ВР присудила премії найкращим учасникам ЗНО і освітянам

Українські парламентарі ухвалили рішення про присудження премій Верховної Ради

ВР присудила премії найкращим учасникам ЗНО і освітянам

Українські парламентарі ухвалили рішення про присудження премій Верховної Ради України випускникам шкіл, які найкраще склали ЗНО цього року, педагогічним працівникам, а також молодим ученим.

Відповідні рішення ухвалені парламентом 1 грудня.

За інформацією голови парламентського комітету з питань освіти, науки та інновацій Сергія Бабака, загалом присуджено 90 премій.

Зокрема, кожен з 30 найкращих випускників шкіл, які цього року найкраще склали ЗНО, отримає премію розміром 100 тисяч грн.

Також 30 премій розміром 136 тисяч грн отримають педагогічні працівники закладів дошкільної, середньої, професійної та позашкільної освіти, які досягли особливих успіхів у здійсненні навчання і виховання учнів, вихованців, слухачів.

Окрім того, премію Верховної Ради отримають 67 молодих учених за 30 наукових робіт з різних тем. Розмір кожної премії складає 136 тисяч грн.

Освіта.ua
01.12.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Наталя.
Чому в цьому році 1 класи Н У Ш залишилися без нічого, ні ноутів, ні екранів, ні проекторів, ні ламінаторів? Все що потрібно вчитель купляє за своі кошти.
Лєна
Для Наталя.: Ви ж самі озвучили проблему - *Все що потрібно вчитель купляє за своі кошти* - не купляйте і зразу ж запитаєте, а як проводити уроки - ніяк, бо зарплата не для того, щоб матеріальну базу закладу поповнювати.. зрозумійте нарешті - ми самі і винуваті, бо самі купляємо, а потім жаліємося.
Коментувати
Шевчук
Який толк із цих 90 премій??? Чистий популізм. А Вчитель отримує копійки…. Головна проблема школи- кваліфікований , соціально забезпечений громадянин - педагог. Він сьогодні, пане Бабак, просто старець…