Хакери атакували сайти МОН та інших установ

У ніч з 13 на 14 січня на сайт Міністерства освіти і науки була здійснена кібератака

Хакери атакували сайти МОН та інших установ

У ніч з 13 на 14 січня 2022 року на офіційний сайт Міністерства освіти і науки була здійснена кібератака, внаслідок чого сайт не працює.

На Facebook сторінці відомства оприлюднено повідомлення, що наразі тривають роботи з усунення несправності, а також працює СБУ та кіберполіція.

Хакерська атака була здійснена й на інші портали органів державної влади – Кабінету Міністрів, Міністерства закордонних справ, Міністерства молоді та спорту, Міністерства енергетики, Мінагрополітики, Міністерства у справах ветеранів, Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Держказначейства.

На головніх сторінках цих сайтів було розміщене повідомлення провокаційного характеру.

За інформацією Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, контенту сайтів при цьому змінено не було, і витоку персональних даних не відбулося.

Освіта.ua
14.01.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Максим
І ви хочете вибори проводити через Дію, ви чим думаєте,аж настільки не палитеся.,.
Николаша
Для Максим: Может быть именно на это и расчет. Например, как с посланным челом, который через суд хотел узнать за какого кандидата в презы засчитали его голос в базе.
Коментувати
HYIP
А чому скромно мовчите, що прославлена "Дія" теж упала і була зламана доброзичливими фахівцями і консультантами?
Микола
Ненав’язлива показова ситуація наскільки держава сильна в кібербезпеці. На скільки вдалося зламати чи ні це невідомо, бо правди всеодно не скажуть. Однак подібні ситуації заставляють задуматися чи варто все своє життя оцифровувати....
Мастер
Хіба ж ІТ-мени не відгукнулися на щедре запрошення працювати у школах за обіцянки і не хочуть бути першими у претендентах?