Вакциновані бустерною дозою отримають 500 грн

Українці, вакциновані бустерною дозою від COVID-19, зможуть отримати додатково 500 грн

Вакциновані бустерною дозою отримають 500 грн

Усі українці, вакциновані бустерною дозою від коронавірусної хвороби і мають завантажений в Дії COVID-сертифікат, зможуть отримати додатково 500 грн у рамках програми єПідтримка.

Про це заявив Президент Володимир Зеленський. 

«Триває наша спільна боротьба з COVID-19. Що можете зробити ви, крім простого дотримання норм безпеки? Вакцинуватися! Наразі кількість випадків дійсно зростає, але кількість госпіталізацій значно менша – зайнято лише 28% ліжкомісць. Тобто, більше ніж 2/3 ліжок – вільні. Нехай такими вони і залишаються.  Для цього потрібно продовжувати збільшення темпів вакцинації в Україні», – зазначив Президент України Володимир Зеленський після засідання РНБО 24 січня.

За словами, міністра охорони здоров'я Віктора Ляшка, завдяки збільшенню кількості вакцинованих ми маємо на сьогодні не високий  рівень госпіталізації. 

«Наразі хворими зайнято лише 28% ліжкомісць. Водночас ми і  далі нарощуємо темпи щеплення, зокрема організовано роботу мобільних бригад у тих територіальних громадах, де щеплено менше ніж 25% мешканців», – зазначив міністр охорони здоров'я.

Від учора, в рамках програми єПідтримка, люди старші 60 років можуть придбати ліки на 1000 грн, які держава виплачує вакцинованим. Крім цього, протягом лютого програма буде додатково розширена для літніх людей: вони зможуть оплачувати комунальні послуги. 

Також незабаром до програми єПідтримка будуть включені громадяни України віком 14–18 років. Крім базових цілей на спорт, музеї, кіно, театр та подорожі, вони зможуть витрачати гроші на освітні проєкти: на курси, програми, інші освітні послуги.

Освіта.ua
25.01.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Слан
Вот оно неосознанное общество будущего, где практикуют насильные методы генной инженерии. Результат один, а цена всё падает ниже средней даже для проституток. Теперь хоть узнаете, за кого вас держат.
Азіза
Невідома і не перевірена "вакцина", яку закупили по невідомим цінам на не розголошених умовах, як єдиний варіант вижити? Логіка відійшла на тризну мозку. І чим більше уколотих, тим більше хворих і померлих, адже зайнято лише 28% ліжкомісць. От вже бездушні бізнесмени на службі потвор.
Сергей
Для Азіза: скільки вам платять за подобні пости? Я теж так хочу!
Реал
Активіст Сер гей, а у вас від голоду або препаратів очиці з мізками попухли, інтернет локальний чи просто не вірите офіційним документам МОЗ та виробникам? Можливо, у Азізи свої думки чи докази, але резонні. Дурні слухняні, неуки слухняні, хворі слухняні, слабкі слухняні, залякані слухняні, голодні слухняні... Продовжіть однорідні члени.
Коментувати