Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Антон
Зараз дуже погана ситуацiя в країні, тому я ЗА вiдмiну ЗНО! Я навiть не маю уявлення, що буде на ЗНО, коли почнеться тривога, або ще щось
Lera
Для Антон: згодна на всi 100%
Учениця
Для Антон: ЗНО можна провести після війни
Коментувати
ГАННА
Будь ласка не скасовуйте ЗНО. Це онин з шансів недооцінених з різних причин дітей отримати відповідні бали для подальшого вступу в ВНЗ.
Анна
Для ГАННА: потрібно телефонувати на гарячу лінію МОН від імені всіх адекватних учнів і батьків України.
Кротарій
Та що вони не можуть без ЗНО пустити вчитись?
мама
Куди? "Пустити вчитись"?
Коментувати
Кротарій
Може хай помилують, дозволять вступити без ЗНО в університет. Там і так на знання ніхто не дивиться, а успішність залежить від суми грошей яку професору в кишеню покладеш.
DeadRain13
Для Кротарій: не говори дурниць!!!
Коментувати
Ільтаріон
За якої процедурою тоді відбуватиметься вступ до ВНЗ. Я розумію, що зараз війна і не виключаю, що через прихід нової влади (я цього не хочу) тут взагалі зміниться все догори ногами. Я не хочу ЭГЕ здавати. Ми переможемо! Слава Україні! Україна переможе і всі ми будем тут вчитись на свої рідні землі. І нами москва керувати не буде!!!
Софія
Так а як тепер вступати в університети України одинадцятикласникам? Будь ласка, не робіть цього!!! Ситуація в Україні дуже печальна, і це зрозуміло. Але я готувалася, і що тепер? Рік чекати, чи що? У цьому немає сенсу.
Андрей
Для Софія: Ні нічого не зміниться, відмінять ці екзамени і ти всеодно вступати будеш
Учениця
Для Андрей: краще тоді взагалі не вступати.
Коментувати
Іра
І далі йде поділ на Захід і Схід, навіть в такий складний час. Боляче!!!! Схід як не любив Захід так і продовжує його не любити. Ну, так... Тут же бандерівці.... В нас поки що тут спокійно і це вас дуже пече.... Дуже боляче читати такі коментарі...
Ілона
Я також 11-ця , яка взагалі не розуміє , як будуть потім орієнтуватися ,за якими критеріями тебе будуть брати ,кого попало теж брати не будуть, а по оцінкам зі школи ніхто напевно не буде орієнтуватися. На наступний рік я також не збираюся здавати його, це знову ж таки лишня витрата часу , нервів, а також коштів (але це не головне) .
Ростислав
Для Ілона: Комусь війна, а комусь "мать родная"
Коментувати
Валад Воронин
Ребята хорошо что вы думаете о ЗНО и плевать вам на жителей востока и киевской области которые потеряли свой дом, свою обычную мирную жизнь в один миг они вынуждены были уехать и неизвестно ли они вернутся там где жили в свой дом, ДАЙ ВАМ БОГ ЗДОРОВЬЯ ДУМАЙТЕ ДАЛЬШЕ О ЗНО В ВОЕННОЕ ВРЕМЯ В МИРНИХ ЗАПОДНИХ ЧАСТЯХ СТРАНЫ.
Кротарій
Для Валад Воронин: Знаєте, нам в західній частині країни також не спокійно. Ця московська мара може і до нас дойти, ми також не спокійні. Тому я вважаю, що варто скасувати ЗНО задля безпеки, або писати його в бункері під охороною військ НАТО.
Коментувати
Оксана
Шановний міністре освіти! Я, як випускниця 2022, висловлюю своє благання залишити нам ЗНО! На це є безліч причин, а от на скасування - поки що жодної. Проведіть його відразу, коли це буде можливо, неважливо через який термін. Не хочу вступу без ЗНО, немає сенсу. Будь ласка, перегляньте своє поспішне рішення!
Андрей
Для Оксана: не треба залишати в такий складний час треба скасовувати
Учениця
Для Андрей: якщо воно Вам непотрібне - не пишіть, але не відбирайте цю можливість у інших
Коментувати
Любов
Вступ абітурієнтів можна організувати за бажанням випускників, набирати таку кількість груп, яку дозволяє забезпеченість навчальними аудиторіями, а викладачів додатково залучати з вузів, де ще не буде можливості безпечного навчання
Катерина Степанюк
Люди, до зно ще майже 3 місяці. То ви сидите у підвалах і чекаєте, що от-от вас рийде врятувати армія, а зно значить не встигните скласти, бо невідомо коли війна закінчиться?! То що ви робите там, якщо не вірите в перемогу до травня?
Валад Воронин
Для Катерина Степанюк: Сейчас 2 миллиона беженцев уехало из страны и сколько из них вернется в свое разбомбленный дома менше половини? Хватить только думать о себе. Если в твой дом сегодня не пришла война это не значить что ее не будет завтра.
Учениця
Для Валад Воронин: про біженців взагалі не треба думати, це їх вибір. Щойно закінчиться війна - можна легко писати зно, нічого цьому не завадить.
Валад Воронин
Для Учениця: еще раз повторяю если в твой дом сегодня не пришла война это не значить что ее не будет завтра и может оказаться что ты тоже будешь беженцем. Нужно уже наконец-то повзрослеть и не думать только о себе?
Коментувати
Наталія
Перед тим, ніж виступити з пропозицією про відміну ЗНО, прошу чітко прописати умови вступу у ВНЗ , щоб учні 11 класу та їх батьки знали, що їх чекає. Особливо мене цікавить процедура прийому на такі спеціальності, де щороку є великий конкурс на бюджет (іноземна філологія, медицина, інформаційні технології, міжнародні відносини тощо). Приймуть усіх бажаючих? Чи будуть внутрішні іспити (тоді точно буде корупція)? Щоб такий вступ не виявився ще більшим стресом, ніж написання ЗНО. Вважаю, що МОН має ознайомити з умовами вступу, а тоді будемо писати свою думку про те, чи потрібно відмінити ЗНО чи відтермінувати його.
вадим
Такое впечатление, что здесь комментарии оставляют только барыги так называемые "РЕПЕТИТОРЫ" которые думают только про свой карман, а на детей и ихнею психику им наплевать. Этоже какой стресс для ребенка во время боевых действий и постоянных предупреждений об воздушной тревоге сидеть и думать в подвале как тебе сдать англ мову и математику. Вы безумцы если считаете что какие-то там экзамены сейчас действительно нужны. Я предлагаю чтоб в поступления на магистратуру, бакалавриат и в колледж в 2022 году осуществлялась только по внутренним экзаменам в самом университете или колледже.
Lera
Для вадим: согласна Денешки всем нужны то Какая подготовка? Две недели каникул вынужденных , + дистанционный формат , ЗНО это не оценка человека Надеюсь на отмену!
Натали
Для Вадима: так это тот же стресс!!! Те же вопросы, что и в ЗНО. К ним тоже готовиться нужно. Не находите? Читала в комментариях, что можно взять среднюю школьную оценку. Вот это единственный вариант. Как старался 11 лет, то и получил. Без стресса для ребёнка.
Katya Sergienko
Для Натали: більшість оцінок у школі є несправедливими, а зно завжди показує реальну картину.
Коментувати
Katya Sergienko
Ми готувалися саме до екзамену в форматі ЗНО, тому прошу його не скасовувати. Сподіваюся на розуміння пана міністра.
Анна
ДІТИ ПРОТИ ТАКОГО НЕАРГУМЕНТОВАНОГО РІШЕННЯ! ПРОТИ! ДОСЛУХАЙТЕСЯ ДО НАС, БУДЬ ЛАСКА!
Денис
Для Анна: какие дети? Я вот за отмену ЗНО
Саша
Для Анна: Я теж
Віталіна Солонець
Для Денис: більшість дітей ЗА ЗНО!
Коментувати
Lera
Не хочется реально год ждать и ещё потом повторять, зачем тратить своё драгоценное время Я собираюсь поступать на Маркетинг, сейчас увлеклась итальянским В институте и так будет год школьной программы , ЗНО не говорит о человеке и его способностях!!
Анна
Для Lera: усе ясно, ви б не склали зно. Не заважайте іншим набрати свої заслужені 195+.
Вероніка
Для Анна: Про заслужені 195+ Ви кажете за свою дитину?? Дуже хочется на це подивитися. Я ніколи не бажаю побачити Вашій дитині те, що зараз бачать наші! Не всі мають можливість вивезти свою дитину подалі від бойових дій, тому вимушені ховатися у бомбосховищах, щоб хоч якось втікти від цього ЖАХІТТЯ! Ви вважаєте це гарні умови для підготовки та повторення вивченого матеріалу? Розумію, що на лежачи на дивані воно ж комфортніше готується!
Lera
Согласна с вами О каких 195++ можно говорить В 2021 году 76 тысяч абитуриентов не сдали зно по математике
Коментувати
Aira_Roo
Как вообще можно отменить ЗНО? Те, кто уехал на безопасные территории внутри Украины, вполне могут его сдать. Те, кто находится за границей Украины - экзамены могут организовать посольства нашей страны. На так и не возвращенные людям деньги от отмененного уже второй год пробного ЗНО - организовать коррекцию программы ЗНО.
Денис
Для Aira_Roo: я нахожусь на оккупированной территории и выехать отсюда невозможно. Что ты мне посоветуешь?
Aira Aira
Денис, не надо мне "тыкать". А я нахожусь со всей семьей в Харькове под постоянными обстрелами. Интернет, как видно из нашей с вами возможности писать комментарии, у нас есть. Организовать онлайн тесты, как TOEFL и IELTS - более чем реально.
Маргарита
Тільки про себе й думає. Досить брехати, що, знаходячись у Харкові, ви б думали тільки про ЗНО. Дітям Харкова зараз не просто не до ЗНО, їм би життя врятувати. Сидить десь у безпечному місці і нахабно бреше!!?
Коментувати
Руся
Я посилено готувався останні два роки, я відмінник і мав надію поступити на бюджет до омріяного вузу, але на даний момент розумію, що через війну складання ЗНО не є можливим. Я ЗА ВІДМІНУ ЗНО. Наразі чекаю коментарів щодо вступу зі сторони МОН.
Lera
Для Руся: полностью согласна Сейчас нужно как то отвлекаться от войны,а не загонять себя в стресс Ждём подтверждения отмены!
Анна
Для Lera: не дочекаєтеся!
Валад Воронин
Руся Спасибо тебе ты действительно думаешь о других людях
Коментувати
Dima
Нарешті, хтось зрозумів, що складання іспиту в 2022 у ситуації що склалася - неможлива річ.
Юля
І Слава Богу !???????????????????????????????????????? ЗНО зараз нікому не потрібне!! Ті хто дуже готувались нічого страшного , вони потім дякую скажуть, що відмінили, розстраюватись немає чого!
Katya Sergienko
Для Юля: Бачу, що ви б не пройшли той поріг знань на рівні 7 класу.
Светлана
Головне щоб Ви його пройшли
Katya Sergienko
Для Светлана: за мене не турбуйтеся: і зно обов’язково відбудеться, і складу я його на максимум. Народ не дозволить скасування зно, запевняю.
Коментувати