Повний курс щеплення пройшли мільйон освітян

Найбільша кількість щеплених проти COVID-19 представників освітньої сфери серед працівників шкіл

Повний курс щеплення пройшли мільйон освітян

Станом на 2 грудня дві дози щеплення проти COVID-19 отримали мільйон освітян, що складає 86,8% працівників закладів освіти різних типів. 

Про це повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

На другу дозу вакцинації нині очікують ще понад 102 тисячі працівників закладів освіти, що складає 8,6% від загальної кількості.

Найбільша кількість щеплених освітян серед працівників шкіл. Станом на сьогодні 96,8% учителів в Україні вже отримали принаймні першу дозу вакцини, а 89,6% – пройшли повний цикл.

Водночас 740 шкіл (5,35 % від загальної кількості) досі вимушені продовжувати дистанційне навчання через відсутність 100% вакцинації освітян у «червоній» зоні.

Одночасно зменшується кількість відсторонених від роботи працівників шкіл. За інформацією Міністерства освіти протягом тижня до роботи повернулися понад 200 вчителів.

Освіта.ua
03.12.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Адекват
В США судом отменили обязательную вакцинацию во всех штатах, получается там пандемии нет, а у нас страшный придуманный омикрон для лохов.
VANGUARD
Для Адекват: Согласно шкале эмоционального состояния, только человек опустившийся до апатии (безразличия и скуки) и ниже склонен к деградации и подчиняется всем высшим уровням и даже равным. Так что де факто продажные СМИ прикрываются "войной-карантином" и выполняют заказ по подготовке хронически больных и недумающих рабов.
Коментувати
просто накипіло
А що МОНу більше нічим зайнятися,а тільки ДЕБІЛЬНОЮ статистикою. Не губіть освіту, бо вам ПРОЩЕННЯ не буде!!!
Изя Торик
Те, кто часто бывает за рубежом, замечают по внешности их женщин, что там переборщили с инквизициями и богохульными крестовыми походами. Теперь же вражины объявили "коронавирусную инквизицию" и "крестовый поход против думающих".
АПОСТОЛ-12
Для Изя Торик: Мабуть це більше традиції та звички регіону, оточення і кожного народу, хоча емансипація, різні трансгендери та нездорові тенденції спотворюють норми і канони.
VANGUARD
Во многих странах большинство стройных и симпатичных девушек и женщин действительно эмигранты или туристы преимущественно из стран бывшего СССР, где их больше не ценят, только пользуют. Физическая, моральная, душевная, духовная, материальная, интеллектуальная и ментальная деградация во всей красе.
Коментувати
Кока
Осточортіли оці unforgiven 2, начебто доценти. Антивакцинатори під кожною публікацією засцикають всім очі, лізуть зі своєю істерикою. Звільніться зі школи, чекайте сім років, як зроблять для таких цінних путінських тролів хорошу вакцину.
Голі неголені коки
Кока, а може це такі скакалко-сикалки як ви занадто багато і пафосно верещите про примусові і безвідповідальні експериментальні "вакцини", про лохдауни, вигоду і свободи після "укольчика" як нібито єдиний правильний варіант? Через 7-10 років побачимо, а поки що сама звільнись від життя у своїй тюрьмі за власний рахунок і порадой чергового папіка своєю непутьовістю.
Ким Чен Ын
Для Кока: Ты бестолочь или тупо не думаешь об аргументах и причинах? А что если заморские мозговики, что настойчиво рекомендуют всех проколоть бурдой, снова ошибаются? Также весьма подозрительно, что больше ни одно заболевание со смертностью как от ОРВИ не вызывало глобальный экономический и социальный локдаун, не говоря об уж слишком заботливом правительстве, что традиционно массово загоняет народ в могилы или гастарбайтеры. Неумные и верящие на слово быстро расстаются с деньгами и принудительно удобряют землю.
Кока
Ну вибачте місячну істеричку: тут зима наступає, нема чого вдягнути, тролі на старих не ведуться, а хочеться весну щоб лунатіки співали похвалу любовам, і чорт хрени справками попутав, єіропи не рятують, українських грошей не вистачає навіть на їжу, ще й путін не хоче платити шала шовкам.
Коментувати
unforgiven 2
Більшість учителів прекрасно розуміє, що експериментальний шмурдяк під назвою "вакцина проти COVID-19" не може зупинити поширення інфекції. Однак, роблять щеплення через страх втратити "високооплачувану" роботу або інші причини. Хоча, деяка частина вірить у лохотрон, який організували світові терористи у вигляді експерименту для отримання надприбутків за рахунок життя і здоров’я звичайних громадян.
Олександр
Для unforgiven 2: Ваші чергові опуси про шмурдяк, геноцид, всесвітній заколот і т.п. вже не цікаві освітянській спільноті. Власне, як і новини про повзучу динаміку щеплень від МОН і МОЗ. Ви ж читали скільки нещеплених залишилося. І Ваші лякалки для них нічого не змінять - від відсторонення це їм не допоможе. Так само неактуальними є ця інформація для тих освітян, що прикупили липові сертифікати. Ну і звісно щепленим зовсім не цікаво в 50-тий раз читати однотипний копіпаст про "шмурдяк". Змінюйте дислокацію, на цьому сайті вже Вам нічого не світить ;)
Доцент
Насправді все значно простіше. Якщо тут написати якісь реальні аргументи, дати посилання на Брітиш Медікал Джорнал, наприклад, де стверджується, що випробування вакцини пфайзер сфальсифіковані, то такий пост швидко потруть. Як і цей, напевно. Хоч може й залишать - не кожен бути йди на гугл і перевіряти "бредні антиваксерів". Тому просто - шмурдяк та й шмурдяк. Це теж правда. Раніше перевірку вакцин здійснювали 5-7 і навіть більше років. А тепер поміняли закони і за пару місяців нам і від омікрона "вакцину" зварганять. Але все це ніяк не змінює об’єктивної реальності і прийнявши якийсь там закон ну ніяк не вийде поміняти сталу Планка, наприклад. Так і з об’єктивним терміном, необхідним для справжнього випробування реальної вакцини. Тільки тому вже - всі "вакцини" від ковіду 19 - шмурдяки. І ніяк інакше!
Ким Чен Ын
Для пенькового Олександра: Кока, перелогинься! Само укололось по дурости шнягой, а перед смертью хочет побольше с собой утянуть нормальных людей. Уже привыкло, что после укольчика витаминьчиками ведешь себя как зелеподобное после нестирального порошочка или иногда всё же подташнивает?
Коментувати
Рокки
Ще точніше: Поки-що майже повний курс експериментального препарату пройшли майже "мільйон" майже освітян
АПОСТОЛ-12
Для Рокки: Іноді й "майже" це добре.
Коментувати
Вася
Точніше було б сказати: "сертифікат про повне щеплення" мають мільйон освітян.
Ля'Буш
Яке і хто мірило? Хай одразу видадуть всім "сертифікатт", щоб відчитатися перед бородавочними замовниками. Або знову збій електронної бази і ще раз треба грошей. Лохів можна і треба доїти допоки не порозумнійшають. (якщо взагалі)
АПОСТОЛ-12
Для Ля’Буш: Нема ніяких мірил, бо правда чи неправда для усіх завжди лише у певний момент у конкретній ситуації, а потім залишається інерція.
Коментувати