За хвилею псевдомінувань стоїть РФ, – СБУ

У СБУ наголошують, що РФ намагається розхитати ситуацію в Україні зсередини

За хвилею псевдомінувань стоїть РФ, – СБУ

Спецслужби РФ активно використовують псевдомінування об’єктів соціальної сфери та критичної інфраструктури, як один із елементів гібридної війни для посилення тиску на Україну.

Про це йдеться у повідомленні Служби безпеки України.

У СБУ зазначають, що якщо впродовж 2021 року службою було зафіксовано понад 1100 завідомо неправдивих анонімних повідомлень, то з початку 2022 року їх надійшло вже понад 300. Наразі жодне з них після ретельних перевірок не підтвердилось.

«Служба безпеки України у співпраці з Національною поліцією та представниками інших правоохоронних відомств активно протидіє таким проявам: з початку 2021 року встановлено 313 осіб, які здійснили псевдомінування», – повідомляють в СБУ.

Мета спецслужб країни-агресора очевидна – створити умови додаткового тиску на Україну, посіяти тривогу та паніку в суспільстві.

«На жаль, такі інформаційно-психологічні спеціальні операції – реалії сучасних гібридних воєн, і ми маємо чітко це усвідомлювати», – зазначають у СБУ.

За попередньою інформацією, до поширення хвилі псевдомінувань залучають громадян України, які діють з хуліганських мотивів чи заради розваги, не усвідомлюючи до кінця всі можливі наслідки.

Зловмисники намагаються надсилати повідомлення з використанням програмного забезпечення, яке, на їх думку, забезпечує їм анонімність.

Разом з цим, вжитими заходами встановлено, що більшість повідомлень надіслано користувачами інтернету, які перебувають на території суміжних пострадянських країн або на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей.

СБУ вкотре нагадує, що «анонімні терористи» будуть встановлені та притягнуті до кримінальної відповідальності.

Освіта.ua
21.01.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Рогуль
Та ніхто ж і не сумнівався, усім це відомо, окрім самих языковладеющих.
Кошатник
Ну да. У меня вот тоже,как и в СБУ- кошка бросила котят- явно Путин виноват. Jhhgfdsdfgghhjkm
Шлёма
Не, ну удобно получилось, а шо? Почему вас это так волнует? Что пропутинское вас заставляет ошибочно думать, что зе снова проидали своих людей, кроме дури?
84
Псевдо-СБУ псевдо-розповіло про пресвдо-хвилю псевдо-мінування. А реальна тривога - летючий президент із текучою радою мракобісся та тарифи із ковідобіссям.
Правила
Як раз під чергову хвилю тарифів і укольчиків, поки пусті "швидкі" із мигалками та сиренами катають туди-сюди. Логічно, а в російських школах мінують сбу-шники.
Олекса Позняк
Для Правила: де Більне де ти бачиш пусті швидкі? Які сирени? У мене подруга на швидкій, люди падають від напруження а скоти про пусті швикі
Правда
Для Олекса Позняк: ну что, придурок, видать уже не работает твоя упоротая пропаганда? и холодильник начинает побеждать телевизор)
Твой батя
Для картонная Олекса Позняк: Это карманная зе и шоколадная по регулярно падает от перенапряжения на корпоративах или сейшельских островах с хозяином козломойским, а потом мучится и лечится от алко, сифилиса и тяжёлых наркотиков.
Коментувати
Ганна
Це вже не смішно, в СБУ ідіоти сидять? Шукайте серед здобувачів освіти і не смішіть людй своїми висновками
Пілат
Ретельніше шукайте серед "своїх" і на Банковій, бо в Росії теж злі клоуни у костюмах економістів, активістів, депутатів, попів та правозахисників мінують школи, щоб налякані батьки самі захотіли на дистанційку.