Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Валентина
Причем здесь учителя?Они составляют небольшой процент от общего количества школьного коллектива.Сейчас болеет много детей,которые ,контактируя в школе друг с другом,заражаются,распространяя ковид и заражая дома членов семьи.Так цель массовой вакцинации учителей?Защитить учителей?А дети,их семьи.Лично мне уже внучок принес ковид со школы.
Ольга
Для Валентина: А Ви впевнені, що ковід "внучок приніс із школи"? Заразитися зараз можна будь-де.
Коментувати
Микола
Ви зрадили Конституцію України!!! Ви зрадили державу Україна!!! Крах економіки маскують під епідемію, ще й останні гроші з людей здирають, щоб скоротити населення України!
Дима
Для Микола: нет! не крах экономики маскируют! это они специально душат экономику! по всему миру душат мелкий бизнес чтобы еще больше зделать разрыв между богатыми и бедными. Мало им!
Коментувати
проста вчителька
Омбудсмен просить роз’яснити, як бути з нещепленими освітянами дуже просто не відсторонювати бо їх багато а відсторонити ляшка бо він один відсторонених педагогів замінити важко а одну людину замінити нема проблем у нас театр абсурду директор випиває з працівниками котельні і оні працівники добре поінфоровані під гадусами кого будуть ... іду сьогодні додому а сантехнік каже ну що скоро на дембель я кажу так а ви мене заміните з розводним ключем? а пан Сегрій так переймається наші директори алкоголіки найдуть таких самих як вони на заміну а самі будуть з директорами іншх шкіл грати в підкидного дурака на компі поки йдуть уроки
Майя
Для проста вчителька: клас! Важно не погодитися.
Коментувати
Вчитель
Чому в жовтій зоні могли працювати 80% вакцинованих, а в червоній можуть бути і невакциновані початківці?!????
Катя
Робіть щось бо буде бунт. А дітей тим більш експериментам піддавати вважаю неприпустимо.
вчитель
Для Катя: А вчителів припустимо?
Коментувати
Катя
Чому я педагог маю не працювати і не получати кошти? Якщо:Конституційний суд України рішенням від 28 серпня 2020 року те№ 10-р/2020 визнав НЕ КОНСТИТУЦІЙНИМ введення карантину в Україні. (Рішення та висновки, ухвалені КСУ є обов’язковими, остаточними і не можуть бути оскаржені!) Є ст.39(прим.1) ,ст.8,ст.60, ст.43,12 ,ст 286, ст.:1,3,9,11,16,19,21-24,27-29,32,50,5... 3,57,64,66,68....
обрус
Як діяти, як, що збираються проводити олімпіади з навчальних предметів, області у червоній зоні?
Вчитель
Для обрус: ту радянщину давно пора скасувати, натомість створити творчі конкурси обдарованої молоді,чи щось подібне, з призовим фондом.
Коментувати
Марія
А як тим, хто перехворів нещодавно, вакцинуватися ще не може ? Сертифікат про одужання від хвороби не генерується, бо ще не розроблено, така була відповідь менеджера служби.
Юлія
А от для прикладу, вчитель початкових класів не щеплений. Його відсторонюють від роботи, і відповідно на нього ставиться заміна чи як? А якщо таких вчителів багато, ким заміняти? Особливо початкові. Діти самі собі раду даватимуть? Чи ці предмети не викладатимуть? Палка без двох кінців....на жаль
Іра
Освітній омбудсмен переймається клопотами директорів. Ну вчителі, ну а ,шо вчителі))))
Ірина
Для Іра: Для Катя: тобі краще буде, як твоє ангелятко, піде до школи та підхопить цю заразну хворобу? Пересидьте, перетерпіте, дистанційне навчання не є найгіршим варіантом, і буде всім краще. Дуже справедливо буде, якщо до школи і дитячих садочків не будуть приймати діточок, батьки яких не счеплені.
Віктор
Так переживаєш за чужих діточок, що хочеш щоб вони росли неосвіченими дебілами, блядська ботяро?
Сергей Ковтун
Ірина, а я думаю, що справедливо було б вас заблокувати в соцмережах, бо ви несете брєд
Коментувати