Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
unforgiven 2
Вакциновані також хворіють і, так само, розносять інфекцію. А учні і більшість їхніх батьків та інших родичів НЕ вакциновані. Оптимальні умови для поширення штаму "Дельта". Шмигаля під трибунал!
Людмила
Себе провакінуйте стовідсотково, щоб не чути вас і не бачити, неучі! Багаторічні надбання та праці вірусологів і вчених мікробіологів закреслили в одну мить і продали народ за право самім невакцинуватись, ганьба вам. Ми не стадо!
небайдужий
Рівень керівника МОН!!!? Рівень керівника МОН!!!? Рівень керівника МОН!!!? Рівень керівника МОН!!!?
Світлана
Якщо невакцинований вчитель не відмовляється проводити уроки в "жовтій" або в " "червоній" зонах, то в чому проблема?Вчителі виконують свою роботу! А вакцинований вчитель, чи невакцинований, то його особиста справа! І 25 учнів класу несуть більшу загрозу для свого класу, чим один вчитель, який дотримується всіх правил поведінки ! Почуйте нас!!!! Найчастіше вчителі приносять додому всяку "заразу" зі школи, а не вчитель є причиною інфікування учніа.Вчителі ж в школу несуть з дому ноутбуки, ручки, зошити, папір, і багато іншого.Про це чомусь мовчать.Лікарям видали ноутбуки, а вчителі повинні купувати за свої гроші ноутбуки і принтери, бо без них ти просто не зможеш працювати.Де і на якій роботі працівники купують собі засоби праці? Чому про це ніхто не говорить? На все це йдуть немалі кошти з сімейного бюджету!!! І де наша профспілка, яку ми годуємо незроуміло за що?? Чому профспілка зараз не відстоює і взагалі мовчить про порушення прав щодо добровільної вакцинації!!! Дармоїди!!!
Вчителька
Для Світлана: Жоден лікар за свій рахунок купувати не буде - а в освітян ніколи не було ніякої гідності - одні вискочки та змагання хто з свого класу здере більше коштів на школу. Пропрацювала 28 років в цій галузі. Адекватних одиниці. Профспілка? Так ви ще в ній - годуйте дармоїдів далі.
Коментувати
Оксана
Всім відомо, що вакциновані і невакциновані однаково можуть бути заразними.Для чого насильно примушувати вакцинуватися. Не беріть гріх на душу. Таке враження, що тільки вчителі поширюють інфекцію. Вакцина не вберігає від зараження. Всі вакциновані також заражають інших людей.
hope
Що він меле? Десь там в Америці? Одна вчителька!!! Пів класу?! Одна баба, другій бабі! І вони ще й вершать долі всієї країни. Сором і ганьба!
Олена
Дивно сути также від людини, яка стоїть на верхівці влади!!!! А як щодо відповідальності батьків перед вчителями? Перед іншими учнями класу. Бо якщо в класі 20 учнів, то це по факту 20 сімей!!!! Хіба ніхто з них не може принести вірус до класу?!?! Зараз в школах спостерігається саме така тенденція. Не вчителі хворіють, а один за одним закривають класи через підтверджені випадки covid в учнів!!!! Всі рекомендації щодо дотримання протиепідемічних норм у школах НЕ ПРАЦЮЮТЬ. Бо наші можновладці забувають, що мова йде про дітей, які на перервах спілкуються один з одним, забувають вдягати маски, на уроках діляться шкільним приладдям!!!
МЫ
ну чего, опущенцы - укололись по разику и думаете что они забудут про ваш уютный маня мирок? вы теперь каждый месяц колотся будете и еще жижу эту за свой счет покупать будете.
Оптимист
Поскольку все равно скатываемся в средневековье, предлагаю возродить древние американские традиции. Во времена эпидемий и неурожаю вождей приносили в жертву(пока заменить поркой прилюдной например). Тут и ответственность высокая и мотивация... А у ж зрелищность зашкаливает. Сплошные плюсы.
Xayc
Всякое отребье и гопота рассказывает как нам якобы лучше и правильнее. А почему бы вам не сдохнуть без шума и пыли? "Відповідальність всяких шмыгалей и чинушей має бути ещё высше"
Маргарита
Та ви що? А ви точно знаєте, що саме вчителька перша захворіла, а від неї захворіло пів класу? А може, навпаки, хтось із учнів був хворим у легкій формі, а потім передав заразу вчительці і всім іншим? Але Шмигаль краще знає, хто в Америці розповсюджував хворобу, він же вважає себе намісником Бога в Україні.
Xayc
Позорный полумуж-полу-гарант Конституции не зря попирает права на свободу, неприкасаемость и труд, ведь the децел помнит, что "Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові і не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами", поэтому хочет на очередной срок не на зоне и по-еврейски переживает за своих (?) отпрысков. Каждому вору "в особо крупных" - статус почётного гражданина и дополнительные льготы и выплаты от 100 тысяч в месяц. Ведь в богатейшей стране все пенсионеры так живут или нет?
Коментувати
Ірина
Вакциновані особи всеодно є носіями вірусу!Тож , вакциновані вчителі мають тенденцію до захворювання і та ож можуть заразити пів класу???? Справедливо буде,коли ще родичі учнів разом з учнями провакцинуються!!!
Крик душі
Судячи із новин, то вчителі єдині носії і розплідники віруса. Значить їхню заразність нада ізолювати вакциною. Ну да, звісно ж тільки так і не інакше, бо діти приходять до школи від вакцинованих батьків, мають вакцинованих сусідів, ходять разом з вакцинованих батьками до магазинів, аптек і т.д. де весь персонал і відвідувачі вакциновані. Одні вчителі не такі, не угодні всім. Жаль, що вчителю доводиться жити у такому суспільстві. Люди, вчитель теж людина, йому теж болить, у нього також є діти, він також про щось мріє, він також не піддослідний матеріал. ВІН ТАКОЖ ХОЧЕ ЖИТИ!!!
ДепартаментДюсолей
Рано чи пізно інертних і без власної гідності педагогів повинні були загнати в стойло! От цей момент і настав! Чого такі безвольні люди можуть навчити молодь? Хіба що рабському менталітету....
Світлана
А чому за вакцинацію ніхто не несе відповідальності? От коли буде відповідальна влада, тоді будете закликати до відповідальності вчителів
Михаил
Ну да, ну да... Особенно учитывая, что вакцинация в принципе не гарантирует от заболевания короновирусом, более того, сама по себе в Укранине не предполагает никаких компенсаций вследствие вполне возможных негативных последствий от вакцины для здоровья вакцинировавшихся. Всё это на практике прямо ведёт к дискриминации педагогов по признаку вакцинировался - не вакцинировался, что противоречит, в том числе, ст. 54 (абзац двадцатый) закона Украины "Про освіту".
Николай
Давление адиминистрации, скоро подключатся родители и дети. Даже вакцинированные учителя, у которых в данной школе учатся дети булят невакцинированных, мол из-за вас идем на дистанционку. А то что их дети ничего не учат, то ниче, так можно, то таке
Адекват
А если учитель после вашей вакцины дуба врежет, какую ответственность несёт государство? Какие выплаты семье, страховка? НОЛЬ Ну, тогда идите лесом.
Злой учитель
Официально государство и медики не несут ответственности от последствий после вакцинации, так о чем разговор? Учителя никому ничего не должны, эксперимент ставьте на себе. Конституцию ст. 28 никто не отменял, а за нарушение её, будем массово обращаться в суд, со всеми выплатами и с моральной компенсацией. А сейчас собираю все нарушения со стороны руководства, в качестве доказательств.
Андрій
Для Злой учитель: https://zaxid.net/moz_ogolosilo_pro_vvedennya_obovyazkovoyi_vaktsinatsiyi_dlya_chinovnikiv_ta_osvityan_n1526689 Про що говорить Ляшко? "Рішення було ухвалене після розгляду скарги чеських сімей щодо обов’язкового щеплення дітей. Суд зазначив, що вакцини, що вводяться чеськими органами охорони здоров’я, відповідають «найкращим інтересам» дітей. https://zaxid.net/news/" Суд про дитячі вакцини ПЕРЕВІРЕНІ роками, А не про ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНІ для дорослих. ЦЕ ВЕЛИКА РІЗНИЦЯ, ЗА КОГО ВІН НАС ТРИМАЄ???
Коментувати
гість
А какая крайность работать очно в красной зоне? Не жаль людей? Как не стыдно?!! Боитесь, что мамки с вилами на Раду двинут?
Депутат
Для гість: яжемамки они такие. Бля, нет ничего хуже яжемамок. Они за своих личинок всех првут. Та ну их н а х у й яжемамок.
Коментувати