Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вика
Нет смысла сдавать ЗНО это огромный стресс для детей помимо войны! Отмените, не мучайте детей они и так настрадались !
Евгения
Какое Зно вовремя войны???Я ЗА отмены, многие выехали за границу из-за военных действий !Так же многие дети уже который день сидят в подвалах !Как нам готовиться ? Какие экзамены ,люди !! Во многих районах и в моем в том числе отключили связь и я не могу банальн даже вебинар посмотреть!Нет условий для подготовки.Сейчас нужно думать о выживании, это огромный стресс!А зачем забивать бошку дополнительным стрессом как ЗНО ?
Анастасія
Я проти скасування зно .Здавала зно 2018 закінчую першу освіту. Я хочу вступити на бюджет до вузу і збираюся здавати зно . І що ж робити . Я вважаю , що це не справедливе рішення , неможливо оцінити знання дітей . Чому не можна здвинути дату зно?
Больні люди
Для Анастасія: пробурена баба, не бачиш що діється??
Коментувати
Леся
Я теж проти скасування ЗНО рівень корупції у вузах буде дуже високий. Треба створити окрему квоту для біженців та умови вступу, та дітей із районів де із навчанням все добре. Бо ми зараз поступимося місцями для дітей,які прийшли із шкіл де в класі 6 дітей і їм поставлять середній бал 11.00,а дитина з міста де вимоги навчання інші буде 9.0 і по середньому балу зараховувати,а пільгові категорії позачергово,тоді для простих дітей,що залишається. Я за відтермінування ЗНО,як період пандемії,можливо зробити менше завдань, знищити пороговий бал,а не опускати рівень освіти до нуля. ВИЩА ОСВІТА НЕ ДЛЯ ВСІХ.Хтось два року готувався,не спав ночами щоб досягнути цілі,опиниться з тими,хто виступають багатенькими Річі! Напевно треба петицію створити на сайті МОН,бо переходить всі межі такі рішення. Мають бути два потоки вступу,дітей які опинилися в таких умовах,що не могли здати одні списки зарахування на місця,а також ті що мають можливість здати! Сподіваюся,у цей складний час Міністерство прийме свідоме рішення!
Марина Лещенко
Я проти скасування ЗНО. Корупція у школах не контрольована. Купуватимуть атестати. І заможні дебіли та ледарі вступати до престижних вузів. Моя старша дочка пройшла вступну кампанію у ковідний 2020 рік. Теж морально складний рік для дітей. Але ЗНО перенесли, діти здали та вступили до вузів за здібностями, а не за гаманцем батьків. Цього року випускниця – друга дочка. Ми у Києві. Ми не покинули рідне місто. Теж дуже важко. Тяжко всім. Але ЗНО треба здавати !
Майя
Для Марина Лещенко: ось мені цікаво, як ви маєте здавати ЗНО в Києві під час повітряної тревоги
Коментувати
Валерія
Я учениця 11 класу, і я проти скасування ЗНО. Я гарно навчаюсь, два роки активно готувалась до ЗНО, а тепер мої зусилля мають пропасти? Яким чином тепер вступати до університету? Чи міністерство якимось дивним чином організує вступ на 5 і більше спеціальностей (як було до цього), чи треба буде складати іспити в різні університети в певний час??? Мої однокласники так само у розпачі. Такі зміни більше нервують нас, ніж ЗНО! Чому спочатку не прописали механізм так званої заміни? Чи сподіваються зробити абияк вступну хабарницьку кампанію? Які будуть іспити, питання, форма іспитів - нічого невідомо! Але міністр, мабуть, все вирішив за нас, бо дуже підло і цинічно використовувати воєнний час для досягнення своєї мрії ( з чим і прийшов на посаду) - скасування ЗНО і повернення до ери хабарництва при вступі! Спочатку запитайте дітей, які вчилися і мріють про омріяну професію, а тепер залишаються у невідомості! Чомусь у перший рік карантину готові були перенести ЗНО і на липень, і на серпень, і на вересень, а цього року все одразу вирішилось! Це як "велосипед зламали, а на чому далі їхати не придумали" ((((.
DeadRain
Для Валерія: Повінстю з тобою згоден. Того року склав ЗНО але поступити на бажану спеціальність не вийшло, після цього вирішив взяти ще рік на посилену підготовку. Тепер моїх знань було б достатньо для вступу. Що тепер робити поняття не маю(
Анна
Для Валерія: зателефонуй на гарячу лінію МОН, тому що міністр упевнений, що діти за скасування зно. А це не так.
Коментувати
Світлана
Я вважаю, що в умовах війни треба саме в цьому році відмінити ЗНО. Постійні повітряні тривоги, діти в постійному стресі. Це правильне рішення.
Светлана
Я проти скасування ЗНО, тому що це дає змогу розвитку корупції. Наразі батьки почнуть натовпом йти на уклін до адміністрації шкіл. І простежити цей потік просто неможливо!
Віталіна Солонець
Для Светлана: пишіть про це в МОН, поки не пізно, щоб нас почули.
Макс
Ви придурки? А ви що не розумієте , як це важко під час війни??? Вмене 5 дітей , про що ви взагалі говорите?? НІ ЗНО! ВІДМІНІТЬ ЗНО! ГЕТЬ ЗНО!
Оксана
Для Макс: після війни...
Коментувати
Оксана
Скасування ЗНО це величезний крок назад. Як вступати тепер до омріяного ВУЗУ? Якщо це вступний іспит, то корупція неминуча! ((( і як щодо права подавати заяви у кілька ВУЗів? Ми зараз знаходилось в окупації, Херсон, і розуміємо, що наша область закінчить цю війну останньою....Дитина просто у розпачі від новини про відміну ЗНО
Ната
Для Оксана: по фаховому іспиту ,і вступні екзамени
Коментувати
Natasha
Я мати дітей, які отримали, а один син ще отримує, вищу освіту саме завдяки чітко відпрацьованій системі вступу до вузів, яка базується на ЗНО. Мої діти мали і мають можливість навчатися на бюджетній формі завдяки своїй добросовісній підготовці. Відміна ЗНО крок назад до корупції. А найбільше цікавить, навіщо зараз, коли все суспільство об’єднане спільною бідою, і кожен на своєму місці намагається, боротися з зовнішнім ворогом вносити розбрат цим демаршем, щодо ЗНО? Заява такого рівня мала бути підкріплена демонстрацією альтернативних варіантів які враховували б інтереси дітей, які готувалися всі свої роки навчання і МАЮТЬ ПРАВО вступити до омріяного вузу, а подати документи до кількох вузів, щоб мати альтернативу на бюджетну форму, а також інтереси дітей з територій що страждають від дій окупантів! Пробне відмінить можна, ДПА відмінити можна, ЗНО перенесіть. Ми віримо в перемогу і над ворогом і над корупцією в нашій державі. А чи такої ж думки пан міністр? СЛАВА УКРАЇНІ!!!
Катерина
В переносі ЗНО немає нічого поганого, в 2020 теж переносили і дти нормально повступали у навчальні заклади
Віталіна Солонець
Для Катерина: в переносі - так, а от у скасуванні - ні...
Коментувати
Анастасія
Добрий день. А як повернути сплачені кошти за скасовані пробні зно в березні.? Чи буде така можливість? Дякую
Саша
Вступ по атестату!!! Хто не вчився, винен сам.!
Lera
Для Саша: +++,100%%
Dorian
Час працюю в сільській школі і знаю як можуть ставитись оцінки. "Родичі дирекції або когось з вчителя? Ну то ж ганьба поставити низьку оцінку, шо кума подумає?...". І таких випадків багато. Ще одним аргументом можуть слугувати списки минулорічних вступників. Часто можна помітити як учень має середній бал атестата біля 10 чи 11, а саме ЗНО здає на 130 - 140. Це якраз і є прикладом не об’єктивності вчителів. Тому ні, хоч я сам вчитель але надіюсь, що атестат не буде грати велику роль. Хочу, щоб учні поступали за своїми знаннями, а не суб’єктивними оцінками вчителів.
Коментувати
Віталіна Солонець
Руки геть від ЗНО! Не дозволимо такого хаосу й стресу! Руки геть від ЗНО! Геть!!!
Инженер
От ЗНО давно надо было отказаться.Успешная его сдача говорит больше об усидчивости и умении зубрить.но никак об умственных способностях и креативном мышлении .Так что если пролетят тупые зубрилы,государство только выиграет.
Катерина Степанюк
Для Инженер: Бажаю, щоб вас лікували креативні двієчники.
Lera
Для Инженер: согласна! ЗНО не говорит о способностях ученика Баллы зно ничего не дают Знаю случаи , когда человек сдал на неплохой балл , но по профессии стал мастером маникюра
Коментувати
Владимир
Идиоты, мы спецом бросили ненужные предметы и учили то что нужно,ю и как теперь поступить
Віталіна Солонець
Для Владимир: пишіть звернення в МОН, щоб ЗНО не скасовували.
Коментувати
Кольяна
Думаю це доречно, тому-що багато дітей зараз стресують, і нічого вони не зможуть запам‘ятати. А якщо заробити тести, як до вступу до університету?
Тетяна
Цікаво а як далі буде війна а сьогодні чотирнадцятий день . Ми всі будемо здавати ЗНО ДПА ЄВІ ЄФВВ під час війни. Головне щоб війна закінчилась а ви тільки і думаєте щоб діти здавали під час війни ці іспити. Дай бог щоб війни не було щоб був мир щоб усі були здорові.
Lera
Для Тетяна: згодна з Вами Яке ЗНО пiд час вiйни , тут хочу би вижити..
Коментувати
Оксана
Не відбирайте мету життя багатьох учнів, хто не хоче - хай не складає, але дайте нам можливість його написати. Ваше рішення гірше, ніж війна. Бо це війна психологічна проти дітей.
Сиртарій
Для Оксана: то єст небезпечно. Терористи можуть скористатися тим, що в школі багато дітей пишуть зно і можу з міномета запустити міну. І воно як влупить... Краще вже в бункері на глибині 80 м те ЗНО писати.
Катерина Степанюк
Всі просять про відтермінування, а не про те, щоб зараз писали.
Кротарій
Надіюся що все буде добре
Коментувати
Репет
Сумно,прийдется теперь работать за копейки в школе Могут придумать,как вариант набора,прием всех желающих,а после первой сессии отсеить тупиц