Міністр освіти презентував звіт про роботу МОН у 2021 році

Сергій Шкарлет презентував підсумки роботи у сфері освітньої та наукової діяльності за 2021 рік

Міністр освіти презентував звіт про роботу МОН у 2021 році

Міністр освіти Сергій Шкарлет презентував підсумки роботи міністерства у сфері освітньої та наукової діяльності за 2021 рік.

Презентація відбулась під час онлайн-брифінгу міністра освіти і науки.

У ході брифінгу Сергій Шкарлет назвав головні досягнення 2021 року.

Серед них особливу увагу міністр освіти приділив платформі «Знаїмо», проєктам «Школа супергероїв» і «Здорова Україна», створенню Президентського університету та системній профорієнтації серед школярів.

Також Сергій Шкарлет розповів про роботу над цифровізацією освіти й науки, створення умов для раннього розвитку та доступного й безпечного освітнього середовища.

ОЗНАЙОМИТИСЬ З ПРЕЗЕНТАЦІЄЮ

Освіта.ua
17.12.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ТТ
У вишах та коледжах процвітає хабарництво, корупція та кумівство, а він прикривається вигаданими досягненнями!
Сварщик
Министры и чушки глашатают "досягнення", чтобы прикрыть банальную делёжку чужих денег. Ещё в 2000-х началась буча государственных учреждений против частных, не смотря на то, что студенты-частники часто показывали более высокие знания и навыки. А сейчас все вузы частные, даже если пишут "государственные", но отчуждают имущество, студентов и территорию.
Олексапндр
Проведіть аудит наявності вищих навчальних закладів та коледжів. Перевірте наявність ліцензій. В Академії непервної освіти Дніпра немає ліцензії на педагогіний коледж вже 2 роки. Ректор Сиченко реорганізував педагогцічний коледж, хоча на це ніхто йому повноважень не надавав. А обласна рада наче не знає що з коледжем. Ймовірно це для того, щоб на місці коледжу збудувати житлове містечко Комфорт сіті, яке знаходиться за парканом коледжу.