Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
:)
Правильное решение, я весь год готовился к ЗНО, получил огромное количество знаний и навыков, которые мне пригодятся в будущем, по логике, кто готовился - у того есть знания, кто нет - ну извините. Поэтому мне абсолютно все равно какой экзамен сдавать)) Сейчас есть огромное количество детей которые психологически не способны садиться и писать экзамен, да и фактически это невозможно во многих областях. Перенос ЗНО это вообще дичь, вы же понимаете что тогда и вступительная кампания переносится и начало учебного года. В КОНЦЕ КОНЦОВ НИКТО НЕ ЗНАЕТ КОГДА ЭТО ЗАКОНЧИТСЯ И РЕАЛЬНО МОЖНО БУДЕТ ПРОВОДИТЬ ЭКЗАМЕН. А так, если он будет проводиться через 3-4 месяца, мы уже половину информации забудем. В общем и целом, лучший вариант - отменить ЗНО в 2022
Саша
Якщо відміняють зно , то вступні іспити як альтернатива будуть недоречними!.
Анонім
Я вважаю що не правильне рішення відмінити зно, бо зараз реально не найкращий час щоб до нього готуватись
Анонім
Я одинадцятикласниця і я чудово розумію, що зараз дуже складна ситуація в державі. Багато дітей ховаються у бомбосховищах від вибухів та пострілів. Проте я думаю, що до цього часу майбутні абітурієнти мали змогу готуватись до іспитів і пройти вже більшість матеріалу, якого буде подано на ЗНО. Відміна ЗНО-це пуста трата часу тих дітей, які весь час сиділи та готувалися, які проплатили навчання на онлайн-курсах, які 24/7 вчилися так прикладали максимум зусиль для того,щоб вступити до омріяного університету. Дуже прошу, не скасовуйте ЗНО❗️краще перенесіть на місяць-два. Не забирайте у дітей можливість перевірити свої знання та вступити до вищого навчального закладу. Якщо цього року ми не подамо свої документи на навчання, то наступного тим більше. То що ж робити одинадцятикласникам?
Мітя
Для Анонім: Дурочка ти, краще б подумала хоч тріщки про майбутнє дітей, які зараз в бомбосховищах, або взагалі, в так званих «бігах». Ти мабуть лише вчитися і знаєш, бажаю тобі успіху в житті
Анонім
Та вона за себе думає, бо проплатила навчання і готувалась.
Анна
Для Мітя: зараз у бомбосховищах, а вийдуть звідти - напишуть зно.
Коментувати
Тетяна
Головне зараз, щоб ми та наші діти залишилися живими. Ще невідомо, чи буде де вчитися і куди вступати. Міністерство думає про всіх дітей!!! І багатьом, як відомо, зараз не до ЗНО.
Наталія
Я за ЗНО, так як це шанс для розумних дітей вступити до ВУЗУ на бюджетній основі. Я проти екзаменів в університетах, так як батьки будуть віддавати все, щоб влаштувати свою (інколи дурненьку) дитину до омріяного ВУЗу на бюджет. Тобто буде зайняте бюджетне місце недостойним кандидатом. Читала коментарі стосовно корупції на сесіях. Так вот: Я за 5 років не заплатила ЖОДНОГО хабара, закінчила з червоним дипломом університет. А якщо ви навчатись не хочете, а оцінку хорошу вам дай, то і не дивуйтесь чого корупція є. Самі її створюєте! Дехто скаже :"Викладач ЗАВАЛИВ". Якщо ви вважаєте, що оцінка не справедлива, пишіть заяву на перездачу, буде складена незалежна комісія, яка і перевірить ваші істинні знання, а викладач може бути покараний за складеною вами заявою. Якщо відмінять ЗНО, екзамени і тд для 11 класу, виходить рейтинг вступу буде складатися лише за балами атестата. Як варіант, не поганий. Ті, хто вчились добре, точно будуть бюджетниками. Є звичайно і мінуси.
Daria
Відмініть ДПА, а ЗНО не чіпайте. Буде корупція в університетах, а ті які мають гарні знання не матимуть можливості поступити
Юрий
Для Daria: Ті хто має гарні знання, зможе вступити і так
Коментувати
Марія
Якщо Шкарлет справді скасує ЗНО, тоді треба буде складати петицію проти цього!!! Не сприяйте такій кричущій несправедливості! Усі мають скласти ЗНО, якщо не цього року, то наступного; якщо не наступного, то хоч через 10 років!
Оксана
Для Марія: петицію треба писати вже !!! П’ята колона вирішила щей наших дітей деморалізувати !
Светлана
Через 10 років ЗНО буде складати Ваша дитина, а наші діти будуть вступати цього року!! Переносити ЗНО ніхто не буде! Зараз і так дуже багато дітей виїхало за кордон, і з високою їмовірністю вже не повернуться. Треба зробити цьогоріч вступ без ЗНО, щоб хоч якось зберегти тих дітей, які залишилися та ХОЧУТЬ НАВЧАТИСЯ В УКРАЇНІ, робити великі внески в її подальший розвиток! А якщо перенесуть ЗНО на наступний рік і т.п, то діти ВЗАГАЛІ не будуть вступати!!! І тоді ВНЗ просто залишаться без абітурієнтів!
Коментувати
Y
У большинства такая паника, все так хотят ЗНО большинство. Пишут отложите, а учиться то когда? С Зимы? Ситуация сейчас сложная для всех и выход, даже при отмене ЗНО найдут, дабы проверить знания детей и подготовку для ВНЗ. Мы ещё толком ничего не знаем, но я уверена дураков никто брать не захочет!
pyton
Так будет ЗНО или нет? Я поступаю на программирование - так лучше я буду учить линейную алгебру и дискретную матаматику - то, что мне нужно для специальности. И разговорный английский, а не грамматику! Идите со свом ЗНО куда подальше зубрилы конченые
Марія
Для pyton: Як казав Франсуа Війона, "втисніть на серця дно свою погоду... Знане ж вам давно, що розум даний не усім на світі". Якщо Вам пощастило зі здібностями, то не треба принижувати тих, що хочуть досягти успіхів у навчанні за допомогою бездумного вивчення того, що вони через низький рівень пізнавальних можливостей не спроможні зрозуміти. Пам’ятайте: наполегливість завжди була важливішою за обдарованість.
Марія
Для pyton: Я хотіла написати "погорду".
Коментувати
Микита
Прочитав коментарі. Відчувається, що за ЗНО тут одна людина, бот, яка зубарила 11 років, а зараз зі злості її розриває. Ну що ж, буває)) Не буде ЗНО, заспокойся, вже))
Надя
Для Микита: це ти Бот !!! І це ти зубариш !!! А наші діти вчаться !
Маргарита
Для наді: що, правда в очі коле? Як тебе прорвало! Памперса одягни! Або слюною не вдавися!
Коментувати
Andrew Brown
Не досить того, що в країні війна - так батькам ще готувати конверти з хабарями за вступ??? Без цього ж ніяк не пройде вступна кампанія в нашій дорогій Україні, адже високодуховні працівники вишів точно не оминуть нагоди заробити на війні та горі, це ж очевидно. Опам’ятайтеся і не знущайтеся над випускниками та їхніми батьками в такий скрутний час!
Віка
Прошу не скасовувати ЗНО, а перенести! Не знищуйте шанс на чесний вступ! Діти готувалися цілий рік, програма вивчена, бо залишилося нещасних два місяці( Ми хочемо показати свої старання, щоб вони були оцінені та вступити ЧЕСНО в омріяні університети.
Анна
Для Віка: Ви вважаєте що за ЗНО не платять ? Я особисто знаю людей які переписали це ЗНО на високій бал ,даючи взятку ! Тому в цей тяжкій час скасування ЗНО є доречним! Якщо маємо можливість ,краще готуватися до тих іспитів які потрібні для вступу на омріяний факультет,а не вчити весь не потрібний матеріал тимпаче 4 предмета .
Марія
До Анни: По-перше, є дуже мало таких людей, що платять хабарі для того, щоб списати на ЗНО. Я, наприклад, про такі випадки вперше чую. По-друге, чому впевнені, що шкільний матеріал непотрібний?
Noname
Анна: Думаю, в итоге эти люди остались без места в ВУЗе. Вы же, как сознательная гражданка, заявили об этом случае, правда?
Коментувати
Аника
А ще інформація для роздумів, для "свідомих громадян". ЗНО можна здати і після першого курсу
Katya Sergienko
У жодному разі не можна скасовувати ЗНО. Це крок у прірву. У чому проблема провести його після закінчення війни? (через 5 місяців, рік...)? Я одинадцятикласниця і я ЗА ПРОВЕДЕННЯ ЗНО! Постійно готувалася і що, дарма? Ні, так не буде.
Беспалова Ксенія
Для Katya Sergienko: тобто ви пропонуєте витратити рік, очікуючи на «закінчення війни», якого може і не бути? Ви впевнені, що війна через рік закінчиться?
Katya Sergienko
Для Беспалова Ксенія: можна й через 5 років! Чому рік? А якщо ніколи не закінчиться, то не провести вступну кампанію взагалі. Без зно вона нікому не потрібна.
Коментувати
просто смешно!
Если кого-то волнует коррупция при поступлении - спешу вас разочеровать - с ней ваш ребенок столкнется при первой же сессии! Ха-Ха-Ха!
Катерина Степанюк
Для просто смешно!: Той, хто вчиться, не платить. Перевірено! Повторюся, моя дитина планувала вступити на бюджет, бо на контракт немає грошей в сім’ї. То тепер потрібно в неї забрати цей шанс?
Анонім
Провірено часом, якби ти не вчився, кожен викладач хоче заробити, ваша дитина буде знати на 5, але викладач доведе, що вона знає на 3, і ви будете носити конверти.
Коментувати
Марічка
Скасуйте ,будь ласка,ми за чесне ставлення до нас до нашого стану зараз .складно в такі моменти готуватися
Katya Sergienko
Для Марічка: готуватися треба було 11 років.
Коментувати
Віталіна Солонець
Або провести ЗНО, або скасувати цьогоріч вступ! Годі вже ламати дітям життя! Діти й батьки це так просто не залишать.
Даяна
Во многих ВУЗах Европы берут без вступительных экзаменов. После первой сессии вылетает половина. Заканчивает учебу десятая часть от принятых - самое время попробовать такую систему))
Катерина Степанюк
Для Даяна: Якщо ви маєте гроші на контракт, то будь ласка. Моя дитина вчилася, щоб вступити на держзамовлення, бо в багатодітній сім’ї немає лишніх 35 тисяч в рік на навчання. І тепер обдарованих дітей позбавити цього шансу? Відкласти зно - так, відмінити - ні!
Я
Все уже поняли что ваш ребёнок подготовился, но вы же не знаете как будут брать детей в университет! Можно они проведут что-то по типу екзаменов
Aira Aira
И снова, как раньше, иметь один шанс поступить на выбранную специальность? Сейчас хотя бы есть пять заявок на поступление, а не 1, как предлагаете Вы.
Коментувати
Аника
Я закінчила коледж та отримала диплом, працюю за обраною професією та чи зіграло в цьому якусь роль ЗНО, однозначна відповідь НІ. Це був лише марно втрачений час на підготовку до нього та його здачу. Спеціаліст це не скадене чи ні ЗНО, це той хто віддає всього себе обраній справі. А в реаліях сьогодення коли більша частина країни знаходиться під обстрілами, а інша являє собою пункти для переселенців організаціїя та проведення навчальних екзаменів не є доцільним. Для тих в кого є можливість навчатися в такий скрутний час і має таке бажання здобути знання не буде проблемою, а для випускників цього року не складене ЗНО це додатковий рік для підготовки та вибору майбутньої професії.
Надя
Для Аника: Коли б ти нормально здала ЗНО то б зараз не закінчила коледж а університет з відзнакою ! ЗНО якраз допомагає таким - розумним дітям ! А щоб наша нація була розумна і освічена нам якраз і треба ЗНО ! Щоб у самі круті вузи не пролазили тупі учні за велике бабло . Тому що потім вони нас будуть лікувати , вчити , керувати державою , тому нам і потрібне ЗНО !!! А взагалі потрібно дітям дати право вибору , хто не хоче ЗНО хай не здає , але універ йому не світить , хай йде у нижчі вузи !
Коментувати