Документи про освіту інтегрують у «Дію»

Інтеграція документів у застосунок «Дія» дозволить користуватися їх цифровими копіями

Документи про освіту інтегрують у «Дію»

Документи про освіту будуть інтегровані у застосунок «Дія», щоб люди з тимчасово окупованих територій могли користуватися їх цифровими копіями.

Про це повідомила віце-прем'єр-міністр із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук за результатами наради з керівництвом МОН, народними депутатами, представниками державних органів і громадського сектору.

За її словами, війна не стане на заваді проведенню вступної кампанії, зокрема для українських громадян, які перебувають під тимчасовою окупацією.

Також за результатами наради було досягнуто домовленостей про організацію максимально спрощеного вступу для абітурієнтів з територій, постраждалих від війни.

Окрім того, ухвалено рішення про забезпечення виплат учителям, які відмовились співпрацювати з окупантами та продовжують викладати в українських закладах освіти.

«Освіта – це теж поле бою, де ми обов’язково маємо перемогти», – написала Верещук.

Освіта.ua
23.06.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ірина
Я знаходжусь на ТОТ, не маю можливості виїхати Відмовилась співпрацювати з окупантами і що...Зарплатню не платять, хочу і можу працювати онлайн. Та й ще призупинили зі мною відносини заднім числом.
Марина
А про вихователів дитячих садочків на окупованих територіях взагалі не згадують!
СС
От мені цікаво. Що означає фраза "Якщо вчитель відмовився співпрацювати з окупантами і продовжує працювати в українських заклад освіти". Якщо вчитель почав працювати в іншому навчальному закладі, то він отримуватиме там заробітну плату. Продовжувати викладати в своєму навчальному закладі за укр програмою йому не дадуть.Чи що мається на увазі? А також запитання, чому не платиться заробітна плата вчителям, які виїхали з окупованих територій і мобілізовані до Українського війська???