Незабаром кілька областей можуть потрапити до червоної зони

Заклади освіти працюватимуть у разі, якщо 100% працівників пройшли повний курс вакцинації

Незабаром кілька областей можуть потрапити до червоної зони

Найближчими днями декілька областей можуть потрапити до «червоної» карантинної зони.

Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Кабінету Міністрів.

За його словами, у «червоній» зоні карантину заклади освіти працюватимуть у звичайному режимі у разі, якщо 100% працівників пройшли повний курс вакцинації.

Водночас дитячі садочки та 1-4 класи школи продовжать працювати у звичайному, очному форматі.

«На початок цього тижня майже 81% працівників шкіл щепилися принаймні однією дозою. Це дозволяє більшості таких закладів освіти працювати у звичайному режимі в «жовтій» зоні. Ми вдячні українським педагогам за таке відповідальне ставлення до безпеки освітнього простору та безпеки всієї країни», – наголосив Шмигаль.

Також у червоній зоні кінотеатри, кафе, ресторани, спортзали, театри та інші громадські місця зможуть працювати лише за умови 100% повної вакцинації працівників закладу і 100% відвідувачів.

Освіта.ua
06.10.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Володимир
І що ці придурки прийняли закон про обов’язкове щеплення, цим самим відбили бажання майбутнім бути вчителем
Володимир
Скажіть, а скільки коштує вакцина для виробника? Чи не ті 34 тисячі вакцин які вже утилізують є причиною цієї вакханалії? Там на підході ще декілька мільйонів доз у смітник. А 54% смертей від серцевих захворювань? Що з цими хворими робити?
Галина
Для Володимир: скільки коштує у виробника незнаю, а ось Україні файзер дісталась в якості гуманітарної допомоги, так само, як відсталим країнам. А Україна її профукала. Тепер нам нічого ніхто не дасть. Все будемо купувати
Коментувати
Світлана
Мені здається, що питання навчання дітей у школі та вихованців у ЗДО можна було б залишити на розгляд самих батьків і педагогів закладу, провівши анкетування чи опитування із зазначенням прізвищ опитуваних та їх підписів. Ми вб’ємо відразу двох зайців: врахуємо думки всіх учасників освітнього процесу та розділимо разом відповідальність за прийняте рішення. Вакцинація не панацея, бо вакциновані люди хворіють і хто б що не сказав - доволі часто! Діти не вакциновані і батьки переважно також. Ризик є для всіх без винятку. Потрібно спокійно це прийняти і без істерик, криків і лайок діяти в межах законодавства в разі виявлення підтверджених випадків COVID-19, роблячи все можливе, щоб діти навчались. Дистанційне навчання тільки для відповідальних і свідомих дітей, яких (не ображайтесь батьки) не багато, решта ж - деградують, воюють з батьками і педагогами.
Татьяна
" Водночас дитячі садочки та 1-4 класи школи продовжать працювати у звичайному, очному форматі." - серьёзно? Дети до 10 лет, воспитатели и преподаватели младшей школы не болеют??? Логика где?
Зла мама
Для Татьяна: так,тільки Очне навчання. Дистант-зло!
Зла мама
Для Татьяна: вихователі то вообщє. Якмй дистант,працювати!
Коментувати
Ірина
Не знаю, як в інших школах, але у нас "началка" вакцинуватися не поспішає. Вони ж працюватимуть за будь-яких умов, то "нашо я отой шмурдяк собі колотиму". Але ж у статистику школи вони входять! І як досягти отих бісових відсотків?
Ден
Бля медики по областям на 30-40 процентов вакцинированы. В нормальных странах сначала медики вакцинируются ,а за ними потом и учителя и полиция, а если медики не хотят то стоить задуматься что нам колят и стоит ли вообще эту гадость колоть себе
Местный
Гадостные педагоги... всё из-за них!!! Нагнули и вакцинировали, а теперь надо заставить жрать дер*мо и преподнести это как спасение страны. Не хотят жрать - не хотят спасти страну.
Людмила
Чому не вакцинований вчитель початкової школи буде працювати, а вакцинований середньої ланки буде вдома?
Петрівна
Для Людмила: Теж ніякої логіки не бачу. Хоча хіба хтось чекає логіки від нинішньої влади.
123
Для Людмила: Патамушта патаму. Детский садик и начальная школа - в основном место присмотра за детьми, что бы голову не свернули себе. Их оставить дома никак нельзя самих. Вопрос прививок тут вообще не котируется.
Коментувати