Заклади освіти поки продовжать працювати у звичайному режимі

Усі заклади освіти найближчими днями продовжать працювати за правилами зеленого рівня

Заклади освіти поки продовжать працювати у звичайному режимі

У Міністерстві охорони здоров'я вирішили відтермінувати введення «жовтого» рівня епідемічної небезпеки. Усі заклади освіти країни найближчими днями продовжать працювати у звичайному режимі за правилами «зеленого» рівня епідемічної небезпеки.

Про це повідомив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко, коментуючи можливість запровадження обмежень для роботи закладів освіти, у яких вакциновано менше 80% працівників колективу.

За його словами, ухвалення рішення про встановлення «жовтого» рівня має ухвалювати Національна комісія техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій, засідання якої відбудеться не раніше ніж за тиждень після розгляду цього питання Кабінетом Міністрів.

«Лише коли постанова набере чинності, а це 7 днів від дня її розгляду на уряді, пропонуємо скликати засідання національної комісії техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій питання для встановлення «жовтого» рівня епідемічної небезпеки. До того часу всі, і зокрема заклади освіти, продовжують працювати за правилами «зеленого» рівня», – сказав міністр.

Він також наголосив, що наразі в Україні хоча й спостерігається перевищення загальнонаціонального індикатора позитивних тестів серед усіх протестованих та тенденції до збільшення госпіталізацій пацієнтів із COVID-19, але ситуація не є критичною.

«При цьому ситуація не є критичною, в основному стрімкі зміни в індикаторах пояснюються законом малих чисел, коли зміни в абсолютних цифрах показують великі зміни у відносних. Тому, наслідуючи практику європейських країн та США, ми пропонуємо наблизити якість життя вакцинованого населення до звичного», – зазначив Віктор Ляшко.  

Він також зауважив, що Міністерство охорони здоров’я спільно з іншими міністерствами працює над змінами до карантинних норм аби дотримуватись балансу між захистом населення від коронавірусу та його благополуччям.

Зокрема, передбачається, що більшість обмежень, які передбачені в «жовтому» та «червоному» рівнях епідемічної небезпеки, не будуть застосовуватись у разі, якщо будуть вакциновані колективи та відвідувачі.

При цьому для «жовтого» рівня епідемічної небезпеки буде достатньо однієї дози вакцини, а вже для «червоного» рівня – потрібен буде повний курс щеплення. 

Як приклад, робота закладів освіти у «жовтому» рівні епідемічної небезпеки не буде обмежуватись за умови наявності у 80% педагогічних працівників документів, що засвідчують вакцинацію від COVID-19 хоча б однією дозою.

Як відомо, раніше Віктор Ляшко повідомляв про ймовірність впровадження «жовтого» рівня епідемічної небезпеки на території країни вже 13 вересня.

Освіта.ua
09.09.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ліна
Міністр публічно закликає до порушення конституційних прав громадян за професійною ознакою. Де наші правозахисники? Чи це коли кота викинули з вікна воплі на всіх каналах, а коли закликають винищувати вчителів так і треба?
Гость
1) в школе останутся работать одни бабушки - мрлодежь за копейки нервы трепать себе невоспитанным из семьи детьми не будет, пора родителям спуститься на землю и посмотреть стоит ли очередь из учителей возле входа в школу, чтобы там работать. Когда я слышу что мне некуда девать ребенка возникает много вопросов : рожали для себя? Школа - это место для передержки или для учебы? Учителя не такие люди как все? Никто ничего никому не должен!
Леся
Для Гость: а брать взятки с родителей очередь выстраивается из учителей на раз,, на класс на школу и на "любимого учителя" мало того что учителя отупели и толком не учат в классе так и онлайн они точно это делать не будут. Учитель это обязанность учить и объяснять в какой то степени даже закладывать воспитание детей в социуме, при чем свои же примером, а сейчас эта училка просто должность за которую берет взятки и не краснеет
Хелен
А что значит брать взятки на класс, на школу?! Во-первых, не взятки, а взносы - не хочешь, не плати. Государство, только и может, что анонсировать, что выделяются деньги на ремонт и обоудование. А по факту - это чушь. Если бы не родительская помощь, то классы стояли ободранные, без техники и даже банального мела. Да, выделяют по тендерам, на бумаге много, а по факту ноль, потому что покупается все по завышенным ценам. И заметьте, что не училка это делает, и даже не дирекция, а департаменты образования и городские советы. Во-вторых, эта училка, что себе в карман берет деньги на школу и класс?! Нет, из этих денег ей даже на книгу для работы не выделят - все купит за свои деньги. А если попросит, то в ответ услышит:"вам надо для работы, то купите". Действительно, она должна учить, и даже воспитывать. Иногда не только детей, но и родителей, потому что вот таким отношением они демонстрирую неуважение к человеку! Вы даже не соизволили назвать ее Учительница, а только училка! А жизнь-то, как бумеранг.
112
Для Хелен: Ви готові офіційно це підтвердити на міському рівні та у суді?
Коментувати
Аделіна
Ще трішки влада побіситься, подивляться, що не вакцинуються вчителі, подумають, кого б ще на них натравить, мабуть, треба ще дітей, щоб вчитель заходив у клас, а діти хором: "ФУ, Марія Іванівна, Ви не вакциновані, я не буду ходить на ваші уроки і вчити ваш предмет, поки не вакцинуєтесь". А якщо й це не допоможе, тоді просто проаналізують кількість вакцинованих вчителів та й зроблять замість 80%, наприклад, 73% чи 40%.
Іван
Для Аделіна: ну нехай і не ходять, то є проблеми дітей
Коментувати
Тарас
В петербурзі 5 мільйонів людей у Києві 3 мільйони.Щоденно у Петербурзі виявляють 10-15 хворих на ковід дітей. Школи масово закривають на дистанційку. Скільки хворіє в Києві великий секрет і будете раби працювати і в червоній зоні . Готуйте гроби.https://www.msn.com/ru-ru/news/russia/%D0%B2-%D0%BF%D0%B5%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B1%D1%83%D1%80%D0%B3%D0%B5-%D0%B5%D0%B6%D0%B5%D0%B4%D0%BD%D0%B5%D0%B2%D0%BD%D0%BE-%D1%81-%D0%B4%D0%B8%D0%B0%D0%B3%D0%BD%D0%BE%D0%B7%D0%BE%D0%BC-covid-19-%D0%B3%D0%BE%D1%81%D0%BF%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D0%B7%D0%B8%D1%80%D1%83%D1%8E%D1%82-%D0%BE%D1%82-10-%D0%B4%D0%BE-15-%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D1%80%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%BA%D0%BE%D0%B2/vi-AAOg65p?ocid=msedgntp
Ім’я
Гробовщик тарас, хвате рекламуватися. От ти сам вже кольнувся, обмився, перевдягся у чисте спіднє, намастив дупу миром і закутався у простирадло головою на північ? Поспішай, чахоточний рабе, бо зима із ще кращими цінами і тарифами зовсім близько.
Тарас
Для Ім’я: у мене грошей валом, я за тебе переживаю. На тому тижны буду колоться 3й раз
Xayc
Для Тарас: А потом 4-й, 5-й, 10-й и так далее, пока деньги не кончатся или ёжик сдохнет. Смерть в утробе, новорожденного или после, смерть по неосторожности, случайно или последствия, смерть от волнения и спокойно, смерть тихо или в агонии, смерть быстро или медленно, смерть от других или внутренний фактор, смерть красиво или в закрыто от дрругих, смерть от неверия спасателям или доверия врагам... Смерть всегда просто смерть, она неизбежна как подведение итогов. Тогда чего бояться, не хотите встретиться с теми, кого обманули и подставили?
Коментувати
Оксана
А чи коректно питати, чи ти вакцинуєшся заради безпеки, чи заради роботи? Де турбота про здоров’я? І це робить Міністерський освітній сайт?!?!?! Ви при здоровому ґлузді?!
Natalia Yontan
Для Оксана: Народ не вакцинуйтеся, хто хворів, бо є випадки міокардиту після Файзер і не один, 1-2%. Що стосується вчителів, то підхід дуже наглий.
Коментувати
Директор
а по ***ую мне на мой заклад освіти, не буду вакцинироваться и учителей не буду заставлять
Дарія
Для Директор: якщо Ви директор, то Ви супер! Захоплююсь Вами. Побільше б таких керівників
Тарас
Для Директор: якщо ти директор то ти де Біл
Коментувати
до влади
50% вакцинованих для "жовтого" рівня. 70% для "помаранчевого", 80% для "червоного" рівня. Кількість вакцинованих для початкової та старшої школи має вираховуватися окремо. В тому числі окремо має враховуватися персонал, який прибирає у початкових класах. Наприклад у 1,4 класах працює 9 учителів та 3 техпрацівники. 80% має братися з 12.
Дима
Ей богу, вакцина только убивает поэтому не когда в жизни не буду её делать! Во первых вы так убиваете имунитет тем самым когда вакцинируетесь вирус мутирует и потом нужно будет ещё одна вакцина, во вторых мы так с короновирусом уж точно не закончим раз и навсегда. А если постоянно колоть вакцину в итоге у вас не будет имунитета и вы будете болеть всем чем только сможете так это ещё не предел, потом вас ожидает литальный исход, вы просто на просто умрёте. А забыл ещё кое что уточнить вы после вакцины можете заразить этим вирусом всех кто будет рядом с вами находиться. В четвёртых не известно перенесёте вы эту вакцину или нет. Нас либо поубивать всех этим хотят либо у них в голове одни опилки, то красная зона то жолтая зелёная это редкость. Так что это за жизнь? Сначала жидкость под акциз, потом касовые автоматы. Зажрались уже. Так чего ядерный взрыв не сделать так быстрее будет всех денег не заработаешь. Украина воюет с Россией но в итоге условия проживания у них лучше. Так что делать!?
Валерия
Для Дима: Идти на границу с Россией, там снять с себя все, что вам дала Украина и валить в рашку.
Павло
Діма дебіл. На жаль зустрічаються такі екземпляри.
Соня
Дима правду. Говорит
Коментувати