Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
АНТОН
Пообещали вам два года назад 4 тыс баксов - вы повелись. Манипулировали вами, успешно отключив здравый смысл и критическое мышление - вы заглотнули. Вот и терпите, терпилы!
Красуня
Звертаюся до її величності Логіки. Якщо МОЗ встановило певні протипоказання до вакцинації, то чому огляд лікаря перед вакцинацією необов’язковий? Звідки людина, яка проводить вакцинацію може знати про стан здоров’я пацієнта? Якщо в організмі є достатня кількість антитіл, то навіщо вакцинація? І чому аналіз на антитіла робити не потрібно? Чому, якщо вакцинація- це втручання у імунну систему, чому нею займаються інші фахівці, а не лікарі імунологи? Забула, звичайно, тому що з усіх знята юридична відповідальність за наслідки вакцинації.... Тоді якщо з усіх знята відповідальність за наслідки, то залишіть хоча б пацієнту відповідальність за своє здоров’я. Ні, бо ми фізичні особи, а Конституція України написана для Людини і Громадянина України. Поняття фізична особа в Конституції нема....
Скептик
Не хочете вакцинуватися - знайдіть іншу роботу, щеплюватись вас не примушують. Лише попереджають, що без нього працювати ви не зможете. Як, наприклад, не можуть працювати люди певних професій без санітарної книжки. До чого тут Конституція? Вибір за вами.
Наталія57
Для Скептик: Як не примушують??? В постанові написано "обов’язково".
Скептик
Для Наталія57: Тих хто хоче працювати на посадах педагогів. Інші посади в інших закладах не мають такого припису. Це й пропонується - шукайте інше ремесло і залишайтеся антивакцинатором.
Коментувати
Красуня
Із букв О П Ж А слово "ВІЧНІСТЬ" не складеш.... Нагнули дорослих, на черзі діти.... Як там у Шевченка: ...Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.... Даремно вважати, що Людина має право вибору, його давно немає... А може, і не було, а була ілюзія... Хто кричить, що Україна незалежна? Саме слово "незалежна"тут абсурдне від самого початку так званої незалежності. Бо ми були та є залежними від світової економіки, політики, мислення, медицини. Людство деградує у своїй суті. Поросли бур’янами безпам’ятства козацькі могили, заростає тереном підлості і неправди козацький дух вольності.... Сумно, а ще більше страшно....
Одинокая Волчица
Для Красотка: 100% согласна с вами. Всем здравии тела и ясности ума!
Коментувати
Николай
Цей сайт антиосвіта.юа. Ні каплі, не буду сумувати і шкодувати про свій вибір. За такі смішні гроші, робити стільки справ) Як сказав мені мій знайомий "Інколи, крок вперед це пінок під зад", що і зробило МОЗ. Дякую, сам би і надалі тягнуів цей "чемодан без ручки", ще раз дякую)))
Жовтень
Ага!!! Кричали- кричали і всі побігли на вакцину. Думали «розсосеться»... а! Не вийшло!!! Правильно, підтримую! Ідіть на. вакцину! Не хочете- листя гребти теж комусь треба!
Наталія57
Саме цікаве те, що у нас дистанційне навчання, а все рівно відсторонюють від навчання. Це вже пряме знущання і примус!!! В трудовому законодавсті дозволяється при дистанційному навчані роботодавцю заключати договір з підлеглим. А керуються постановою. Якась постонова ( неузгоджена із законом) вища за закон.
Скептик
Для Наталія57: Для Наталія57: Зверніться до суду, якщо ви знаєте добре закони і там доводьте своє право.
Наталія57
Для Скептик: А що у нас ще є суди!!!
Скептик
Для Наталія57: Можливо, там також є антивакцинатори
Коментувати
Хубз аль Султан
Висловлю непопулярну думку. До чуток про наказ про відстороненя охоплення щепленням було на рівні 40%. Це рівно ті, хто хотів щепитися. Щойно тиск став посилюватися, решта, ТІ, ХТО НЕ ХОТІВ, все одно пішли й вакцинувалися. Зараз охоплення близько тих цифр, коли можна просто отак втупу виставляти будь-які вимоги залишкам. Бо їх голос вже нічого не важить. Розумієте? Близько 60% вас, шановні колишні колеги, цього робити категорично не хотіли. Але пішли. Бо стрьомно, роботи нема, грошей нема... Краще зроблю та й грець з ним, будь що буде. А вас красиво виї.. у черговий раз. Бо ви раз за разом даєте це робити. Наступного разу вас вишикують у лінію и скажуть, не будете мати честі навчати діточок доки не відрубаєте собі палець на руці. Через рік педагогів одразу буде видно на вулиці. Дуже шкода.
Дмитрий
Для Хубз аль Султан: их скоро будут мешать за неполную вакцинацию класса.
Коментувати
Правда
Ну вот и всё).,. .
123
Для Правда: Берем сначало укропу, потом кошачью жопу! Двадцать пять картошек, семнадцать "мандавошек". Ведро воды и х*й туды Охапку дров и ПЛОВ готов!
Правда
Для 123: хороший рецепт) приятного аппетита)!
123
Для Правда: лучше могут быть только блины с лопаты
Коментувати