Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Oleksandr
Це схоже репетиція перед виборами по перетворенню вчителів на добре кероване стадо баранів. Бо вакцинація лише полегшує перебіг фороби, і вакцинований вчитель у якого "першить горло" від ковіду може заразити усю школу.
йййй
Для Oleksandr: для того й потрібно вакцинуватися всім
Катерина
Так, один вчитель заразить всіх. А от 120 учнів, які в мене є кожен день і + на кожного по два батьки, да ще й діди з бабами, то не заразять вчителя. Бред сивої кобили. Вчителів у школі менше 1 відсотка. Що це за вакцинація така. Тоді нехай вакцинують всіх, особливо дітей, бо вони є найбільші переносники інфекції, хоча можуть хворіти безсимптомно.
Коментувати
unforgiven 2
Заява Ляшка суперечить Конституції України і Резолюції ПАРЄ 2361 (2021), зокрема пункту 7.3.1, який говорить: що "вакцинація НЕ є обов’язковою, що ніхто не може зазнавати політичного, соціального чи іншого тиску для проходження вакцинації, якщо вони самі того не побажають", а також п. 7.3.2, який вимагає: "забезпечити, щоб ніхто не піддавався дискримінації за те, що не пройшов вакцинацію через можливий ризик для здоров’я або небажання пройти вакцинацію". Законодавство на боці учителів. Потрібно лише об’єднуватися і разом відстоювати свої права та свободи. P.S. Особисто не проти вакцин, але повинні бути письмові гарантії щодо їхньої ефективності з підписами та печатками відповідальних осіб. І головне, вакцинація повинна виключати можливість поширення інфекції.
Галина Василівна
Для unforgiven 2: +++
Коментувати
Наталя 2021
Всеукраинская забастовка учителей, особенно во время проведения ЗНО, и вопрос решиться в пользу учителей!
Галина Василівна
Для Наталя 2021: Коли ще те ЗНО? Забастовка треба зараз.
Коментувати
Гудбай школа
Мертвому учителю работа уже не понадобится. Так, что кто спешит на тот свет и выслужиться перед начальством, пусть становятся в очередь. Для себя решил, найду работу в другом месте, математики ещё востребованы.
йййй
Для Гудбай школа: невакцинированных уже более 4,6 миллиона умерло
Галина Василівна
Для Гудбай школа: +++. Так би всі. Ми теж частиною колективу вирішили - хай звільняють. Але здоров’Я важливіше такої дешевої роботи. Вч. математики, фізики, інформатики. Обов’язкова не пройде.
вакцина
Для йййй: вакцинированных ещё больше, в основном становятся калеками.
Коментувати
vch
Примусово експериментальною вакциною! Це знищення інтелігенції. Кажу знищення бо влада та ЗМІ приховує реальну кількість померлих після вакцинації закордоном. Але влада дуже недооцінює людей. Зокрема емігрантів котрі приїжджають і все розповідають.
UNB
Для vch: Я молодий, здоровий і живий, хоч після вакцинації. Фаст-фуду не їжте.
Лоху
Для UNB: через пару лет увидишь эффект, у мужчин файзер бьет на потенцию.
Коментувати
Татьяна Шевченко
Щойно приймуть закон про обов’язкове вакцинування вчителів і невакциновані вчителі масово напишуть заяву на звільнення. Такий настрій у багатьох. Хто буде дітей навчати?
Местный
Для Татьяна Шевченко: не напишут. Нагнут голову и пойдут колоться.
vch
Для Местный: Ви не недооцінюйте вчителів.
Галина Василівна
"Щойно приймуть закон про обов’язкове вакцинування вчителів і невакциновані вчителі масово напишуть заяву на звільнення." Заяву писати не треба, хай знайдуть як звыльнити.
Коментувати
Вася
Автори, ви також щось маєте з цього "концерту"? Буде ухвалено-тоді й напишете (номер, дату ухвали, посилання прикріпите), а то ваш ресурс щось перетворився з osvita.ua у "АНТИУЧИТЕЛЬ.УА"
Учытэль
Даа, правильно.. беспокоятся о нашем здоровье политики... А вот что супер премия в размере 10% будет на день учителя.. за это никто не думает.. грёбанных 10%... Всегда мечтал 500 + гривен получить.. это же так мотивирует работать молодого специалиста.. каждое утро просыпаюсь с радостью, что пойду учить детей которым нахер ничего не надо
Л. Л.
Для Учытэль: Вам пощостило, а у нас 0 %
Татьяна
Для Учытэль: вам еще круто подвалило а нам ни какой премии не предвидеться(((
А.
Ви ще й премію захотіли? Вам вакцину БЕЗКОШТОВНО дають!)))
Коментувати
Сергей Очеретный
Подарунок до проф. свята
джохар дудаєв
Підете нахер разом зі своєю вакцинацією.
Галина
Не сидіти ж на дистанційному роками.Так діти зовсім отупіють.Ціль-не дистанційне навчання,а вакцинація 80 відсотків населення у всіх сферах.Держслужбовці,вчителі-це тільки початок.Скоро усі будуть щеплені.Хочемо цього чи ні....Кожен з батьків розуміє,що згодом теж буде змушений зробити щеплення,бо ж також десь працює.Це буде впроваджуватись поступово у всіх сферах.
unforgiven 2
Для Галина: в Україні почали масово фіксувати захворювання на коронавірусну хворобу, які отримали щеплення двома дозами Pfizer. Крім того, існує гіпотеза, що постійне введення векторних вакцин в організм значно послаблює імунітет.
Василь
"Держслужбовці,вчителі-це тільки початок.Скоро усі будуть щеплені." СКОРО ВСІ ШКОЛИ БУДУТЬ БЕЗ ВЧИТЕЛІВ, БО ВСІ ЗВІДТИ ПіДУТЬ. ДЯКУЮЧИ таким дурам, як ти.
UNB
Для unforgiven 2: А на біса щеплюватись після того, як перехворів? Я вакцинувався Pfizer лише через рік після того, як хворів на коронавірус. Перша доза - рука боліла 3 дня. Друга доза - лише підвищення температури до 37,5 і то за один день минула.
Коментувати
амц
об учителей при нашей власти всегда вытирали ноги, но этот шкарапет ссыт на нас открыто. Есть ли у нас хот кроха чести и достоинства? От обещания золотых гор в прошлые года с реальным понижением уровня жизни мы перешли к уничтожению под дулами автоматов. А что дальше будет?
Местный
Для амц: нет у учителей ни гордости, ни достоинства! Если бы были - то уже собирали акции протеста. Например, медики протестовали и бац - после НГ зП 20К у врача и 13,5 у санитарки.
Татьяна
Поживем увидим, в том году тоже обещали ,добавили прожиточный 6000,у медсестры 6003,ни в чем себе не отказывай
Коментувати
Местный
Харош! Так рабам и надо! Стадо должно быть загнанным в стойло !!!
вчитель намбе ван
Коли дітей почнуть вакцинувати - вони ж бо спілкуються частіше і з більшою кількістю дітей_друзів_дорослих, то коли початок?! І цікаво буде подивитися, що на це скажуть батьки?!
Галина
Для вчитель намбе ван: Не бачу потреби у вакцинації дітей,так як корона не несе загрози життю дітей.Вони не створюють навантаження на лікарні,переносять хворобу легко,або взагалі не хворіють.На відміну від дорослих.
Степан
Студентов не поражает? Посмотрите статистику по дельта штамму. Основной контингент как раз молодежь.
Вася
Для Галина: А нафіга тоді ці концерти з 80% пероналу шкіл? Кому небезпеку в такому випадку несуть працівники школи???
Коментувати