Понад 40 тисяч дітей щеплено проти COVID-19

За словами Ляшка, в Україні вже понад 40 тисяч дітей віком від 12 років вакцинувалися проти COVID-19

Понад 40 тисяч дітей щеплено проти COVID-19

В Україні вже понад 40 тисяч дітей віком від 12 років вакцинувалися проти COVID-19, але Міністерство охорони здоров’я  сьогодні не робить пріоритету на масовій вакцинації дітей.

Про це сказав міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко, повідомляє Інтерфакс-Україна.

За словами Ляшка, в Україні вже дозволили вакцинуватися проти коронавірусної хвороби дітям від 12 років.

«Уже понад 40 тисяч дітей скористалися цією можливістю», – сказав міністр.

Водночас Ляшко зазначив, що в деяких країнах світу вакцинуватися проти COVID-19 дозволено дітям від п'яти років, і він сподівається, що і в Україні виробники вакцин зареєструють зміни до інструкцій та привезуть відповідні препарати, що дасть змогу розширити програму вакцинації дітей.

«Але ми сьогодні не робимо пріоритету на масовій вакцинації дітей проти коронавірусної хвороби, оскільки ми зосереджені на групі ризику, на людях старшого та похилого віку. Для нас це пріоритет», - наголосив Ляшко.

Освіта.ua
07.12.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вопрекист
Когда приехал представитель добровольной медицинской помощи начал агитировать касательно "омикрона" и последующих уколов, ректор задал один вопрос- "Сколько официально умерло?" Недолгий поиск выдал лаконичный ответ: "По информации ВООЗ, от мутировавшего штамма во всём мире пока никто не умер" Активисты и пассивисты разошлись по своим делам.
Sum
Це ви про "To date, no deaths linked to Omicron variant have been reported." (Enhancing Readiness for Omicron (B.1.1.529): World Health Organization HQ / 28 November 2021 (updated 29 November with minor editorial corrections)
Герон
Для Вопрекист: Не смотря на заявления учёных о сильной мутации как признаке вырождения вируса, кучерявый Борис Джонсон заявил, что наконец-то первая ласточка пошла, но тоже постеснялся сравнить из статистикой по обычному ОРВИ (тоже из семейства короновирусов).
Коментувати
Фавн
Ну що, як і очікувалося: крім супутнього курсу пігулок, в наступному році планують принаймні ще три уколи від жахливого "омікрону" від 37 доларів кожен, якщо держава не покриє із бюджету. Хто останній в чергу? Кажуть, що оптом 9-а доза за 50% буде. А далі "декамерон", "муветон", "оберон", "катрін", "валокардіон" та інші чудернацькі дорогі бренди.
Di
Для Фавн: Як дійде до "тетраграматон", стане зрозуміло, що за майже біли не-гої за цим стояли.
Правила
Для Фавн: Все як у зе та посіпак: заплатиш, уколешся, всі проблеми потьманіють в дурмані, відчуєш себе преЗЕдентом світу, а коли попустить - приходьте ще.
Коментувати
М@ЛЬФАР
Так и пишите: Первостепенная задача - добить пенсионеров, которые проработали всю жизнь, помнят как было и кто кем был, и нагло получают пенсии.
Киря
В точку! Старики уже в таком отчаянии, что не могут смотреть на происходящее и готовы умереть лишь бы не быть обузой для родных и близких. Но враги не дождутся - будет до последнего, а там ещё посмотрим.
Дмитрий
Для М@ЛЬФАР: наши правители мнят себя Моисеями... только вот они нас превращают в пустыню не для того чтобы забыли про рабмтво а для того что б забыли что бывают и социальные государства. Страшно к чему мы идем
Коментувати