В Україні запроваджено жовтий рівень епідемічної небезпеки

Освітні заклади працюватимуть за умови вакцинації не менше як 80% працівників

В Україні запроваджено жовтий рівень епідемічної небезпеки

В Україні впроваджено жовтий рівень епідемічної небезпеки по всій території країни з 00 годин 00 хвилин 23 вересня.

Таке рішення ухвалено 21 вересня на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Як відомо, з 20 вересня в Україні запроваджено нові карантинні правила. Згідно з ними,  відвідування освітніх закладів здобувачами освіти буде можливим за умови наявності в щонайменше 80% працівників принаймні одного щеплення.

Освіта.ua
21.09.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Правда
Увага! Поширте інформацію!!! Ті школи, де провакциновано менше 80% вчителів, не просто закривають, а ще й у них будуть знімати 30% платні від окладу. Тоді зменшіть на третину комунальні послуги. Це порушення конституційних прав. Щоб ви всі здохли
Сергій
Для Правда: Зверніться у профспілку - вона захистить!!!
Правда
У нас профспілка розпалася. Нема куди звернутись. Якщо я провакцинований, ніхто не має права зменшувати мені зарплату. Особисто я не буду давити на невакцинованих працівників. Це їхнє тіло, думка, рішення.
Коментувати
Юлія
У цивілізованих країнах 60-70% населення уже вакциновані. Невакцинованих не пускають ні в кафе, ні в кінотеатри. І ніхто не робить істерію. Тільки в нас кожен вважає, що він/вона великі фахівці в галузі епідеміологів, хімії і т. ін.
Xayc
Для Юлія: Должно быть, вы не видели или принципиально не смотрите НЕпроплаченные СМИ и репортажи. Какая страна для вас самая развитая? Наберите название и добавьте слова "covid протести", а потом фикайте. НИКТО - ни один специалист с регалиями - не может спрогнозировать полностью положительный исход генетического вмешательства в геном человека хотя бы потому, что такого маразма раньше не было, тем более массового. Детки заигрались в божков. С другой стороны, отбирают хоронить самых пуганых чернобыльских узколобиков, так что нация будет чище.
Юлія
Давайте зайдемо з іншого боку. Подивіться на ситуацію в Росії. Там вакцинуються незатвердженою у ВОЗ вакциною. Смертність 700-800 чоловік щодня. То ми цього варіанту добиваємося?
амц
юленька, а давно вы в кафе с кинотеатром были? чи не знаете про то что нелогично спрашивать - откуда у бомжа печенье
Коментувати
гість
Як щодо учнів та їх батьків, ? На 50 вчителів 1000 учнів. Хто кого заражає? Давайте недопуск до навчання учнів з невакцинованих сімей . Також 80%. З вчителів вибили фашистськими методами. На черзі батьки і діти.
Людина
Для гість: про медичну таємницю щось чули? Що належить до конфіденційної інформації читали коли-небудь? Тож вивчайте законодавство, ваш настрой і думки є фашистськими перш за все по відношенню до інших, по вашій логіці "вас побили то хай ще й інших поб’ють", та ще й дітей
Олег
Для Людина: ну вже як на те пішло то і вакцинація нехай підпадає під статус конфіденційної інформації
Местный
Для Людина: вы забыли в какой стране живёте?
Коментувати
Олександра
Повинні бути вакциновані тільки викладачі ?Чи студенти також?Який смисл тоді цього обмеження ?Якщо студентів в 4 разів більше чим викладачів .
Аліна
Для Олександра: Зважаючи на те, що вакцина не захищає від захворювання,то сенсу зовсім немає
Валентин
ВАкцинують всіх і батьків і дітей, тільки поступово
Коментувати