Pfizer заявила про високу ефективність таблеток від COVID-19

Антикоронавірусні таблетки ефективні на майже 90% у запобіганні госпіталізації та смерті

Pfizer заявила про високу ефективність таблеток від COVID-19

Американська фармацевтична компанія Pfizer 14 грудня оголосила, що її антикоронавірусні таблетки ефективні на майже 90% у запобіганні госпіталізації та смерті пацієнтів із високим ризиком.

Про це повідомляє Радіо Свобода, з посиланням дані на виробника ліків.

Зокрема, останні лабораторні дані компанії свідчать, що препарат зберігає свою ефективність і проти швидкого поширення штаму «Омікрон».

Американський виробник ліків минулого місяця заявив, що пероральний препарат був приблизно на 89% ефективним у запобіганні госпіталізації або смерті в порівнянні з плацебо, з огляду на проміжні результати з участю близько 1200 людей. Дані остаточного аналізу включають ще 1000 учасників.

Жодна людина у дослідженні, хто отримала ліки від Pfizer, не померла, йдеться у звіті.

Таблетки Pfizer приймають разом із противірусними препаратами такими як «Ритонавір» кожні 12 годин протягом п’яти днів після появи симптомів.

Pfizer також озвучила перші дані іншого дослідження, які вказують, що лікування зменшило кількість госпіталізацій приблизно на 70% у дорослих зі «стандартним ризиком» і декого з вакцинованих із «підвищеним». Але остаточні дані цього дослідження ще планують оприлюднити пізніше.

Минулого місяця Pfizer подала дані до FDA (Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів), попросивши дозволу на екстрене використання препарату.

Наразі в США не існує жодних оральних противірусних засобів для лікування COVID-19.

Освіта.ua
15.12.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вольтер
"Те, кто может заставить вас поверить в абсурд, могут заставить вас совершать зверства."
898
Справді Вольтер. Мені більш подобається: "Коли хочеш дізнатися, хто тебе контролює, подивися кого не можна критикувати". Які ж БУЛИ розумні люди.
Коментувати
Коворкінг
Назвіть хоч один ефективний противірусний препарат і подумайте чому. Як же тваринам здається все легким, коли не треба думати. Але за все прийдеться сплатити по повній.
Зая
Для Коворкінг: Имеется в виду пероральный противовирусный препарат? Занятно
Коментувати
Местный
Ждём, когда педагогов заставят жрать таблетки, иначе отстранят от работы)))
Экзитпол
Для Местный: Раз пошла такая попойка, Порошенку нужно срочно добавлять напитки "Обруч" и сосательные дюшески "ЧоКоГла" (чтобы корона в глаза не лезла и череп не давила), а также профилактические трюфели "Не-москаль: скакун 2022", где каждый укус убивает бацилл и повышает иммунитет с потенцией.
Коментувати
Правда
Лохи, срочно закупайтесь, файзер вам ещё дерьма наколотит. Без лоха и жизнь плоха)
коронавірус
Для Правда: Ви не вірите фірмі, яка придумала віагру?
Вантала
Преобладающее большинство лекарственных средств в Украине - это "фуфломицин", то есть БАД, пустышки-плацебо и тупо подделки.
Коментувати