Наказ про обов'язкову вакцинацію освітян оскаржили в суді

Суд просять визнати протиправним наказ МОЗ про обов'язкову вакцинацію освітян

Наказ про обов'язкову вакцинацію освітян оскаржили в суді

До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов позов щодо визнання протиправним наказу Міністерства охорони здоров'я, згідно з яким працівників закладів освіти віднесено до переліку осіб, які підлягають обов'язковій вакцинації.

Про це повідомляє прес-служба Окружного адміністративного суду міста Києва.

Позивачем у справі є директор столичної спеціалізованої школи № 210 Дмитро Ламза.

Зокрема, він просить ОАСК визнати протиправним та нечинним наказ Міністерства охорони здоров’я, датований 4 жовтня 2021 року «Про затвердження переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним щепленням».

Також до суду надійшла заява про забезпечення позову, де позивач просить зупинити дію відповідного наказу Міністерства охорони здоров'я.

Наразі суд вирішує  питання щодо відкриття провадження за даним адміністративним позовом та з’ясовує наявність правових підстав для вжиття заходів його забезпечення.

Як відомо, у Міністерстві охорони здоров'я неодноразово заявляли, що працівники сфери освіти, які до листопада не матимуть щеплення проти COVID-19, будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати.

Освіта.ua
18.10.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юрист
Справа №640/29053/21 Позовна заява подана 13 жовтня 2021 року. У забезпеченні позову шляхом зупинення дії наказу на період розгляду справи суд відмовив. Позовна заява 20 жовтня 2021 року залишена без руху через ненадання доказів направлення позовної заяви сторонам. Позивач може усунути недоліки протягом 10 днів з дня отримання ухвали. Зі своєї практики можу сказати, що вказаний суд через надмірну завантаженість дуже довго здійснює розгляд справ. Наприклад, справи, що розглядаються за правилами спрощеного провадження, строк розгляду яких не може перевищувати 60 днів з дня відкриття провадження, розглядаються понад року.
Карпець
А що робити мені з полівалентною алергією? В мене брат помер від прививки. Не знали що то таке? Вкололи абсолютно здоровій дитині прививку в 6 місяців. Дитина на той час уже сиділа. Після цього він розпух. Почали лікувати "свинку". Під час цього виявили запалення легенів. Як потім виявилося - це був набряк легенів. Лікували запалення - почалися судороги, викрутили ручки й ніжки, перестав сидіти. Долікували до паралічу. Мама їздили по всьому СССР. Випадково попала до алерголога в Москві. Діагноз - полівалентна алергія. Потім виявилося, що батько такий же. Мені вкололи прививку - в мене був анафілактичний шок. Прийшлося робити операцію - ледь вижила. Алерголог з моєї реанімаційної палати не виходив. Довідка про те, що мені щеплення протипоказані постійно, була видана на кафедрі імунології та вірусології після проведення реакції агломерації, яку, до речі, і в роддоми проводили. При контролі 20 відсотків усі препарати більше 40. В нашому місті ніхто не хотів мене брати навіть на облік. До 5 місяця вагітності не могла знайти гінеколога, який би не боявся. А зараз - колоти? Хто мені гарантує 100 відсотків, що в мене не буде ніякої реакції і що я залишуся взагалі жива? І чому моя довідка раптом стала не дійсна, хоча ще зовсім недавно лікарі, бачачи це заключення, боялися брати мене на облік? Я також хочу приєднатися до Вас, пане директор! Як це зробити - не знаю, але Вас підтримую.
Розумник
Примусова вакцинація - це із арсеналу методів роботи ГЕСТАПО. Демократія згортається, притім, у планетарному масштабі. Невже у людства не вистачить розуму і сили волі подолати КОРОНОБІССЯ?...
Олена Гусарова
Що за назва статті? Написано, що суд ще тільки вирішує, що робити. Навіщо таке постити та дезінформувати людей? Ганьба
no name
"Наказ про обов’язкову вакцинацію освітян оскаржили в суді" покажіть номер справи!? Як це оскаржили, якщо й провадження не відкрито?
Галина
Для no name: для них слова "оскаржили" та "оскаржують" ідентичні. Автор статті не знають різницю між часами дієслів.
Коментувати
без імені
Таким має бути директор!!! А то кричить (в одній із шкіл України) що всі мають вакцинуватися, а коли медсестра запитала в неї підтвердження, то сказала,що справа конфіденційна. А те, що пів школи розбіглося то ніхто не реагує. Діти в ужасі, батьки тоже! А виходу немає. В неї захист від влади. Вони забули,що так буде не завжди.Може СЛУЖБА ЯКОСТІ І ДО НЕЇ ДОБЕРЕТЬСЯ,ЩОБ ПЕРЕВІРИТИ ПОСЛІДОВНІСТЬ У ВИКЛАДОННІ ПРЕДМЕТІВ торік в 10 класі і що мають діти тепер в11класі.
Снiжана
Читайте законодавство та робiть висновки: 1.) "Covid-19 vaccines: ethical, legal and practical considerations" №2361 2021 року пункт 7.3.1 щодо забезпечення високого засвоєння вакцини: забезпечити, щоб громадяни були поінформовані про те, що вакцинація не є обов’язковою і що ніхто не зазнає політичного, соціального чи іншого тиску на вакцинацію, якщо вони цього не хочуть. 2) КОСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ статтi: 8 (Конституція має найвищу юридичну силу); 24 (дискримінація за будь-якою ознакою заборонена. Нова ознака: вакцинований i не вакцинований); 28 (Кожен має право на повагу до його гідності); 43(право на працю) ст 60 (Ніхто не зобов’язаний виконувати явно злочинні розпорядження чи накази.) 3) стаття 39¹ Закону України " Основи законодавства України про охорону здоров’я" - пацієнт має право на таємницю про стан свого здоров’я 4) ст 268 ЦКУ i це не все я перерахувала з законодавства,що на сьогоднышный день порушується у зв’язку з добровiльно-примусовою вакцинацією вiд Covid-19.
Тарас
Зарплату потрібно забрати у міністрів, за те що народ так бідно живе. Вони нездари не уміють нічого робити, тільки приймають рішення щоб обдерти людей, забрати зарплати, обложити штрафами, обмежити свободу, підняти ціни. Але люди мають відстояти свої права, бо ніхто за них це не зробить. Пора виходити на майдан.
Наталія57
А коли був опублікований Наказ №2153 і в якій газеті? В Урядовому кур’єрі не знайшлось!https://ukurier.gov.ua/uk/articles/category/normativni-akti-ministerstv-i-vidomstv/
Якось так
Для Наталія57: сам не бачив, але сайт Ліга.Закон пише, що цей наказ опублікувано в Офіційному віснику України від 08.10.2021 N 78. На сайті ВРУ цього наказу ще немає.
Коментувати
Првар
не доводите суки до греха
пРАВДА
Герой! ГеройГеройГеройГерой... ГеройГеройГеройГерой... ГеройГеройГеройГерой... ГеройГеройГеройГерой... ГеройГеройГеройГерой...
Олена
Довідку про те, що людині протипоказані будь - які щеплення не видають. А в центрах вакцинації відмовляються робити щеплення особам з розсіянним склерозом, які повинні знаходитись на імуносупресивній терапії тривалий час. От і з одного боку і з другого порушується право людини на роботу. Відчуваєш себе твариною, яку загнали в кут. Я не проти щеплення, але в даному випадку і роботу втратити, із за недолугих необдуманих постанов та законів і жити на мінімальну пенсію в 2437 грн виховувати неповнолітніх дітей не вийде, і вбачається корупційних схема. Гарна європейська інтеграція!
Наталія
У нашому регіоні в Черкаській області.Обов’язковим вакцинування просто давили,але зараз притихли чекають 7листопада,щоб потім відсторонити від роботи.Це просто геноцид проти людей.А кажуть фашистів вже не має.В прошлому році дошкільні заклади працювали у пік епідемії і ніхто не заважав на нас як ми працюємо і в якому навантаженні, на той момент 50-60%відсотків закладу були хворі ковідом.Діти ходили їх доглядали заняття проводились.Хто перехворів для чого нам робити вакцинацію геть це не зрозуміло.
Светлана
Для Наталія: Я с Вами полностью согласна,я тоже работник дошкольного учреждения Запорожская область.Такое ощущение,что только работники образования всех заражают,поэтому давят со всех сторон.А все потому,что бюджетники,легче нагнуть.
за державу
Для Наталія: Досить скиглити! Йди вакцинуйся!
Коментувати
Віктор
Із вакцинованих учителів нашої школи двоє захворіли на ковід. Їх класи закрили на самоізоляцію. А не вакциновані ходять на роботу і проводять уроки. І кожен день давка "обов’язкова вакцинація". Де логіка?
Аріель
Наказ №2153 про обов’язкову вакцинацію скасують прямо перед опублікуванням в Урядовому кур’єрі. За цей час велика частина педагогів сама добровільно провакцинується.
Оксана
Для Аріель: ці падлюки дали мені офіційну відповідь що наказ надрукований у офіційному віснику номер 78 8 жовтня цього року отже 8 листопада він буде чинним так як Італія 31 жовтня все відміняє то я думаю що до 8 листопада ті що видавали накази будуть відмінені у нас нема таких портів як у Італії щоб в нас получилося так як у італійців нам треба блокувати стратегічні об’єкти тобто Верховну раду а краще МОЗ заблокувати з Ляшком і не випускати його поки не відмінить наказ але ця падлюка має 900 мобільних бригад скотина люди живуть і поважають один одного а цей Гітлер обкурився він позарився на людські гроші це геноцид Ляшка під військовий трибунал
Оксана
Наказу в офіційному віснику нема
Коментувати
Учитель
Харьков. Нас нагибают колоться и нагибают голосовать за Т..../
Учень
Для Учитель: а, що Терехов вже претендує на лаври лорда Волдеморта, чиє ім’я не можна промовляти в слух?
Коментувати
Svetlana
Шкіл в Україні багато, а директор тільки один. Господи, допоможи йому і захисти нас від нелюдів, що знущаються над нами.
Последняя запятая
Для Svetlana: Вы все, педагоги, вместе это и есть Бог. Пока сами себя из дерьма не вытащите - никто не вытащит. Вы никому, кроме вас самих, не нужны.
Коментувати
Не вірою
Директор молодець. Розумний хлоп, але з"їдять скоро. Та тільки не прийме суд рішення, що вакцинація незаконна, тут і до бабки не ходи. І коли це суди приймали рішення на користь людей?
Правда
Это Директор с большой буквы и просто умница! Единственный на страну! А остальные - откровенное ворьё и поэтому языки в ж... позасовывали и нагибают своих учителей, суки.
Снiжана
Для Правда: Начались бы массовые забастовки по стране среди педагогов - тогда бы возможно начали слышать учителей. А так ходят на работу молча, покупают уйму всего для работы того чем должно обеспечивать государство. А "выделенные" деньги уходят в не понятном направлении в лучшем случае. или же кому-то в карман. И при том часто не имеют никакого уважения со стороны ни родителей ни детей. Молодые учителя получают ЗП на уровне уборщиц. В какой цивилизованной стране такое видано?
Анна
Для Сніжана Наші педагоги ніколи не вийдуть ні на які забастовки. Вони вже настільки затуркані, залякані, пригноблені і принижені, що годі чекати від них якогось спротиву. Розумію пенсіонерів ..., але ніяк не можу зрозуміти молодь, яка покірно терпить весь цей бедлам...
Орест
Це в першу чергу порушення міжнародного права про примусову медицину!! Прийняте та підписання 1947році. Після протиправних дій лікарів у конслагерях!!
Коментувати