Дистанційне навчання: обираємо техніку, яка не підведе
PR

Для онлайн-навчання можуть успішно використовуватися персональний комп'ютер, ноутбук або планшет

Дистанційне навчання: обираємо техніку, яка не підведе

Навчання за межами школи та університету за останні кілька місяців стало необхідністю. Подібний підхід відкриває багато можливостей для освоєння матеріалу. Найголовніше - підібрати техніку, яка підійде саме для вас.

При необхідності для дистанційного навчання можуть використовуватися ПК, ноутбук і планшет. У кожного з гаджетів є свої переваги, про які ми поговоримо далі.

Переваги персонального комп'ютера

Якщо ви можете виділити місце для робочого столу, звикли працювати за великим монітором і оновлювати комплектуючі при першій необхідності, для вас в пріоритеті саме ПК. Ви зможете легко підбирати процесори на allo.ua, різні системи охолодження, планки оперативної пам'яті.

На відміну від інших гаджетів, персональний комп'ютер надає можливість як нарощувати потужність системи, так і знижувати її. Це можна робити у тому числі і програмним шляхом. В результаті комп'ютер може використовуватися для роботи зі складними програмами, прослуховування лекцій в ZOOM і перегляду фільмів вечорами.

Також комп'ютер має наступні переваги:

  • комфорт у використанні;
  • легкість налаштування комплектуючих під особисті потреби.

Додатково, різноманітність цін дозволяє зібрати ПК на будь-який бюджет, що зручно як для студента, так і для батьків школяра.

Переваги ноутбука

Ключова перевага мобільного персонального комп'ютера - його легкість. Ви не прив'язуєтесь до одного місця і навіть наявності електрики. Досить просто відвідати кафе, парк або найближчий торговий центр з доступом до Wi-Fi, щоб продовжувати робити уроки або готуватися до лекцій. При цьому ноутбук має і свої особливості:

  • простота використання - не потрібно налаштовувати і підключати монітор, системний блок, досить просто натиснути кнопку включення;
  • відсутність можливості апгрейду - ви не зможете збільшувати планки оперативної пам'яті, замінювати процесор або жорсткий диск при першій необхідності.

За показниками потужності середньостатистичний ноутбук не поступається по збірці ПК, але вартість мобільного пристрою може бути істотно вищою. Подібний варіант підходить для мобільних студентів чи школярів, які беруть ноутбук батьків для виконання завдань.

Переваги планшета

Легкість, малопомітність, можливість роботи від мобільної мережі - ключові переваги пристрою. Але при цьому гаджет обмежує свого власника. Ви не зможете виконувати письмові завдання, розв'язувати рівняння або заповнювати лабораторні. Але для прослуховування лекцій або уроків планшет оптимально підходить.

Освіта.ua
20.10.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів