У Києві радять переходити на дистанційний режим роботи

Столична влада радить роботодавцям перевести працівників на дистанційний режим

У Києві радять переходити на дистанційний режим роботи

Через стрімке збільшення захворюваності на коронавірус столична влада радить роботодавцям за можливості перевести працівників на дистанційний режим роботи.

Про це у коментарі журналістам сказала заступниця голови КМДА Ганна Старостенко.

За її словами, на сьогодні у столиці, як і в усій Україні, фіксується стрімке збільшення захворюваності і це змушує місто максимально посилити контроль за дотриманням карантинних обмежень.

«Ми бачимо, що в Україні вже почалася нова хвиля пандемії коронавірусу, адже кількість нових випадків захворюваності на COVID-19 стрімко зростає. І Київ не стане винятком. Тож ми маємо бути напоготові і максимально запобігти розповсюдженню вірусу серед мешканців міста», – зауважила вона.

За словами Ганни Старостенко, оскільки новий штам коронавірусу Омікрон дуже контагіозний, особливо в закритих приміщеннях, то знизити ризик інфікування можна, лише дотримуючись основних санітарних правил: дотримання маскового режиму, дистанції та гігієни рук.

«Крім того, місто радить роботодавцям за можливості перевести працівників на дистанційний режим роботи. У разі, якщо це неможливо, необхідно провітрювати приміщення якомога частіше, слідкувати за дотриманням маскового режиму та соціальної дистанції. А в разі появи перших симптомів застуди – залишатися вдома. Усі ці заходи можуть значно знизити швидкість розповсюдження вірусу серед населення столиці», – підкреслила заступниця голови КМДА.

Освіта.ua
21.01.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Галина
Чому до цього часу контактні класи відправляють на самоізоляцію на два тижні після виявлення хворого учня?Вірус змінюється, інкубаційний період становить до 3 діб.Приймайте рішення вчасно,змінюйте норми,будьте гнучкими.А якщо не вмієте самостійно думати,то беріть приклад з тих країн,що вже пройшли пік захворюваності.
Шлёма
Уроды всегда переписывают историю, но как говорил много читающий культовый террорист Сталин, рабочий день должен быть не более 5, а лучше 4 часа в день, и в остальное время следует заниматься само/образованием, само/развитием, спортом, воспитанием и общественно-полезной деятельностью с родными и близкими. А вот современные человеколюбы, пытающиеся приватизировать солнце, предлагают хоть круглосуточно не работать, а только уколоться и думать о выживании. И есть же верующие, что дядя Байден после таблеточки и порошкового напаса зе напечатает и любезно раздаст бумажки не доехавшим эмигрантам тройственного союза США-Польша-Колония.
Мини
Для Шлёма: Вы всё врёте, потому что миллионы американцев не работают, сидят на пособия, но им на всё хватает!!!
Доча
Для Мини: Занятный сарказм или троллинг, ведь избыток пустых денег неизбежно сокрушает экономику.
Коментувати
Светлана
А школы пусть дальше работают , учителей нету все приболели нету кому заменять уже , сын говорил что сидят ждут следующий урок потому-что учитель заболел и некому учить
Правила
Для Светлана: Пусті "швидкі" катають із мигалками та сиренами не тільки в Києві чи Харкові та Одесі, але й в інших країнах. Тому окрім провізії, запасайтеся бензином і спиртним.
Нужно немного затянуть пояса
Для Правила: уже прикупил пару дестяков фунфыриков боярышника. норм чы не? перемога чи зрада?
Олекса Позняк
Для Правила: брехя, ти виродок
Коментувати