Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ліна
Я студент. Мені потрібно здавати ЗНО , але зараз не те , що часу немає ,ні можливості , ні терпіння. Я зараз переживаю за своїх рідних , як вони і що там . Я навіть не уявляю , як після цього можна йти і просто писати екзамени. Де їх писати?…Треба час , щоб після цього оговтатися .
Лариса
Шановний Сергій Миколайович, ми батьки одинадцятикласників. Звертаємося до Вас з великим проханням, відмінити нашим дітям ЗНО цьогоріч. У дітей зараз важкий період, вони вимушені ховатися у підвалах та бомбосховищах. В таких умовах просто НЕМОЖЛИВО добре підготуватися до ЗНО. Дайте можливість вступити нашим дітям цього року без іспитів.
Віталіна Солонець
Для Лариса: усі вже давно готові, не вигадуйте, а тим, хто 11 років у школі нічого не робив, у ВНЗ не місце.
Андрій
Якщо ваша дитина така обдарована, то вона обов’язково здасть вступний екзамен у ВНЗ і безперечно буде на державному місті. Я думаю як би ваша дитина була насправді така розумна,як ви тут нам всім розказуєте, то ви так сильно не переживали на рахунок цього. ????
Оксана
ПІДТРИМУЮ ! ТИМ ХТО 11 РОКІВ НІЧОГО В ШКОЛІ НЕ РОБИВ У ВИШАМ НЕ МІСЦЕ !!! Хай йдуть до бурси !
Коментувати
Сергей
А чем вступительный экзамен при ВУЗе менее "стрессовый" чем ЗНО? Или к экзамену не нужно готовиться? Разве что если есть возможность дать взятку. Ведь ЗНО - это тот же экзамен. Только более честный и прозрачный. Или на бюджетные места будет обычная жеребьевка? Если нет, то какой смысл один экзамен менять на другой. Ведь и к одному, и к другому нужно готовиться с одинаковым усердием.
Вчитель
Для Сергей: Сергей , стресовість полягає в тому, що викладач любить гроші, а все залежить від нього, чи задати тобі одне питання, чи -просто завалити
Коментувати
Sam Sapil
І що мені цілий рік робити? Жонглювати? Чому б його не відкласти, або не прибрати питання які недовчили.
Давид
Для Sam Sapil: Есть такие выпускники которые вообще не могут сдавать в такой обстановке ЗНО. Если вы выучили и готовы к сдаче все за вас рады. Но кроме себя подумайте ещё о других выпускниках
Анна
Усі випускники повинні вже бути готовими на всі 200. Весна, чого ви чекали, що не готувалися цілий рік?
Коментувати
Lera
Невозможно концентрироваться , тем более много выпускников выехало за границу !, никто возвращаться не будет
Віталіна Солонець
Для Lera: не варто думати про зрадників, що за кордоном, якщо поїхали, нехай там і здобувають освіту.
Коментувати
Lera
Главное не ЗНО , а мир над головой!! Все можно купить , заработать, а жизнь одна Сейчас никто в таком стрессе не будет готовится Мотивация отпадает Поэтому отмените зно!!
Катерина Степанюк
Для Lera: Тому відкласти зно, а не відмінити.
Сергей
Для Lera: вы предлагаете на бюджетные места провести простую жеребьевку?
Вадим
Я пропоную зробити для всіх бюджетні місця, а потім через мізяці 3, пів року, відсіяти. Адже хто бажає вчитися - буде вчитися, а ті хто прийшли байдики бити - геть.
Коментувати
Юлія
Я мама одинадцятикласника. Мій син вчився всі 11 років, а 2 останні взагалі посилено. Якщо відмінять ЗНО, то можливо він і не поступить в омріяний ВНЗ, тому що в мене не має грошей, щоб дати на лапу. Люди, схаменіться!!! Всі хочуть вільної некорумпованої України!!! А при відміні ЗНО знову повертатися до корупції. Про яке майбутьне ви думаєте з корупцією. Я проти відміни ЗНО. Пане Мінстере, дайте шанс нашим дітям для чесного і справедливого вступу у ВНЗ. Не відміняйте ЗНО.
Влад
Для Юлія: як його провести в даний час?Під обстрілами?
Анна
Відразу після припинення обстрілів провести, а якщо війна не закінчиться, то не проводити вступну кампанію зовсім.
Вдим
Ви кажете не проводити вступну кампанію цього року, а що мені робити ще рік, коли я закінчую школу цього року? Ще раз готуватися. О, це вже ні. Я вже готовий здавати ЗНО, а ті хто про відміну ЗНО, скажіть, що ви робили цілий рік!!! Я за ЗНО.
Коментувати
Олександра
Треба відміняти ЗНО. Витрачати літо на навчання не хочеться , готуватись зараз не можливо. Отже, відміна ЗНО хороше рішення
Сергей
Для Олександра: вы предлагаете на бюджетные места провести простую жеребьевку?
Коментувати
Марина
А як, що до того щоб залишити повторно на навчання, дуже багато дітей не отримали і не отримають знання за ці місяці? Єдиний вихід я бачу лише такий. В бомбосховищах під звуки сирен зовсім навчання в голову не лізе.
Катерина Степанюк
Для Марина: До закінчення навчального року лишилося тільки три місяці. Можна відкоригувати тести і не включати у них те, що не вчили за цей час.
Давид
У вас только тесты в голове. Я просто поражаюсь таким людям. Я УЧЕНИК 11 класса и мне в голову не лезет учение, не из-за того что мне лень открыть книгу прочитать информация а из-за того что круглосуточно я нахожусь в страхе и переживании что будет с моей семьей дальше. Подумайте, какие тесты могут быть? Если вы сидите в городе в котором тихо то я вам завидую, вчера у моего соседа по улице взорвали дом. Вы думаете только о тестах. Вам тесты помогут перенести бомбу или ракету в другое место?
Katya Sergienko
Для Давид: подумайте краще про вивчення української мови.
Коментувати
Тетяна
Під час війни половина дітей гине, половина в лікарнях, половина дітей в укриттях також мирні люди. Половина навчальних закладів зруйновані та житлові будинки А ви думаєте за проведення іспитів. Під час війни іспити не головне, головне щоб закінчилась війна, щоб були усі живі, здорові, щасливі, щоб був мир. Дайте можливість вступати дітям без іспитів в цьому році до навчальних закладів. Подумайте про життя наших дітей. Я за скасування ДПА ЗНО ЄФВВ ЄВІ. Скасуйте ці іспити.
Сергей
Для Тетяна: вы предлагаете на бюджетные места просто провести жеребьевку?
Надія Белей
Не можна скасовувати ЗНО....перенести варто...невже знову вступ шляхом іспитів ??? Знову розумні за бортом, а грошовиті у вузах ??? Куди поспішаєте з рішенням ??? Або взагалі не проводьте вступну кампанію цьогоріч !!!
Оксана
Для Сергей: Ви Хто ???? Ви чому всім одне й теж питання задаєте , причому - тупе ! Яке жеребкування ??? Я пропоную хай діти вирішують , хто хоче в ВНЗ - виключно здає ЗНО ! А без ЗНО тільки коледжі та ліцеї ! Діти самі вирішать що їм потрібно . Поки ми тут коментуємо напевно діти вже петицію пишуть до президента !
Коментувати
Анонім
Батьки, які пишуть негативні коментарі, хочу бачити, що ви будете говорити коли вибухи затронуть вас і вашу сім’ю, не дай бог, щоб таке сталось, але ви думайте, що ви пишите. Діти на сході переживають, в деяких нема домівок вже, в деяких загинули батьки захищаючи ваш спокій на Заході, а ви пишите про ЗНО? Ваша дитина поступить, а дитина яка просиділа війну в бомбосховищу, що буде робити? Перенести ЗНО? А ви думаєте це два раза пальцями щолкнути? Бажаю, щоб ви ніколи не мали того горя, яке мають батьки та діти на Сході.
Ліана
Для Анонім: Соромно читати ваш допис. Скільки чоловіків з західної України полягли з 2014 року захищаючи країну? Ви хоч коли небудь цим цікавились? В кожному місті та містечку є стели з десятками фото загиблих героїв. Соромно і прикро за таких громадян як ви. Ви нас ні від чого не захищаєте.
Анонім
Давайте поміняєтесь на пару днів з жителям Сходу, поживете там, а вона у вас в дома.
Ліана
А може поміняєтесь з моїм чоловіком, який з 2014-го не вилазить з зони АТО?
Коментувати
Тетяна
НІ, НІ, НІ. Не можна відміняти ЗНО, діти готуються, незважаючи ні на що. Не позбавляйте дітей права на освіту. Не знищуйте шанс на чесний вступ. Я вважаю, що ледарі, невдахи проти ЗНО, ті, хто звик все купляти і жити по блату. Хто не хоче або не може, нехай за чекає наступного року. Ми готуємось і сподіваємось, що у вас вистачить розуму не відміняти ЗНО. Не позбавляйте права на чесну освіту, прошу вас. І без того тяжко, не руйнуйте те, що залишилось у наших дітей. Дякую, що почули
Вікторія
Для Тетяна: я дуже рада, що у вашої дитини є можливість готуватися до зно, але є учні, які знаходяться під обстрілами, в укриттях, в лікарнях. Я не складаю зно цього року, тому не вважайте упередженою. Я своє вже склала. І звісно я за зно, це єдиний шанс для дітей вступити, тому що якщо будуть вступні іспити шансів значно менше, все ж таки корупцію ніхто не відміняв. Будьте обережні у своїх висловлюваннях, не потрібно гучних слів. Це може сильно ранити. Діти над головами яких зараз літають ракети теж мріяли/мріють про вступ, не знецінюйте їх роботу
Анна
Для Вікторія: усі вже підготувалися, адже часу було вдосталь. Останні три місяці - це банальне повторення, без якого можна й обійтися.
Коментувати
Егор
Какая коррупция при поступлении? Не смешите людей! ВУЗы еще гоняться за абитуриентами будут - посмотрите сколько выпускников уехало в Европу!
Катерина Степанюк
Для Егор: На вступ вони точно приїдуть, коли закінчиться війна. Хто ж їх буде в Європі тримати.
Melinr
Да там образование гараздо качественней.Я бы на месте студента ни когда не променяю Европейское образование на Украинское.
Вчитель
А про зарплату українських сімей ви забули, щоб платити за "качественное образование")))
Коментувати
alinka
Чесно кажучи, навчаючись зараз в 11 классі, підтримую рішення про відміну зно, оскільки йде війна і учні не можуть концентруватися на навчанні. Зараз питання чи будемо ми взагалі жити, а не зно. Це великий стрес для учнів. Подумайте про своїх дітей. Їм зараз і так важко
Сергей
Для alinka: вы предлагаете на бюджетные места просто провести жеребьевку?
Коментувати
мама
Здесь сразу видно - кто уже понюхал войны, а кто нет... Ну что ж, понюхаете еще...
Ліана
Для мама: Це ж так по-людськи.
Маша
Сором таке писати!!! Майже всі чоловіки із Західної України пішли захищати всі території нашої держави, хто де!!! А ми, жінки, приймаємо тут біженців, займаємося волонтерством, є такі що останнє віддають.... А ви таке пишете... Сором...
Коментувати
Учень 11-го класу
Люди які "краще знають" як правильно вчити дітей і що їм робити,чому ж ви сидите по домівках або ж на роботах і пишете це тут, якщо ви знаєте як краще ідіть у міністерство освіти і працюйте там,я думаю в міністерстві освіти працюють люди які краще знають що буде краще для дітей
Катерина Степанюк
Для Учень 11-го класу: Працюємо, щоб забезпечувати нашу армію і те саме міністерство освіти, яке тепер хоче позбавити прав на прозоре оцінювання знань наших дітей.
Коментувати
Ірина
Мені дуже подобається це рішення тому, що ця ситуація з війною дуже ускладнює процес підготовки до зно. По-перше, діти переживають кожного дня стрес як не як, по-друге, як ви собі уявляєте підготовку в напів освітленому льоху під час обстрілів та вибухів? Не знаєш що з тобою завтра буде а ви тут про вступ, зно? Зараз взагалі вже думаєш про те, як його вижити, а не про складання екзаменів.
Сергей
Для Ірина: вы предлагаете на бюджетные места просто провести жеребьевку?
Коментувати
Юлія
Я, як учениця 11-го класу, не можу зараз думати про навчання, а до ЗНО готуються з початку року, тому я думаю буде дуже складно скласти на високий бал для вступу, або хоча б на середній. Можливо зроблять виключення все ЗНО у формі ДПА, або хоча б скоротити завдання та їх рівень складності. Тому, що не склав, вдарить по психіці дітей ще більше...
Андрей
Для Юлія: поддерживаю, я тоже ученик 11 класса, и очень тяжело готовится в такое время когда нужно думать про свою жизнь и про жизни близких
Анонім
Я є також учнем 11-го класу, і повністю згідний.
Коментувати
Інна
А що робити випускникам минулих років? Які умови вступу? Подумайте ! А що робити випусникам коледжів, які закінчують зараз коледж і планують здати ЗНО для вступу на перший курс університету на держзамовлення? Готувалися цілий рік. Вже готові здавати ЗНО. ДОБРЕ ДУМАЙТЕ що ви робите.
Денис Волочій
Для Інна: випускникам зара не до зно йде війна вам зно в голові добре що відмінили зно слава Україні
Катерина Степанюк
То, може, підприємствам всім теж зупинитися і змотатися в Польщу чи ще куди, бо зараз війна? Всі стали біженцями. Біжимо самі від себе, не тільки від війни. Біжимо, щоб хтось за нас щось зробив, а не ми... Чому просто не написати - відтермінувати складання зно, відкласти, але не позбавити права. А насьогодні саме право у нас хочуть забрати.
Юрій Ніколаєв
ЗНО скасовують геть усім вступникам
Коментувати
Марія
Складайте петицію проти скасування ЗНО!!! Не сприяйте такій кричущій несправедливості! Усі випускники мають скласти ЗНО, якщо не цього року, то наступного, якщо не наступного, то хоч через 10 років!!!
Ирина
Для Марія: А Ви що знаєте, коли війна закінчиться?? А якщо вона буде тривати кілька років, не дай Бог, то що тоді скасовувати вступи, бо треба спочатку ЗНО здати за 2022 рік?? Не думаю, що для дітей скасування ЗНО буде таким трагічним. Здоров’я і життя зараз важливіші! Я за скасування ЗНО-2022.
Анонім
Для Марія: Розумієте, що ви говорите? На наступний рік? А цей рік що робити? Сидіти в батьків на шиї мені? Я згідний з відмовою ЗНО, а також, щоб його залишили. Те що вам щось не подобається, суто ваші проблеми, УЧНІ ЗА!
Анна
Для Анонім: не узагальнюйте. Я - учениця. І я проти скасування ЗНО.
Коментувати