Програма віртуальної інтернатури запрошує на роботу
PR

«IT ПАРОСТОК» – платформа для тих, хто хоче отримати досвід після закінчення ІТ-курсів

Програма віртуальної інтернатури запрошує на роботу

В українській IT-освіті вже існує велика проблема. Ця проблема буде тільки продовжувати збільшуватися.

Річ у тому, що набір знань, навичок, умінь і компетенцій, необхідних для підтримки необхідного рівня професійної кваліфікації програміста, почав дуже швидко змінюватися. Зараз в середньому кожні чотири роки старі напрямки відмирають, а натомість з'являються нові.

Програмісти тепер – одна з найбільш популярних спеціальностей. І попит на них буде продовжувати зростати. Водночас це спеціальність, у якій спостерігається великий дефіцит кадрів. Саме тому вже існує і продовжує виникати велика кількість курсів з навчання програмуванню. Але от біда: навіть після курсів і з дипломом знайти першу роботу для початківця-розробника дуже складно.

Чому? Навчання програмуванню – це перш за все практика. Навчального контенту про те, як програмувати – сила-силенна, як платного, так і безкоштовного. Вузьке місце – це кваліфіковане, надійне і масштабоване забезпечення зворотного зв'язку з практичної роботи учнів.

Тому перспектива вирішення практичних кейсів, у випадку, коли навіть реальні досвідчені програмісти кидають код через якісь складнощі або помилки, набагато важливіша річ, ніж класичні курси. Адже навчання програмуванню – це не поліпшення теоретичних знань, а поглиблення навичок писати код. А писати його з нуля – завдання тільки для дуже досвідчених розробників.

Програма віртуальної інтернатури «IT ПАРОСТОК» – це платформа для тих, хто вже має навички практичного програмування, але не здатний зробити щось складне з нуля, і хоче отримати досвід для того, щоб знайти першу роботу. Це ідеальний варіант для тих, хто вже закінчив IT-курси, тому що інтернатура надає можливість зазначити в резюме рядок про першу роботу в якості інтерну в офіційній організації.

Освіта.ua
12.10.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів