В Україні розпочався новий спалах СOVID-19

Найбільш ускладнена епідситуація спостерігається в Івано-Франківській області

В Україні розпочався новий спалах СOVID-19

В Україні розпочався спалах СOVID-19. Епіцентром спалаху є західні регіони країни.

Про це повідомив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко, коментуючи зростання кількості нових випадків захворювання.

За його словами, 19 січня було зафіксовано понад 18 тисяч випадків зараження.

«В Україні за вчора вже зафіксовано 18 479 нових підтверджених випадків COVID-19. Це свідчить про те, що в країні розпочався спалах», - сказав Ляшко під час брифінгу.

Найбільш ускладнена епідситуація спостерігається в Івано-Франківській області.

«Негативна динаміка вже спостерігається у Чернівецькій, Львівській і Тернопільській областях», - сказав міністр охорони здоров'я.

Станом на 20 січня у «помаранчевій» зоні епідемічної небезпеки перебувають сім областей.

Освіта.ua
20.01.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Дмитро
https://www.youtube.com/watch?v=IhzEBca2cgU Міністерство охорони здоров’я документально визнає, що клінічні випробування "вакцин" не завершені, а де-юре і де факто ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНІ, і умови та ціни за контрактом засекречені і не розголошуються.
ФОСГЕН
Для Дмитро: Так это не секрет ещё с самого появления "прививок", а продвинутые давно ознакомились не только с составом, противопоказаниями и последствиями, но и с защитой своих прав и тенденциями.
Чечель
ФОСГЕН? Интересное название отравляющего вещества и по симптомам похожее на первый ковид.
КОБ
Для ФОСГЕН: Не столько химоза, как ЭГРЕГОР.
Коментувати
SAYA
Хто не розучився думати і робити висновки, адвокат пояснює про кабмін зеленої плісняви https://youtu.be/XkyOYPu83EU
Україна
Припиніть поширювати дезінформацію. Прийде час і автори оборудки про "смертельний вірус" понесуть відповідальність за свої дії.
Твой батя
Для Україна: Так они ещё в 2009 пытались атипично рекламировать барановирус и закупили жижу в 4-6 раз дороже, которую выкинули. Было разбирательство и конкретные обвинения при ООН, но всё замяли, потому что спонсоры одни и те же филантропы. Теперь же глобальные и дополненные наработки с засекреченными ценами, побочными и доказательствами, но суть та же.
Коментувати
Результат перевірки
Школи знову переводять на дистанційне навчання. А що таке? Що трапилося? Так казали ж ( не просто казали, а зуб давали), що не буде дистанційного, якщо вчителів вакцинують. Кругом же на гівно сходили, коли доводили, що вчителі - головні розповсюджувачі короновірусу. Уже ж усіх неугодних повідсторонювали. Хто ж тепер назначений винним????
Деня
Если чинуши росчерком пера или по прихоти назначают зоны и ограничения, то грош цена их показной заботе. Согласен, что проблема больше в деньгах и рейтинге клоунов.
Олекса Позняк
Негайно на дистанційку поки не пізно!
Дарія
Для Олекса Позняк: Вересклива істеричка, самоізолюйся вже нарешті чи вколись як зе.
Эмир
Для Дарія: А это тема, добавлять в бустеры пробную дозу герыча)
Коментувати
Перший
Волоокі скотеняки самоусунулися в самоізоляції за власний рахунок і терпеливо чекають м’ясне. А що ще треба для глобальної псевдо-медичної диктатури? Хоча це вже радше медичне рабство чи феодалізм.
не "українець"
Ляшкуватий обмовився про це ще на початку січня, так що все справді завчасно. Однак, якщо розумна людина вміє трохи читати між рядками і думати - "за два останні роки статки 10 найзаможніших родин збільшилися більше ніж у двічі".
не "українець"
Для Олекса Позняк: Навіть якщо ти одурів від голоду, препаратів, відчаю, безперспективності і побічних як останній блазень, зрозуміти різницю між КОМЕРЦІЙНИМ і СПОЖИВЧИМ тарифом досить легко. А тепер візьми квитанцію і подивися, ХТО під шумок перевів споживачів на високі тарифи. (Підказка - вони сидять не в Росії, не в Білорусії і навіть не в Казахстані)
Коментувати
Love
Какая удобная плановая болезнь на фоне обычного гриппа: зайти без маски ни-ни, но в кабинетах с маской уже моветон; из банка дедушку без маски забирал наряд полицаев, но для фото консультантка "разрешает" снять без проблем, а если не снимешь - будут проблемы. Послушный вирус для лохов. И чем больше уколотых, тем резче рост инфицированных. Вы это кончайте.
Шлёма
Для Love: младший Байден, нежный Гончаренко и упругий Блинкен снова кончили. И шо кошерного?
Коментувати