Освіта має фінансуватись у повному обсязі, – віце-спікер

За словами Кондратюк, освітня галузь повинна фінансуватися не менше 7% ВВП

Освіта має фінансуватись у повному обсязі, – віце-спікер

Медична сфера, освіта та Збройні сили України мають бути профінансовані у повному обсязі, як це визначено законодавством.

Про це сказала заступник голови Верховної Ради Олена Кондратюк під час погоджувальної ради депутатських фракцій та груп, коментуючи необхідність прийняття Державного бюджету на 2022 рік.

За її словами, освітня галузь повинна фінансуватися не менше 7% ВВП.

«Мають бути виконані усі обіцянки щодо підвищення зарплат освітянам, бо це дуже нагальне питання», – зазначила Кондратюк.

На переконання віце-спікера, особливу увагу варто звернути на ті зобов’язання, які взяла на себе влада для отримання нещодавнього траншу від Міжнародного валютного фонду та продовження співпраці з фондом. А саме затвердження Державного бюджету на 2022 рік з дефіцитом, що не перевищує 3,5% від ВВП або близько 188 млрд грн.

Освіта.ua
29.11.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Vizavi
У нас постійно хтось з кимось бореться:дрібний бізнес за малі податки,великий бізнес-за малу ренту,карликові партії-за тепле місце у ВР,Тимошенко- за пост глави держави; лікарі-за високі зарплати,вчителі-за справедливу оплату праці,Рабінович з МВФ,євробляхери-за можливість спекулювати старими автомобілями і т.д.А німці довіряли Меркель і 16 років ця жінка робила усе,щоб їм жилося добре,правда на пенсію вони йдуть у 67 років і щось ніхто не бореться,щоб зменшили цей термін.Як наші журналісти не могли пережити,що Аваков був 7 років міністром ВС,як вони захлинаються від захвату,коли змінюють якогось очільника через 6 місяців,хоча цього терміну вистачає лише щоб ознайомитися зі справами.А може краще почати приймати розумні рішення і займатися кожен своєю роботою згідно своїх здібностей? І самому відповідати за своє життя,а не чекати від когось ласки та співчуття? Як шведи,наприклад,чи норвежці?Ми не можемо навчитися сортувати сміття,але усі знаємо як управляти країною.
Простий
Чому ж вчителі не борються за свої права? Чому ви забули, що ви еліта - справжня, ледь не вічна? Ви уявляєте, яка на вас відповідальність? Ця робота непроста, але така потрібна в такий непростий час. Педагоги, не опускаєте руки. Цінуйте себе та свою професію, яку вам подаровано Богом. Я помічав, як часто ви віддаєтесь цілком роботі - і саме так гартується справжня майстерність, але ви водночас не цінуєте своє здоров’я. Чому? Найтемніша ніч - перед світанком. У мене трохи накипіло, тому що...
Олекса Позняк
Для Простий: тому що будь я кого учителя можна на раз вигнати з роботи. Тому що профспілка продажна і ділить премії з директорм собі по 100 000 а вчителю по 1500 - злодії разом. Руки не опускають -масово звільняються - за копійки в гроб ніхто не хоче. Але батькам нас Рать що не читається математика- фізика - аби дома не заважало , хай у школі бігає і кричить
Коментувати
Простий
Друзі, хочу написати маленький пост про вчителів. Перше, що хочу вам сказати: у вас найкраща робота у світі. Так, не сумнівайтеся в цьому. Деякі сприймуть цю мінізаяву як сарказм, але почекайте. Школа - це якоюсь мірою сакральне місце. Я лише зараз це усвідомлюю, бо перестав бути частиною цього. Робота з ’чистою дошкою’ - чи не найвідповідальніша в житті, погодьтесь. Маленькі зарплати, купи зайвих курсів і подібне - усе це відбиває бажання працювати, і ви, які покликані вчити правильному, змушені шукати місце під сонцем деінде. І не факт, що знайдеться воно. Ми зараз живемо в такій державі, де все за нас вирішують. Ці люди все знають краще за вас, навіть якщо ви не знайомі. За нас вирішують ті, кому золото та срібло гріє душу, а не тепла бесіда, щастя та затишок довкола. Де вчителеві знайти підтримку? Упевнений, він почуває себе дуже самотньо, оскільки задовбався воювати з вітряками: адміністрація, батьки, діти. Як уже писала одна людина тут: ’А де взяти час для тієї творчості?’.
Хубз аль Султан
Для Простий: Я теж перестав бути частиною цього. Тепер не розумiю, чому не пiшов ранiше. I ось вам моя у вiдповiдь персональна думка. Не табула раса приносить щастя, а усвiдомлення того, що твої праця, вміння, кваліфікації є оціненими. Тим більше, що у роботі з тією "чистою дошкою" ти - лише крейда у чиїхось незграбних, недолугих і жадібних руках.
Коментувати
Мед-не брат
Как же приятно, когда суровые чиновники с правильными лозунгами, получающие сотни тысяч даже не гривен с "пустыми" декларациями, живущие в служебных усадьбах, катающие люксовые авто и получающие льготы с компенсациями, так по родительски начинают лепетать и лелеять своих чад, и не только.