Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Іван
Не можна скасовувати.Краще відтермінувати.Його можна провести і влітку,і навіть у вересні,коли війна затягнеться.Для Харкова,Маріуполя,Чернігова,Ахтирки і інших розбомбених міст - без ЗНО.
Петро
Я читаю і афігіваю! Люди ви подуріли? Хай відмінять ЗНО і буде легше дітям, багато дітей без хати лишилося, багато хто сидить в підвалі!
Lera
Для Петро: згодна!
Денис Солтис
Підтримую! Треба скасувати ЗНО бо зараз зовсім не до нього
Lera
Його вже скасовано фактично Треба ВРУ проголосувати тiльки! Вступна кампанiя обов’язково буде:)
Коментувати
Ангеліна
І ТУТ ХАБАРНИКИ ПІД ПРИВОДОМ ВІЙНИ ХОЧУТЬ СВОЄ ПРОВЕРНУТИ. НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ ВІДМІНЯТИ КРАЩЕ ВІВДТЕРМІНУВАТИ. ХТО ВЧИВСЯ ТОЙ ГОТОВИЙ ПРОСТО ВИКИНЬТЕ ІЗ ЗНО ТЕМИ ЗА ОСТАННІ 3 МІСЯЦІ
Лілія
Я за те, щоб зно не було скасоване ! Краще відтермінувати. Багато учнів готувалося до зно напротязі року, або двух. І , взагалі, якщо є бажання вчитися, то це відбувається з перших класів ! Нам всім дуже важко зараз ! Але не забирайте у дітей мрію ! Бути студентом це круто ! І, як варіант, ті випускники, що не збираються до вступу в ВНЗ, можуть бути відсторонені від здачі зно.
Коля
СКАСОВУЙТЕ НЕГАЙНОООО! що люди там придумали , які проти скасування . Ви сліпі? чи ви не дочуваєте, що діти й дорослі гинуть кожного дня ! Яке ЗНО? Війна кругом ВІЙНА. ЗНО зараз нікому не потрібне . Зараз в думках в усіх ( як вижити?) ( як залишитись живим?) А ви торочите за якесь ЗНО. Це ужас!
Lera
Для Коля:згодна Сколько семей погибло, сколько детей сиротами осталось, а им ЗНО Подумайте о других!!
Оксана
Для Коля: мова йде про "після війни".
Lera
Невiдомо ще коли вiйна "закiнчиться" Я не хочу рiк гаяти дарма, краще грошi вже заробляти , а не стресувати з приводу якихось 200 балiв????
Коментувати
Шевчук
Хоч трохи майте честь і розум!!! Жвачка про хабарі придумана соросятами ! Зно під час війни— НЕМОЖЛИВЕ!!! Прийом - середній бал за 3 роки!!!
Романія
ЗНО- єдиний реальний спосіб, щоб вступити дітям до закладів вищої освіти без жодного хабару та завдяки знанням. Але, в цей час явно потрібно вигадати альтернативу цього року. Я думаю, причини і так зрозумілі! Стрес, фінанси, складність організації...тут можна багато говорити чому ця ідея невдала. Вступ за балом атестату будуть найбільш невдалими, будьмо відверті - не всі школи оцінюють об’єктивно! Сільська школа не вимагає так в учнів, як у якісь обласній школі! А "попросити викладача" хабарем чи словом - нажаль, поширена практика в школах! Вступні екзамени університетів теж погана ідея. По-перше, хабарі. По-друге, як саме має виглядати програма, як саме буде виглядати екзамен? Діти готувалися явно не до такого.Для мене єдине рішення- придумати щось нове, або просто змістити ЗНО до терміну, доки це буде потрібно.
Андріана
А за яким принципом вступ буде відбуватися? Всі на платне? Чи просто буде відкладено вступ цього року?
Лізочка
Дуже великий стрес , для дітей , як підготуватися ? весь час повітряні тривоги , мають сирени , зараз правильним рішенням буде скасування ЗНО .
Lera
Для Лізочка: згодна)
Оксана
Для Лізочка: готуватися треба було 11 років.
Коментувати
Сміховисько
Ой яке непросте рішення , як важко жити бабаку з шкарлетом!!? Боже мій!! Відмінили зно і Єві?? Переробилися , ледарі!
.
ЗНО ВЖЕ СКАСУВАЛИ - ДИВІТЬСЯ ШКАРЛЕТА НА ЮТУБ ЗА 09.03.22.
Оксана
Для .: ми намагаємося його повернути! Мені, наприклад, вступ без зно непотрібний.
.
Для Оксана: Поступишь и так, не переживай. А ЗНО НЕВОЗМОЖНО провести в условиях войны - это будет пародия на ЗНО, а не ЗНО
Оксана
Для .: після війни. І байдуже через скільки місяців/років це буде.
Коментувати
Денис
Интересно, почему заучки, которые так "тщательно" готовились к ЗНО, так боятся "обычных" экзаменов? Нда, это вам не галочки в тестах ставить... Видать точно ни хрена не знают...
Lera
Для Денис: согласна , на все 100% Видимо важнее зно , и потраченное время Но я тут поспорю, нельзя время считать "зря потраченным" , Вы учитесь для себя , ваши знания могут оценить и в институте на первом курсе , когда будет год школьной программы +сессии
Роман
Для Lera: І який "добродій" Вам таку нісенітницю розповів про "год школьной программы" "в институте на первом курсе"? Плюньте йому межиочі і більше не слухайте маячню! Немає у вишах ніякого "року шкільної програми"! Або Ви успішно вчитеся за відповідної університетською програмою, або після першої сесії Вас відраховують за неуспішність. Ще також зауважте, що Ваші знання аж ніяк не залежать від способу їх оцінювання - чи то ЗНО, чи усний іспит, чи письмовий, чи використання їх в житті. А оцінювати Ваші знання будуть не "в інституті" - їх оцінить життя і роботодавець. Звикайте до того, що ВЧИТЕСЯ ВИ, а не вчать Вас. Виш - це не школа, тут викладач не буде примушувати Вас вчитися і не буде через силу "запихати" знання у Вашу голову. Тут викладач - це Ваш помічник у навчанні, який допоможе розібратися у складному матеріалі, пояснить, порадить. Але, ще раз, - ВЧИТЕСЯ ВИ, переважно самостійно. І, у тому числі, вчитеся вчитися. Бо сучасний швидкий світ потребує постійного навчання все життя.
Lera
Згодна)
Коментувати
Lera
Пiдготовка до зно у мене фактично почалася з 10 класу. Вчителi нам завжди говорили :"Любi учнi , зно -це ваша доля, якщо не здасте , то це Хрест" З такими закликами, зразу стрес, хвилювання А тут вiйна , i це гiрше чим вiдмiна Час можна наздогнати , а життя одне-однiсiньке.
Ярослав
Для Lera: ну тільки суддячи по твоєму коментарю , я бачу що укр.мову і літературу ти не здалаб точно . Як можна робити такі грубі лексичні і синтаксичні помилки? Я випускник 2021-го року і далеко не відмінник , але мені соромно за Ваші знання рідної , ДЕРЖАВНОЇ мови !
Коментувати
Марія
Я ЗА СКАСУВАННЯ ЗНО, так як у дітей стреси і їм не до підготовки.До того ж, екзамени це також не менші стреси та нерви наших дітей!
Оксана
Для Марія: зараз уже треба бути готовим.
Коментувати
Антоніна
Як мені готовитись ну скажеш в підвалі? Коли навіть морально важко все це сприймати. А тут ще ЗНО це жах, як на мене потрібно скасувати ЗНО бо багато дітей неможуть зарас вчитись!!
Анна
Для Антоніна: як готуватися? Мовчки.
Роман
Для Антоніна: Так, це складно, це важко, але іншого шляху немає. Зараз кожен на своєму місці повинен докласти всіх своїх сил, щоб виконувати свою роботу. Думаєте нашим воїнам легше? Але ж вони не відступають! Ми якось за останні роки і самі звикли, і "дітей" привчили, що навчання - це таке щось несерйозне... А ці "діти" ось вже скоро своїх дітей няньчитимуть, і все ще не готові до дорослого життя, до відповідальності... Вчитися - це важка робота, яку не можна робити досхочу. Так само як у спортивних тренуваннях - якщо хочеш отримати гарний результат, то потрібно працювати щодня незважаючи на погоду, (не)бажання, інші відволікаючі моменти... І ще - не потрібно "готуватися до ЗНО", потрібно вчитися. ЗНО - це лише один із способів перевірки, але не єдиний. Якщо Ви маєте добрі знання, то і ЗНО, й інші способи оцінювання це покажуть. Якщо ж Ви лише "готуєтеся до ЗНО" - то в результаті на ЗНО Ви може й отримаєте гарну оцінку, але втратите системність і гармонійність Вашої підготовки
Коментувати
Елена
какого черта. я зачем 3 года готовилась? мне как в университ поступить? какого черта.
Анна
Для Елена: потрібно про це говорити МОН.
Ганні
Ганно, тут всіх достала вже. Ось підійде фронт до твого міста - будеш знати, одразу язик в зад затягне!
Анна
Для Ганні: я з Чернігівщини
Коментувати
Настя
Правильно,я за скасування ЗНО,зараз дуже важкий час,нічого страшного не станеться якщо поступати в наступному році!!!!
Lera
Полностью согласна с предложением министра образования . Жизнь важне , чем какое то "зно" Сейчас открыто большинство бесплатных курсов , которые когда -то были платными , можно отвлечься от стресса Многим людям , студентам, детям нужна моральная помощь , а не дополнительный стресс. Я за отмену зно!
Анна
Для Lera: запитайте спочатку дітей. Для нас скасування ЗНО - ще більший стрес, ніж війна.
Ірина
Ви серйозно? Війна не стрес? Не пишіть нісенітниці! Тут головне залишитись живим, а не про ЗНО говорити як про святе, як про найголовніше!
Анна
Для Ірина: це моя думка і я маю право її висловити. Для мене ЗНО важливіше, ніж вижити.
Коментувати
Your senpai
я вважаю це правильним рішенням,тому що зараз і так нелегка ситуація в країні тим паче діти в дуже складній психічній ситуації ,яке зно ще може бути?
Lera
Для Your senpai: згодна з Вами Насамперед потрiбна психологiчна пiдтримка , а особливо дiтям, пiдлiткам
Коментувати
Віктор
В мене питання: якщо відмінять ЗНО, то на основі яких даних ми будемо поступати до ВНЗ? Чи хочуть відмінити лише обов’язкове здавання?
Олексій
Для Віктор: воно і так не обов’язкове)
Оксана
Для Віктор: на основі рандому, схоже.
Коментувати