Шмигаль: Уряд продовжить трансформувати освіту

Трансформація освіти в 2022 році стане одним з основних напрямів розвитку країни

Шмигаль: Уряд продовжить трансформувати освіту

Трансформація освіти в 2022 році стане одним з основних напрямів розвитку країни.

Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

За його словами, акценти в сфері освіти на 2022 рік є незмінними: це розвиток дошкільної освіти, підвищення інклюзивності, а також розбудова сучасного освітнього середовища у закладах професійної освіти, зокрема, у межах дуальної освіти, що дозволить здобувачам опановувати знання, уміння та навички, затребувані на ринку праці.

Окрім того, буде продовжена реформа шкільного харчування, що була започаткована за ініціативи першої леді Олени Зеленської.

Також наскрізною реформою у 2022 році залишається цифровізація. Вона стосуватиметься різних сфер. Зокрема, планується розвивати електронні сервіси в освітній сфері.

Освіта.ua
12.01.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
просто дістало
Боже, хто нами керує!? Хватить цих "ДУРНИХ" слів. Школи котяться в нікуди!!! Керівники не ПРОФЕСІОНАЛИ. В школах керують хто як хоче, аби в угоду управлінням освіти. Заставити вчителя вести паперовий журнал і паралельно електронний то як це НАЗВАТИ. І якщо розвивати електронні сервіси то їх РОЗВИВАТИ, а не і вашим і нашимю А ПОТІМ ВИЙДЕ нікому нічого!!!!
Злиймоскалюга
Для просто дістало: Керівники не просто непрофесіонали, вони невігласи! Коли директор не знає педагогіки, не орієнтується в трудовому законодавстві і несе таку дурню, що навіть школярі з нього сміються, то про що можна говорити!
Апріль
Для Злиймоскалюга: Всё правильно, если не думать, а если подумать - они целенаправленно уничтожают интеллигенцию и тех, кто хоть что-то мог бы сделать для агонии. А кататься со спонсорами по курортах и принимать со всех сторон может любой стендапер под шафе
Коментувати
Крик
Кто этого придурка спрашивает про освиту? Аллё!!! Журналисты!!! Не создавайте шум, и без того тошно. Одним только лексикном задолбали: ЗДОБУВАЧІ !. пилять, всегда гворили УЧНІ, а тут проперлдо идиотов на хфантазії. здобувачі хреновы....
Нерогуль
Для Крик: А что вы ожидали от исконного рогуля? Шмыгаль типичный представитель хуторского рогулья.
Коментувати
Льова
Що прем‘єр тут намолов про освіту? Не зрозуміло. Якась єресь. Ні про що . Де ж Ви таких берете? Шмигалів не розумних?