Коментувати
Марина
Уж не знаю, где нет желающих работать в школе, но в запорожские школы попробуй устройся. А желающих полно.
Маргарита
Для Марина: ну так в чому справа? Влаштовуйтесь і працюйте, і не будете заздрити відпустці в 56 днів.
Лівія
Не дивиться на те , що пишуть погано про вчителя, нам заздрять, ось в цьому і справа, бо ми таланти, і не працюємо заради грошей , а заради задоволення Так , що пробувати не зможуть, тому що потрібна вища освіта, а там таких не беруть Вчитель хороший, завжди правий, люблячий, розумний, інтелігентний Миру, здоров,я Вам ,дорогі вчителі!!!
Коментувати
Ірина
Для Праці.Так в чому справа? Ідіть працювати в школу і будете мати 56 днів відпустки.На педагогічні спеціальності конкурсу немає, можна запросто поступити і будете байдикувати!!! Зараз навіть без освіти можна працювати в школі, Вас візьмуть і кидайте свою работу за яку тільки 24-28 днів відпустки.Ідіть до нас, а то вже набридло нічого не робити , а тільки відпочивати! Хоч якусь вакансію закрите!!
Людмила
Для Ірина: гарна відповідь.
Ірина
Так розумних багато, тільки працювати в освіті бажаючих небагато. Я вчитель. Донька також закінчила педуніверситет. Так не хоче працювати за спеціальністю. Каже смішна зарплатня, а про геморой роботи знає ( бачить як я постійно щось викладаю, розробляю...)
Праця
Для Ірина: щоб йти у відпустку, потрібно працювати спочатку! А хтось працював? Ні. Батьки три роки навчали дітей.
Коментувати