Osvita.ua Новини МОН обговорює зміни до положення про державну підсумкову атестацію
МОН обговорює зміни до положення про державну підсумкову атестацію

Міністерство освіти і науки України оприлюднило для обговорення проект змін до „Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти"

МОН обговорює зміни до положення про державну підсумкову атестацію

Згідно з новою редакцією наказу планується зараховувати результати зовнішнього незалежного оцінювання як атестацію випускникам навчальних закладів системи загальної середньої освіти.

Загалом атестацію у старшій школі планується проводити з української мови та літератури (обов'язково), математики або історії України (обов'язково) та трьох предметів з інваріантної складової навчального плану за вибором учнів.

Атестацію з математики будуть проходити випускники, які навчалися в класах універсального (безпрофільного), природничо-математичного, технологічного напрямів. Атестацію з історії України випускники, які навчалися в класах філологічного, суспільно-гуманітарного, художньо-естетичного та спортивного напрямів.

Згідно з новим проектом наказу випускники навчальних закладів системи загальної середньої освіти, які не виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів, атестацію проходять за завданнями МОН у навчальних закладах системи загальної середньої освіти.

Повний текст проекту

Освіта.ua
09.09.2008

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!