Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Орест
Ми маємо обов’язково відсторонити і покарати ЛЯШКА. Це ворог. Він збудоражив країну. Піднімайтеся на протест !!!
Оксана
МОН зацікавлено в інструментах спонукання до вакцинації Така стаття була 1 вересня Самі не справляються покликали МОЗ а мози кажуть що будуть керувати Держпраці Казка Ріпка інтересно хто буде мишкою напевно Пандора Наказ це підзаконний акт МОЗ це організація яка займається господарською діяльністю Наказ опублікований на освітньому порталі у розділі інше це говорить про те що вчителі для влади інше Коли його опублікують в урядовому курєрі тоді через місяць Ляшку... Бог добрий він любить міністрів і тому наказ ніколи не вступить в дію і Ляшко виживе і ми з ним Це на мові гопників означає посадтити в торбу торба з наказом який ніколи не опублікують на офіціному джерелі
Наталя
Дорогі колеги! Піднімаймося на страйк проти знищення наших прав! Поширюйте у мережах. 14 жовтня страйк проти порушення прав людини. Не дозволимо робити примусові експерименти над людьми! Це фашисти примусово робили експерименти над людьми. Не дозволимо відбирати засоби до існування, роботу, зарплату у такий важкий час. Зараз йде війна, а ми маємо внутрішнього ворога Ляшка. Він не має права примусово нищити людей. Хай Ляшко тікає поки не пізно. Відстоюйте свої права! Боріться і поборете!!!
Віта
Вакцинація від коронавірусу не є обов’язковим профілактичним щепленням. Тому про яке відсторонення може йти мова.
Правда
В Урядовом курьере ещё эту хрень не напечатали, понимают, что противозаконно действуют. Поэтому никакого месячного отсчёта ещё и близко нет, пусть не пиз.ят.
Закон України
Придурок! ікарів мало.. а вчителів багато? Коли таке було, ощоб МОН підпорядковувалось іншому міністерству???
Назар
Ляшко пішов проти людей. Він наплював на людей і їхні права. Ляшка потрібно усунути! Він створює напругу у суспільстві. До відповідальності Ляшка!
Учитель
Для Назар:ЛЯШКА НА КОЛ ! ЛЯШКА НА КОЛ ! ЛЯШКА НА КОЛ !!!!
Коментувати
Олександр
НАРОД, 14 ЖОВТНЯ ПІДНІМАЙТЕСЯ НА СТРАЙК ПРОТИ ЗНУЩАННЯ і ПРИМУСОВОЇ ВАКЦИНАЦІЇ, ПРОТИ ЗУБОЖІННЯ, ЯКЕ ЗАПОЧАТКОВУЄ ЛЯШКО І ЙОГО ПОПЛІЧНИКИ !!! НЕ МОВЧІТЬ, БОРІТЬСЯ ЗА СВОЇ ПРАВА!!!
Веніамін
Те, що сука в класах холодно, оскільки прийшло похолодання, а опалення ще не думають включати, то всім поххуй? Головне, щоб нащіпити педагогів і нехай працюють в холоді. Йобаний встид, а не влада!
Миколай
Для Веніамін: Пидарасы бля йобаные пидарасы
Коментувати
Реалии
Руководство озвучило, что скоро будут гнать на третий укол, это не конец. Они решили по максимуму учителей вытравить, их что-то многовато, особенно пенсионеров, а так одним махом, ни зарплаты, ни пенсии не надо выплачивать. Шикарный план! Осталось только рабов поотлавливать.
учитель
Для Реалии: в хуи пусть себе этот третий укол вколят уроды бля
Коментувати
Оксана Жосан
Нема слів, одні букви. Хто буде перекривати невакцинованих вчителів безкоштовно???? Бо заміну у нас оплачують лише в початковій школі. І за логікою нашого МОЗу вчителя, наприклад, математики може замінити вчитель фізкультури або трудового навчання чи хімії. Але всі вчителі перевантажені. У нас вже бракує кадрів. Черги з молодих вчителів не спостерігається, чомусь. І чому в переліку спеціальностей для обов’язкової але начебто "добровільної" вакцинації нема військових, поліції, врешті-решт батьків дітей, що відвідують заклади освіти всіх рівнів? Тоді всі були б у рівних умовах. А так сенсу в вакцинації лише вчителів, які будуть вести уроки серед дітей невакцинованих батьків я не бачу.
Я
Для Оксана Жосан: не хвилюйтесь, зараз через батіг всі вчителі вакцінуються, бо поза школою в приватних установах работи через пандемію небагато
Я
Для Оксана Жосан: військові і поліція вже провкакціновані попередніми наказами, то ви не відслідкували, там накази виконають швидко
Я
Для Оксана Жосан: військові і поліція вже провкакціновані попередніми наказами, то ви не відслідкували, там накази виконають швидко
Коментувати
Віктор
СТРАЙК! СТРАЙК! СТРАЙК!
Учитель
Учителі, відстоюємо свої інтереси! Звертаємось в суди! Ні- продажним шляшкам і шкарлетам, які ради шкурних інтересів попирають Конституцію. Ні- продажним директорам! Викликайте громадських діячів. Записуйте всі розмови на камеру! Вимагайте письмові накази про відсторонення. Зверніть увагу на 2 частину відео! https://youtu.be/EsP5fbUuzkI
111
За минувшие сутки, 9 октября, в Украине зафиксировали 11 344 новых больных COVID-19. Из них 1149 детей и 122 медработника. А вони вчителів шпигуюють, "основних переносників хвороби"...
Люда
Для 111: статистику зроблять таку, як їм треба, зараз почнуть нагнітати, що хворіє багато дітей, щоб швидше прищепити їх, нелюди!
Коментувати
Местный
Пока педагоги будут молчать, то вскоре дождёмся, когда учителей будут рекомендовать расстреливать. P.S. чтобы педагоги смогли себя ощутить ещё больше дер*мом - прочитайте последние 2 абзаца)))
Ірина
Та що ж йому не йметься... Освітяни - це не лише вчителі, а й викладачі. І ті, й інші вкладають багато праці. Тобто якщо ти професор, всі твої заслуги коту під звіст, ьо нешановний міністр не знає, що таке працбвати. Чи все значно простіше, можливо, в бюджеті діра на оплату праці?
Выход
Раз такая свистопляска, мы с математиками, нас трое, решили, что пусть отстраняют, мы точно не пропадём, частных учеников достаточно, терпеть это не будем, подговорим ещё англичан и украинистов, чтобы директор точно повесился. Пусть ищут замену, посмеёмся.
Закон України
Для Выход: супер! ми також!
Коментувати
В
Якби освітянське середовище було дружнім і згуртованим, то відсторонили ся б самі на тиждень, зробивши загальнодержавний СТРАЙК і влада би зразу дала задню. А так... Педагоги люди без честі і гідності і чекати від них того, щоб вони відстоювали свої права, то марна справа. От і знущається влада з них як може!
Местный
Для В: освітянське середовище = рабы
Коментувати
Людмила
Так, бо їм треба вакцини вколоти, бо просрочуються А самі і не думають колотись, гади Вони ж не мають права,відсторонювати, просто люди залякані
ДепартаментДюсолей
Цікаво, а відсторонених педагогів будуть заміняти і проводити пряму вичитку за них чи як? А якщо хтось не схоче вакцинуватися, якщо наприклад має високий титр антитіл, то як тоді? Виходить , що Ляшко не в курсі, що не так просто замінити педагога з дипломом інформатика на педагога з дипломом біолога, а не тільки реаніматола на іншого реаніматологи. Це ще раз доказує, що педагоги для влади - це розвідний матеріал без класифікації по спеціальностях.